Aktuality

MOMENTÁLNĚ MÁME K ADOPCI 28 KOČIČEK A DALŠÍ KOČIČKY JSOU V KARANTÉNĚ.

14. 12. - aktualizovaný popisek u Pippina

12. 12. - vydané Ema a Abája

11. 12. - nový Fred alias Tichošlápek, vydaný Johann, do Uskutečněných akcí přidáno povídání o adventní Čajírně&Kafírně&Kočičárně

6. 12. - vydaní Pastelka a Hugo

2. 12. - aktualizovaný popisek u Zuzanky a pana Kostičky, nová externí kočička

1. 12. - aktualizovaný popisek a nové fotky u Mumínka

27. 11. - vydaná Abbey

Kontakt

Martina Pohorská
tel: 721 878 458
e-mail: kockycb@seznam.cz
e-mail pro vystavení dar. smlouvy: kockycb@seznam.cz

Počítadlo

TOPlist

V LÉČENÍ
evidenční číslo M88/17; kastrovaný
Narozen: léto 2017
Letos narozený krásně mourovatý kocourek, který hledá domov u někoho, kdo mu dá dostatek času si zvyknout. Je velmi hodný, ale díky jeho bojácnosti byl první dny v depozitu opravdový tichošlápek, nebylo o něm vidu ani slechu. Postupně si zvyká na běžný ruch domácnosti, všechny nové zvuky i lidi. Nicméně jakmile si ho člověk vezme do klína, umí se uvolnit a vrní jako o život. Pomalu vystrkuje růžky a navečer už rošťačí a loví všechny svoje hračky. Už si chodí i pro pohlazení a určitě z něj za chviličku bude velký mazel, rád v klíně spí, nikam neutíká. Bez rozdílu žere i granule i konzervy. Záchod používá od prvního dne. Cestování mu nečiní problém. Bude vyžadovat pouze a jen trpělivý přístup při zvykání na vše nové.
Kontakt pro zájemce - 722 781 031 ve všední dny volat po 15:00 (depozitum Dobrá Voda u Č. Budějovic)

V LÉČENÍ
evidenční číslo M87/17; KASTRACE V BUDOUCNU JE PODMÍNKOU ADOPCE!
Narozen: cca. červen 2017
Francinek je bázlivý kocourek, ale brzy si zvykne na nové prostředí i nového člověka. Jen ještě občas uteče před nastavenou dlaní, ale to se časem spraví ;-) Jinak je to mazlík a hlavně velký jedlík. Momentálně se ještě kurýruje z invaze parazitů a bojuje se zánětem střev.
V novém domově by neměl být sám - druhý kočičák mu pomáhá k překonávání ostychu vůči člověku. A hlavně si moc rád hraje :-) V jídle není vybíravý a je čistotný. Vhodný pouze do bytu.
Kontakt pro zájemce - 777 148 532 (depozitum Č. Budějovice - Fr. Šrámka)

V LÉČENÍ
evidenční číslo M86/17; KASTRACE V BUDOUCNU PODMÍNKOU ADOPCE!
Narozen: cca červen 2017
Pepinek je zvídavý, umňoukaný, mazlivý kocouří klučina :-) Mňouká tedy hlavně, když je mu smutno anebo má hlad (a ten má zatím pořád :-)). Stále se ještě dává dokupy po svém dosavadním životě venku, takže pomalu zbavujeme tělíčko parazitů a léčíme zánět střev. Rád dovádí se svým bráškou Francinem, takže by v novém domově uvítal parťáka anebo alespoň dostatek času a her ze strany svého člověka :-) V jídle není vybíravý a je čistotný. Pouze do bytu.
Kontakt pro zájemce - 777 148 532 (depozitum Č. Budějovice - Fr. Šrámka)

evidenční číslo M 85/17; očkovaná, PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozena: červen 2017
Julinka je nádherně zbarvená kulička, která se díky své stříbrné barvě srsti krásně hodí do blížící se nazdobených domácností plných Vánočních dekorací Julinka je mazlící kulíšek. V jídle není vybíravá. U depozitní tety je ve společné domácnosti s kočkami a s malým pejskem.
Kontakt pro zájemce - 775 631 700 (Suchdol nad Lužnicí)

evidenční číslo M 84/17; očkovaný, PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozena: červenec 2017
Prťous je sebevědomý, až drzý kocour! Hned, jak byl vypuštěn z karantény, kde proběhlo odčervení, zfackoval všechny velké kocoury a (ó hrůzo!) vrazil jednu i vládci karlovského depozita.. Měl velké štěstí, že Gigimour byl právě po obědě a v dobrém rozmaru, jistě by toho malého uličníka náležitě ztrestal :-)
Prťousek se ničeho nebojí, do všeho jde po hlavě. Provokuje, pere se, prohání všechny hračky, co najde, šplhá všude možně.. Ale taky umí být hodný, mňoukne si a jde se pomazlit. To pak se otočí na záda a nastavuje bříško k drbání a za odměnu pak olizuje nos a uši :-) O okusování palce u nohy v noci radši pomlčíme :-)
Prťous má velkou chuť k jídlu, baští vše, co najde v miskách.
Používání kočičí toalety pro něj od začátku není problém.
Kontakt pro zájemce – 771 770 177 (depozitum Karlov u Bechyně)

V LÉČENÍ
evidenční číslo M80/17; kastrovaná
Narozena: cca 2012
Rozmarýnka je moc milá a mazlivá kočenka. Jakmile vidí, že si sedáte, už ji máte na klíně :-) A jen co se jí dotknete - spustí krom vrnění i proud slin :-D Nemá už totiž skoro žádné zoubky a mazlení v ní vyvolává tak hluboké uspokojení, že z toho začne prostě slintat... :-) Moc ráda se svým člověkem sleduje filmy, nerada se ale účastní kočičích hrátek - spíš je nejraději opravdu jen se svým člověkem, ačkoliv s ostatními kočičáky vychází, pokud ji neprovokují.
Momentálně si léčí zanícená očka a čeká ji vyšetření krve, protože máme podezření na ledvinovou nedostatečnost. Apetit má ale veliký, tak snad to nebude ten případ...
Byla by šťastná za svého člověka, o kterého by se nemusela dělit, ale jiný (ne dominantní) kočičák určitě vadit nebude. Zezačátku je plachá a chvíli jí trvá, než si v novém prostředí zvykne a tak je většinou přes den někde zalezlá a vylézá se setměním :-) Vhodná pouze dovnitř.
Kontakt pro zájemce - 777 148 532 (depozitum Č. Budějovice - Fr. Šrámka)

V LÉČENÍ
evidenční číslo M 79/17; očkovaná, KASTRACE V BUDOUCNU PODMÍNKOU ADOPCE!
Narozena: cca polovina září 2017
Bambitka je veliké éro. Na jídlo a mazlení ji zas tak moc neužije, zato na zlobení - v tom je přebornice! Nic pro ní není dostatečně zabezpečené - všude vyleze, všechno chce prozkoumat a zkusit okousat. Člověku je schopna se ve vteřině vyšplhat po nohavicích (nebo po holých nohách..au) až nahoru...
Vhodná pouze do bytu a ne k malým dětem, rozhodně však k dalšímu kočičákovi podobného temperamentu.
Kontakt pro předběžné zájemce - 777 148 532 (depozitum Č. Budějovice - Fr. Šrámka)

evidenční číslo M 75/17; kastrovaná
Narozena: cca 2009
Zuzanka je kráska černá jako noc s očima jak úplněk. Je to kočka vítací, po aklimatizaci se od svého člověka nehne, asistuje, líbí se jí místo za krkrem. Slyší na zavolání Zuzi ;)  Po příchodu do depozita zalezla za gauč (podobně jako její předchozí kamarád Macek). Po dvou dnech usoudila, že pod gaučem je nuda a vylezla. Zfackovala našeho hafana, který se s ní chtěl kamarádit, shodila květináč, prošla byt, vyhrožovala našim kočkám a pak zabrala místo na gauči. S ostsními kočkami se po seznámení snáší bez problémů.  Kočičí záchůdek používá spolehlivě.. Papá co je jí přichystáno, granule, konzerva, kapsičky i maso.  Pro Zuzanku hledáme nový domov pouze v bytě.
Kontakt pro zájemce - 728 558 188 (depozitum Týn nad Vltavou)

V LÉČENÍ
evidenční číslo M70/17; PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozen: červenec 2017
Mumís je tuze mazlivý a krásný rezavý klučina, s bradičkou bílou, jak od mléka :-) Od příchodu do depozita se ještě bohužel nedostal do takového zdravotního stavu, aby mohl být naočkovaný, pořád postonával anebo bojuje s vracejícími se střevními problémy (ty nadále řešíme). Jinak je to kluk při chuti - zbaští úplně všechno a ještě se půjde podívat do Vaší mističky :-D Na jídlo je dokonce žárlivý a kupodivu mu to všichni ostatní depozitní kočičáci tolerují. Jinak je s každým kamarád - ne sice hned, nově příchozí si musí nejdřív oťukat (to víte - nový strávník je vždycky na obtíž ;-)). Jinak je nejraději se svým člověkem - kam se hnete, tam jde za Vámi, a spí nejraději člověku na hlavě a u toho vrní tak silně, že musíte počkat, až usne, protože u toho jeho kolovrátku nemáte šanci usnout první :-D Bude dán do adopce pouze do bytu, ne jako jedináček.
Kontakt pro zájemce - 777 148 532 (depozitum Č. Budějovice - Fr. Šrámka)

evidenční číslo M58/17; kastrovaná
Narozena: 2015
Barunka nám statečně vychovala své dva rarachy a podstoupila kastraci. Je to umazlené stvoření, co se nerado nosí v náruči a miluje šťavnaté kapsičky. Ráda by získala nový domov nejlépe někde s přístupem ven, jelikož v bytě se strašně nudí. V depozitu našla kamarády - ráda sleduje osmáčky, jak si hrají a čeká až bude nějaký z nich k jídlu:-D. S granulkami nemá problém a se záchůdkem je vzorná. Nejraději sleduje svoje lidi a s lehkým vrkáním se domáhá hlazení.
Kontakt pro zájemce – pouze SMS 607 102 402 (depozitum Č. Budějovice - N. Frýda II)

Go to Top