Aktuality

MOMENTÁLNĚ MÁME K ADOPCI 31 KOČIČEK  A DALŠÍ KOČIČKY JSOU V KARANTÉNĚ.

8. 11. - nová kočička v externích

7. 11. - vydaná Irma

4. 11. - nová Kozička, vydaný Radim

31. 10. - nové kočičky v externích

30. 10. - aktualizované popisky a nové fotky u Tečky, Čárky, Vykřičníka a Břéti

29. 10. - vydané Kejhalka, Hejkalka a Prdýlka, do vzpomínky přesunuta Chlupatice

 

Kontakt

Martina Pohorská
tel: 721 878 458
e-mail: kockycb@seznam.cz
e-mail pro vystavení dar. smlouvy: kockycb@seznam.cz

Počítadlo

TOPlist

brit banner 1

V LÉČENÍ
evidenční číslo 89/19; po zaléčení bude vykastrována
Narozena: cca 2017
Kozička je posedlá mazlením a lidskou přítomností - dá tomu přednost i před jídlem! A to k nám přišla hubená na kost, takže toho jinak zbaští docela dost. Dává se pomalinku do pořádku, zbavuje se rýmy a červíků...a mazlí se 🙂 Je zvyklá na velkou společnost koček i psů, s dalšími zvířátky tak nebude mít problém. Je trochu lekavá, takže by byla vhodnější klidná domácnost. Zatím bude vhodná pouze do bytu, vzhledem ke zranění zadní nožky, kterou moc nezatěžuje - nožička jí při chůzi “odjíždí”, nemá tak stabilitu a tak ani nikam neskáče, venkovní prostor by pro ni mohl být nebezpečný. Je velmi čistotná a to od první chvíle.
Kontakt pro zájemce - 777 148 532 (depozitum Č. Budějovice - Fr. Šrámka)

evidenční číslo 70/19; PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozen: červenec 2019
Jonášek se vůči svým dvěma sourozencům začíná hodně vymezovat, a tak si myslíme, že kocourek vyroste v dominantního jedince a tudíž mu bude do budoucna lépe jako kocouřímu jedináčkovi, psí kamarád by problém být neměl... Jinak mu nic neschází, lumpačí jako každé kotě, je velmi zvídavý a všude vyleze 🙂 V jídle si nevybírá, baští kvalitní granulky i konzervy, a nejraději má syrové maso. Kočičí záchod zvládá bez problémů.
Kontakt pro zájemce: 778 402 011 (depozitum Č. Budějovice - M. Horákové)

V LÉČENÍ
evidenční číslo 86/19; PO ODCHOVÁNÍ KOŤÁTEK BUDE VYKASTROVÁNA
Narozena: cca 2014/2015
Mácinka, přezdívaná prostě Maminka, je opět důkaz toho, jak úžasné jsou kočky matky <3 S obrovskou trpělivostí pečuje o svá koťátka. Než jsme přijali třetí z nich, Kryšpínku, která byla velmi plachá a nepovedlo se ji chytit ve stejný den, byla Mácinka v depozitu velmi nervózní a snažila se dostat ven - ale jakmile jsme jí přivezli Kryšpínku, uklidnila se a nyní jen baští a odpočívá - ale hlavně - mazlí se o 106! Je velmi čistotná (preferuje však prostorný otevřený záchůdek), v jídle rozhodně není vybíravá. Bude vhodná k hodným lidem do domečku, kde by ráda vycházela ven, ovšem v bezpečné lokalitě, nebo na zabezpečené zahradě. Doma je však velmi spokojená.
Kontakt pro zájemce - 777 148 532 (depozitum Č. Budějovice - Fr. Šrámka)

V LÉČENÍ
evidenční číslo 85/19; PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozena: cca červen 2019
Bosminka je trochu svérázná kočička - je ještě trochu lekavá a bojí se mužů, k depozitní tetě však ráda přijde pro pomazlení. Víc ale vyhledává společnost svého malého spolubydlícího Cvrčka, o kterého velmi pečuje. Bosminka bude dána do bytových podmínek a ideálně s Cvrčkem, nebo k jinému hodnému kočičákovi, případně by mohla jít sama k nějakým starším lidem, kteří by s ní byli hodně doma. Je hodná, nic neničí, zatím se ani nijak neprojevuje, je čistotná, v jídle malinko vybíravá, ale možná je to tím, že se ještě zotavuje po masivním začervení...
Kontakt pro zájemce - 777 148 532 (depozitum Č. Budějovice - Fr. Šrámka)

V LÉČENÍ
evidenční číslo 84/19; PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozen: cca červenec 2019
Cvrček je malý vykulený kočičí kluk. Potřebuje získat plnou důvěru v člověka - zatím je hlavně velmi fixovaný na svou kamarádku Bosminku a ona se k němu chová, jak ke svému mladšímu bráškovi, opravdu bez sebe zatím neudělají ani krok. Cvrček bude dán do bytových podmínek, ideálně s Bosminkou, anebo k jinému kočičákovi, prozatím není vhodný jako jedináček (případně pokud by mohl jít ke straším lidem, kteří by s ním byli hodně doma a věnovali by se mu). Je čistotný a v jídle nevybíravý.
Kontakt pro zájemce - 777 148 532 (depozitum Č. Budějovice - Fr. Šrámka)

Go to Top