Aktuality

MOMENTÁLNĚ MÁME K ADOPCI 34 KOČIČEK A DALŠÍ KOČIČKY JSOU V KARANTÉNĚ.

19. 7. - nová koťátka v externích

15. 7. - nová koťátka v externích

4. 7. - z nového domova napsali Lillynka a Mumínek

28. 6. - nová Stázka

26. 6. - nová koťátka v externích

25. 6. - z nového domova napsali Mišík s Albíkem, aktualizovaný popisek a nové fotky u Francina, Julka a Bibianky

24. 6. - nový kocourek v externích

21. 6. - noví Thomas a Kecka

16. 6. - vydaní Darryn a Ellanelka

 

Kontakt

Martina Pohorská
tel: 721 878 458
e-mail: kockycb@seznam.cz
e-mail pro vystavení dar. smlouvy: kockycb@seznam.cz

Počítadlo

TOPlist

V LÉČENÍ
evidenční číslo 35/18
Narozena: cca 2012
Stázka je další kočička bez minulosti. Ikdyž.. Víme, že zřejmě byla nechtěná, nemilovaná, odháněná :-(
Stázička byla vyhublá na kost, při pohlazení byste se pořezali o páteř, měla obrovskou rýmu, průjem a byla strašlivě začervená. Podle očí a chybějících zoubků odhadujeme vyšší věk. Ale přesto všechno je holčička tak moc pozitivní, při hlazení přede jak motůrek, otírá se a upřeně hledí do očí..
Rýmu a průjem se nám podařilo jakžtakž eliminovat a tak Stázička odpočívá a baští - má opravdu velký apetit a tak pěkně přibírá, depostrejda jí mazlí, hladí a povídá.
Kontakt pro zájemce - 771 770 177 (depozitum Karlov u Bechyně)

evidenční číslo 32/18; kastrovaná
Narozena: cca podzim 2016
Kočička Kecka je roztomilá černá kočička s krásným kukučem a velmi upovídanou tlamičkou – díky ní si také vysloužila svoje jméno 😊. Je to velmi vděčná kočička, na které je od první chvíle vidět, jak si po předchozím životě venku život na gauči vedle někoho, kdo jí věnuje pozornost, užívá. Za člověkem chodí jako pejsek, k tomu často něco vykládá, obzvlášť když je čas na jídlo, musí se připomenout. Na mazlení má vždycky náladu, ráda se chová, sedí na klíně, leží vedle svého člověka, olizuje ruce, vlasy, co jí přijde pod tlamičku 😊…Protože je to ještě mladá kočička, tak se i ráda rozdovádí…pokud jí zrovna nikdo neškádlí a nemůže chytat ruce, vystačí si i se svým ocáskem, při jehož lovu se rozvášní tak, že se často kutálí i z gauče 😃 …Co se týká fungování s ostatními obyvateli depozita (pejsek a dvě kočičky), tak vzhledem k tomu, že kočička pocházela z prostředí, kde před pejsky spíš musela utíkat a s kočičkami soupeřit o jídlo, tak z počátku na ostatní prskala a byla v kontaktu s nimi hodně nejistá. Nyní už si zvykla, přesto je občas vidět, že moc neví, jak se při bližším kontaktu chovat, proto je třeba jí dát trochu času, než se v novém domově, pokud v něm budou další zvířecí obyvatelé, rozkouká. Záchůdek používá Kecka vzorně a v jídle není vybíravá.
Kdo k sobě hledá hodnou bezproblémovou kočičku, se kterou si bude moct „pokecat“, pomazlit se, která s ním bude spát v posteli a vrnět mu na polštáři u ucha, tak pro něj je Kecka ta pravá společnice!
Kontakt pro zájemce – 607 100 025 (depozitum České Budějovice – Skuherského)

evidenční číslo 31/18; očkovaný, PODMÍNKOU ADOPCE KASTRACE V BUDOUCNU
Narozen: duben 2018
Thomas je odvážný, neohrožený a umazlený kluk :-), nejraději si hraje se svými nezbednými sourozenci. Kocourek bude zvyklý na psy a děti. Kočičí záchůdek používá bez problémů, baští konzervy i granulky. K adopci do bytu nebo do domečku s přístupem do zabezpečené zahrady. 
Kontakt pro zájemce - 603 758 565 (depozitum Srubec u Českých Budějovic)

evidenční číslo 28/18; očkovaný, PODMÍNKOU ADOPCE KASTRACE V BUDOUCNU
Narozen: duben 2018
Bradík je malý rarášek a průzkumník, který ani chvilku neposedí, jak je vidět i z fotografií. Je moc mazlivý a jak vidí člověka, hned přede. Kocourek bude zvyklý na psy a děti. Kočičí záchůdek používá bez problémů, baští konzervy i granulky. K adopci do bytu nebo do domečku s přístupem do zabezpečené zahrady.
Kontakt pro zájemce - 603 758 565 (depozitum Srubec u Českých Budějovic)

evidenční číslo  27/18 ;  PODMÍNKOU ADOPCE KASTRACE V BUDOUCNU
Narozena: 17. 5. 2018
Černá kotěcí princezna bude brzy hledat nový domov :)
Kontakt pro zájemce - 775 631 700 (Suchdol nad Lužnicí)

Go to Top