Aktuality

MOMENTÁLNĚ MÁME K ADOPCI 19 KOČIČEK, 1 PEJSKA  A DALŠÍ KOČIČKY JSOU V KARANTÉNĚ.

24. 2. - noví Ňuf, Muf, Mňaudáma a Stella, vydané Lamia, Kozička, Žežulka, Natálka a Anetka

23. 2. - nové kočičky v externích

16. 2. - vydaní Čudlík a Pan Magnetka

12. 2. - nový Pan Magnetka, vydaná Bosminka

2. 2. - vydaní Evžen, Lilith a Belial

28. 1. - nový kocourek v externích

27. 1. - nová Gina

25. 1. - vydaní Bublík a Valérie, z adopce vrácený Břéťa

24. 1. - nový Šerda, vydané Juditka a Kelly

21. 1. - nová kočička v externích

17. 1. - vydaný Lesáček

Kontakt

Martina Pohorská
tel: 721 878 458
e-mail: kockycb@seznam.cz
e-mail pro vystavení dar. smlouvy: kockycb@seznam.cz

Počítadlo

TOPlist

brit banner 1

V LÉČENÍ
evidenční číslo /20; kastrovaná
Narozena: 2018
Stellinka je moc hodná kočíča. Hned zpočátku si v depozitu obsadila nejvyšší patro na škrabadlech a pelíšcích a tam si hoví, odpočívá a přijímá návštěvy na mazlení a hlazení. Srst měla trochu zacuchanou, největší dredy jsme ji odstranili, česaní se jí moc nelíbí, to radši zdrhne, ale tak snad časem si dá říct a bude z ní ještě větší krasavice.
Kontakt pro zájemce - 771 770 177 (depozitum Karlov u Bechyně)

evidenční číslo /20; kastrovaná
Narozena: 2018
Mňaudámu někdo prostě zapomněl v domě a odstěhoval se. Od prvního okamžiku v depozitu je tato kráska hodná, milá, přítulná, trpělivá. Nic nedbá na syčení a vrčení služebně starších depozitních svěřenců a jako ocásek následuje depostrejdu všude po domě. Je štastná, když se mu může uložit v náručí a užívat si hlazení a mazlení.
Kontakt pro zájemce - 771 770 177 (depozitum Karlov u Bechyně)

evidenční číslo /20; PODMÍNKOU ADOPCE KASTRACE V BUDOUCNOSTI!
Narozena: červen 2019
Mufíka jsme přijali z kolonie koček v kravíně. Charakteristicky páchnul, kožíšek má ještě trochu špinavý do teď. Charakteristické byly i neduhy, které si s sebou přinesl. Průjem, červy a rýmu. Nicméně, v depozitu se rychle zotavil a teď je z něj krásný kocour vděčný za každé pohlazení a něžnost. Nejvíc se mu zalíbilo lenošení v peřinách, takže komu chybí společník na povalování, Muf je výborná volba.
Kontakt pro zájemce - 771 770 177 (depozitum Karlov u Bechyně)

evidenční číslo /20; PODMÍNKOU ADOPCE KASTRACE V BUDOUCNOSTI!
Narozena: listopad 2019
Ňufík se narodil a první měsíce svého života strávil v kravíně. Takže neradostný start a taky stav jeho zdraví při přijetí byl tragický. Úporný průjem a masivní začervení. Je opravdu zázrak, že přežil..
Ale.. Dnes už má snad všechny zdravotní potíže za sebou. Užívá si tepla, plné misky a všeho komfortu v depozitu. Hned, jak se mu ulevilo, začal na plné pecky lumpačit, tak jak se sluší a patří na pořádného kocoura.
Ňufík zatím není vhodný k menším dětem. Při hře hodně často vytasí drápky a s oblibou si je brousí o předloktí depostrejdy. Ale vymazlujeme co to jde a výsledky se brzy dostaví.
Kontakt pro zájemce - 771 770 177 (depozitum Karlov u Bechyně)

evidenční číslo 4/20; PODMÍNKOU ADOPCE KASTRACE V BUDOUCNOSTI!
Narozena: listopad 2017
Gina si za svůj krátký život prožila opravdu hodně špatného. Byla pořízena jako krásné štěňátko Cane Corso bez PP, ale štěňátko náhle vyrostlo a najednou jaksi nebyl čas ani vůle s Ginou pracovat a vychovat ji. Gina vyrostla v bytě, ale žila dva roky doslova jako dříví v lese. I když žít se svou rodinou zvládala v pohodě, nebyla jinak vůbec socializována a bojí se skoro všeho. V její původní rodině žily dvě hodně rozjívené menší děti, které si s Ginou mohly dělat co chtěly a Gina se nesměla ani pohnout, jinak by následoval trest. Na konci listopadu byla Gina odchycena v KÚ Vyšší Brod, kde byla, po dohledání vlastníka dle čipu, opět vrácena majiteli (zatím se přesně neví, jak se Gina najednou dostala z Rakouska do Vyššího Brodu...). Majitel o Ginu ovšem v žádném případě nestál a fenku smluvně předal našemu spolku. Gina je zatím komplikovaná a nejistá osobnost, která neví, jak se zachovat v různých situacích, a tak občas vyjede, třeba při pokusu o připnutí vodítka. Zkrátka se bojí ruky, která jí asi hodně ublížila, ale co se stalo, ví opravdu  jen Gina. V současné době je Gina na převýchově a výcviku v Hotelu pro psy a výcvik v Malontech, kde s Ginou intenzivně pracují na nápravě jejích problémů, tato služba je placená, dlouhodobá a poměrně dosti nákladná, ale věříme, že úspěch se dostaví. Gina se musí opět naučit věřit sama sobě i svým lidem, poté bude výbornou společnicí. Gina miluje procházky a v aportování klacíku je neúnavná. Gina bude uvolněna k adopci po absolvování socializace. Postupně budeme přidávat další informace o jejích pokrocích. Je třeba vzít v úvahu její nedostatky a naučit se s nimi žít. Z prvních informací z výcviku víme, že s ostatními psy se zdá v pohodě, ale nevíme, jak by reagovala na psa, nebo jiná zvířata ve společné domácnosti,  jen ta ruka, která s ní chce manipulovat jí docela často vadí.
Kontakt pro zájemce - 603 758 565 (depozitum Srubec u Českých Budějovic)

Go to Top