Aktuality

MOMENTÁLNĚ MÁME K ADOPCI 45 KOČIČEK A DALŠÍ KOČIČKY JSOU V KARANTÉNĚ.

20. 9. - vydaní Emilka a Skřítek, bohužel zemřel Denis :-(

19. 9. - noví Afrodíté a Arés,nová externí koťata

16. 9. - vydaní Alius, Alfa, Samvěd, Rosa a Dara

15. 9. - nový Denis, aktualizovaný popisek a nové fotky u Skřítka a Ronji, nové fotky u Pippina a Smíška, nová koťata v externích

13. 9. - nová Majda

11. 9. - noví José a Pablo

7. 9. - noví Alius a Alfa

6. 9. - vydaní Macek, Nicky, Mark, Ferox a Piškot

31. 8. - nový Macek a Obi - Wan Kenobi, nové fotky a aktualizované popisky u Bosorky a Rusalky, nový externí kocourek

30. 8. - vydaní Alfrédo a Bruce, za duhový most odešla Primulka :(

Kontakt

Martina Pohorská
tel: 721 878 458
e-mail: kockycb@seznam.cz
e-mail pro vystavení dar. smlouvy: kockycb@seznam.cz

Počítadlo

TOPlist

evidenční číslo M 69/17; KASTRACE V BUDOUCNU PODMÍNKOU ADOPCE!
Narozen: cca 6/2017
Arés je zatím pořádně vzteklé kočičí dítko. Po měsíci v depozitu je s ním manipulace značně jednodušší, na žádné mazlení to ale vůbec stále není. Momentálně depozitní tetu respektuje a alespoň se jí už nesnaží při každém potkání rozsápat. Člověk by nevěřil, kolik síly takový špunt má. Jinak je to ale kotě jako každé jiné – zvědavé, věčně hladové a také po všech těch lumpárnách značně unavené. Od ostatních koček v domácnosti se učí všechny možné kulišárny a moc rád si s nimi hraje. Na socializaci stále pracujeme a věříme, že se časem ještě více otrká. Baští všechno, co mu do mističky přijde, není vybíravý. Kočičí toaletu používá svědomitě od prvního dne v depozitu. Vzhledem k nutné další socializaci bude umístěn pouze do bytu a je nevhodný jako jedináček - s dalšími kočkami získává tolik potřebnou sebejistotu. Žije se psem, ale má ho rád asi tak jako depo-tetu (takže moc ne).  Pokud si ho ale pejsek nevšímá, ignoruje ho také. Horší to je, když se chce pes pomazlit – to pak po malém varování schytá hned pár pěkných škrábanců na čumák.
Kontakt pro zájemce - 728 029 261 (depozitum České Budějovice – N. Frýda)

evidenční číslo M 68/17; KASTRACE V BUDOUCNU PODMÍNKOU ADOPCE!
Narozena: cca červen 2017
Afrodíté je malá usyčená kočičí slečna. Člověk se jí ale nesmí hned zaleknout, ona totiž ráda pouští hrůzu, ve finále jí ale lidský kontakt zas tolik nevadí. Nechá se zvedat, chovat i mazlit a dokonce při tom (když se trošku pozapomene) občas i něžně vrní. Trošku se bojí hlasitých neznámých zvuků, jinak si ale hezky postupně zvyká na ruch domácnosti. Na socializaci stále pracujeme a věříme, že se časem ještě více otrká. Jinak je to kotě jako každé jiné – zvědavé, věčně hladové a také po všech těch lumpárnách značně unavené. Od ostatních koček v domácnosti se učí všechny možné kulišárny a občas si s nimi i hraje. Baští všechno, co jí do mističky přijde, není vybíravá. Kočičí toaletu používá svědomitě od prvního dne v depozitu. Vzhledem k nutné další socializaci bude umístěna pouze do bytu a je nevhodná jako jedináček - s dalšími kočkami získává tolik potřebnou sebejistotu. Je zvyklá na psa, jehož přítomnost příliš nevyhledává, spíše ho většinou ignoruje.
Kontakt pro zájemce - 728 029 261 (depozitum České Budějovice – N. Frýda)

evidenční číslo M 71/17 KASTRACE V BUDOUCNU PODMÍNKOU ADOPCE!
Narozena: červenec 2017
Majda je rozpustilé, mladé šídlo, kterou baví lumpačit a provokovat vše, co se hýbe.
Je to černý ďáblík, který již tak maličký krásně hřeje, mazlí se, vrní, baští a kočičí
záchodek používá vzorně. Majdička je zvyklá na ostatní kočičky a pejska.
Kontakt pro zájemce - 775 631 700 (Suchdol nad Lužnicí)

evidenční číslo M 64/17; kastrovaný
Narozen: 2014
Pablo je plachý venkovní kocourek. Po kastraci přebývá v depozitní karanténě, většinou schovaný za nebo pod nábytkem a dochází jen k miskám s jídlem a na záchůdek (na ten se po pár nepovedených pokusech naučil). Když se cítí úplně bezpečně, vysedává na okně s kámošem Josém a pozorují dění venku. Do bytu je nevhodný, nejšťastnější bude někde u venkovského domku, kde se bude moci toulat a zároveň bude mít zázemí v teple a bezpečí.
Kontakt pro zájemce - 771 770 177 (depozitum Karlov u Bechyně)

evidenční číslo M 62/17; kastrovaný
Narozen: 2014
José je plachý venkovní kocourek. Po kastraci přebývá v depozitní karanténě, většinou schovaný za nebo pod nábytkem a dochází jen k miskám s jídlem a na záchůdek (na ten se po pár nepovedených pokusech naučil). Když se cítí úplně bezpečně, vysedává na okně s kámošem Pablem a pozorují dění venku. Do bytu je nevhodný, nejšťastnější bude někde u venkovského domku, kde se bude moci toulat a zároveň bude mít zázemí v teple a bezpečí.
Kontakt pro zájemce - 771 770 177 (depozitum Karlov u Bechyně)

Go to Top