Aktuality

MOMENTÁLNĚ MÁME K ADOPCI 37 KOČIČEK A DALŠÍ KOČIČKY JSOU V KARANTÉNĚ.

16. 1. - vydaná Stázka

13. 1. - nový Damián

12. 1. - vydaná Lucinka

11. 1. - nové fotky a aktualizovaný popisek u Karamela, Francina, Prokůpka a Ferrera

10. 1. - nový Balů, nové fotky a aktualizovaný popisek u Karolíka

8. 1. - nový externí kocourek

4. 1. - nové fotky a aktualizovaný popisek u Cyrila a Elsy, nová externí kočička

31. 12. - nové fotky u Mau, nová externí kočička

30. 12. - nové fotky a aktualizovaný popisek u Kinder, z nového domova napsala Čokoláda

29. 12. - z adopce vráceni Nicky a Mark, aktualizovaný popisek a nové fotky u Maxe

28. 12. - vydaní Loki, Kukínek a Mandlička

25. 12. - vydaný Julek, nové fotky u Lízina a Pipy

Kontakt

Martina Pohorská
tel: 721 878 458
e-mail: kockycb@seznam.cz
e-mail pro vystavení dar. smlouvy: kockycb@seznam.cz

Počítadlo

TOPlist


 


Daruji nalezeného kocourka Matýska (narozen zhruba květen/červen 2019) a jeho maminku, která je neskutečně chlupatá (té je asi rok a půl a je vykastrovaná). Kocourek je zvyklý být venku i doma, je neskutečně rychlý a obratný. Umí např. vyskočit na vchodové dveře tak, že na nás kouká proskleným okýnkem ve dveřích, při tom si skočí na kliku a otevře si a už je doma (zavřít za sebou zatím neumí.... :-) ). Jeho maminka je vyloženě venkovní kočička, tu krmím venku. Je plachá a do domu vždy vleze tak na dva metry a už metelí ven.
Kontakt pro zájemce - 604 734 873 (Horosedly, Čkyně)


Nalezené odrostlé koťátko Megi hledá domov. Megi je moc mazlivá a přítulná kočička, zároveň je to ale veselý  hravý ďáblík jako každé koťátko. Nálezkyně kočičku nechala odčervit a naočkovat, bohužel si jí nemůže nechat, protože má doma starou kočičí dámu, která potřebuje už svůj klid a soužití s hravým koťátkem jí v jejím věku nedělá psychicky dobře.
Kontakt pro zájemce - 602 968 755


TOM, JERRY A BARČA HLEDAJÍ NOVÉ DOMOVY - SPĚCHÁ!!!

Je jim asi 8 let, všichni jsou kastrovaní, očkovaní, čistotní, zvyklí být doma i venku, a po přivyknutí si na nového člověka a prostředí i mazliví :-)
Akutně hledají nové domovy!!! :-( Můžou jít i jednotlivě.

Kontakt pro zájemce - 728 941 980 (Českobudějovicko)


Kdo se ujme osamělé mladé kočky?

Kromě svých koček se celá léta ujímám koček/kocourů, kteří k nám zabloudí anebo se i usadí. Občas nějakého chudáka dochovám k dožití. Před 2 lety k nám někdo dal mámu se 4 koťaty, naprosto neochočenými. I to jsem zvládla (máma mi zůstala, pro koťata jsem našla majitele), byť mě to stálo po 6 týdnů denně několik hodin času. Nyní – před pár měsíci - se u nás v zahradě usadila, zdá se, mladá kočka, která se tváří nevinně, ale na naše kočky vrčí a dovede je docela pěkně prohnat. Po čase, když už nebývám na zahradě, zjišťuji, že se naše kočky bojí jít ven, byť dříve trávily venku hodně času. Také přivandrovalý kocour, o kterého se starám 5 let a který žije převážně venku, je plachý, skoro slepý a hluchý, se před touto kočičí dámou občas „kryje“. A všichni jsme z toho trochu neklidní. Ale taky je mi líto, že ona kočka je téměř celé dny sama, venku nebo zalezlá v pelechu u domu. A navíc si myslím, že její chování je jen obyčejná žárlivost.

Proto hledám dobrého člověka, hodné lidi, které by se jí ujali. Kočka je zatím dost plachá a zvyklá být venku, takže určitě není vhodná jen do bytu. Ale věřím, že by byla ráda za něčí společnost a třeba časem i za možnost pobýt i v teple. Ale to není nutné.

Pokud někdo má jen trochu možnost se kočky ujmout, prosím, ozvěte se. Děkuji.

Kontakt pro zájemce - 606 325 009 (Prachatice)


Kde se vzal, tu se vzal, nikdo neví odkuď, ale asi před dvěma týdny se na nádraží v Českých Velenicích objevil tento cca 5- měsíční bezprizorní kocourek. Potuloval se tam několik dní, aniž by se k němu někdo hlásil. Běhal od jednoho člověka k druhému, ale pomoci se nedočkal - až se nějaký pán slitoval a přinesl ho k nám.

Kocourek byl moc hladový a zapatlaný motorovým olejem, takže jestli nepřijel vlakem, přicestoval odněkud v motoru auta, nebo autobusu jako černý pasažér. Je zdravý - kromě ušního svrabu, který léčíme - moc přitulný, čistotný , snáší se s kočkama, se psi a miluje králíčka, s kterým byl dočasně umístěn v karanténě. Hledá si co nejdřív nový domov. Upřednostnil by baráček s bezpečným výběhem, ale i v interiéru se chová vzorně.
Je to živé klubíčko energie – když nemá parťáka ke hraní, tak na zahradě honí spadané listí, nebo si doma nosí v tlamičce hračky, vyhazuje je do výšky a loví. 😊
Nachází se u Rapšachu, novým páníčkům může být po domluvě přivezen.
Kontakt pro zájemce - 607 601 313
Go to Top