Aktuality

MOMENTÁLNĚ MÁME K ADOPCI 26 KOČIČEK A DALŠÍ KOČIČKY JSOU V KARANTÉNĚ.

19.1. - vydaná zuzanka

14. 1. - vydaní Fred, Bianca, Šlapetka a Barunka

11. 1. - vydaná Julinka

10. 1. - nová Šuminka

8. 1. - z nových domovů napsali Skřítek, Smíšek a Moureček

7. 1. - nový kocourek v externích

4. 1. - vydaná Bambitka

2. 1. - nová Bína

Kontakt

Martina Pohorská
tel: 721 878 458
e-mail: kockycb@seznam.cz
e-mail pro vystavení dar. smlouvy: kockycb@seznam.cz

Počítadlo

TOPlist


Čtyřměsíční kocourek (narozen cca v srpnu 2017), pochází z  ČB. Je to veselý, hravý mourovatý kocourek, také je přítulný, lehne-li si k vám, spokojeně přede. Má rád kočičí hračky všeho druhu i škrabadlo s boudičkou ve výšce. Teplo v bytě má rád, ale potřebuje také bezpečný výběh bez nebezpečných psů v okolí a silnice s rychle jedoucími auty, nejlíp  v domku se zahradou a loukami a s možností se schovat. Buď do kůlničky se senem či průlezem do garáže s pelíškem apod. Odmala je čistotný, doma chodí způsobně na kočkolit. Pouze pozor na to, že při zkoumání může leccos překousnout. Granule nejí, mléko nepije,  ale jí kapsičky a pak vařené maso se zeleninou, ať už vepřové či rybí, vše bez kostí. Chce být jediným, dominantním kocourem v domě, ale pak Vám věnuje veškerou lásku a přítulnost. Má zatím málo zkušeností s pobytem venku, nezná nebezpečí.  Zájemci volejte na tel. č. 777 171663 Marie.


Z vážných rodinných problémů daruji 4 kočky (koťata jaro/léto). Jedná se o dvě kočičky a dva kocourky.
Kontakt pro zájemce - 776 808 686 (Šindlovy Dvory u Českých Budějovic


Rapšašský rarášek Kulíšek k adopci  :)

Tento nádherný kocourek, který vypadá jako Sibirská, nebo Norská lesní kočka, patřil do kolonie toulavých koček v Rapšachu. Koncem léta jsme ho odchytili, vyléčili z rýmy, socializovali a nechali naočkovat. Je mu teď kolem sedmi měsíců, je zdravý, čistotný, velice přitulný. Žije ve veliké skupině našich kočičích a psích nalezenců je tedy zvyklý na zvířata a v domově by uvítal nějakého parťáka.

Kontakt na pečovatele: 602 451 344, nebo 607 601 313

Kulíšek bydlí u Rapšachu, Jindřichohradecko, dovoz možný.


DARUJI KRÁSNÉHO PĚTIKILOVÉHO KOCOURKA
Daruji do dobrých rukou nádherného, velikého kocourka. Kocourka má u sebe nálezkyně a bohužel se stará již o několik nalezených kočiček a kocourka si ponechat nemůže. Kocourek je zvyklý na kočičí wc, na pobyt jak venku, tak uvnitř baráku.
Do nového domova půjde na adopční smlouvu.
Kontakt pro zájemce - 775 631 700 (Suchdol nad Lužnicí)


Daruji mouratou kočičku. Je velice plachá,ale nemohli jsme ji na místě nálezu nechat. Zima má být prý velice krutá. Nehodila by se někomu na lovení myšek nebo jen tak k baráčku, kde by měla zajištěné teplé místo na spaní? Do adopce půjde vykastrovaná.
Kontakt pro zájemce - 774 909 152 (Trhové Sviny)


SPÁRKLS
Temperamentní, hravý. Je trochu divočejší. Vyžaduje hodně hraní ale jinak je to mazel co se rád vyhřívá na klíně a ještě lépe večer pod peřinou. K jídlu má nejraději granule, nad masem ohrnuje čumák.
Kontakt pro zájemce - 792 304 809


Daruji rok starou kastrovanou kočičku Perlu. Je plašší, proto bude vhodná na chytání myšek.

Kontakt pro zájemce - 721 317 814 (Suchdol nad Lužnicí)


Daruji koťátka od nalezené kočky!

Koťátka jsou 2-3 měsíce stará. Z počátku se bála, ale už se mazlí. Poslední chlapeček je trochu ostýchavý, ale to je jenom otázka času a bude z něj také mazel :-)
Jedná se o mouraté kluky a černou holčičku. Jsou čistotná.
Kontakt pro zájemce – 605 434 419 (Tábor)


Kočička nalezenec, hendikepovaná po srážce s autem, je velice citlivá. Potřebuje hodně lásky, pak je vděčná. Chvíli jí trvá, než si zvykne na lidi. Jen je třeba jí dát opravdu čas, pak přijde sama i do postele. Musí vědět, že ji nikdo neublíží.

Už si umí i hrát s hračkama - před tím to vůbec neuměla, všeho se bála.
Může chodit i ven. Ráda se sluní na parapetu okna. Jen je problém - nesnese další přítomné kočky. Nevím, jak s kocoury, ale s mými kočkami se dodnes neskamarádila. Granule, kapsičky a syrové maso jí dobře.
Budu ráda, když se dostane do dobré rodiny.
Kontakt pro zájemce - 733 768 831 (Mydlovary)


Daruji kocourka do dobrých rukou. Našli jsme ho nedaleko Milevska,hned od začátku byl přítulný a mazlil se. Nyní je s námi v bytě v Českých Budějovicích, ale bohužel ho dále nemůžeme mít. Je vhodný jak do bytu, tak i na ven, hlavně někam, kde bude mít milující majitele. Nechává si hladit tlapky, ale ne nadarmo jsme ho pojmenovali Raubíř,protože dovádět umí skvěle. Proto si dávejte pozor na veškeré přehozy,peřiny a prostěradla :-D Ale když si ráno i večer vyhraje, zbytek dne je schopný prospat a to byste mu pak odpustili všechno na světě <3
Předám i jeho průkaz od veterináře. Papá veškeré maso i granulky.
Zřejmě mu není ani rok.
Více info na tel. 724 804 404


AKUTNĚ HLEDÁM MÍSTO PRO DVA KOCOURKY!
Vlastně nevím co o kocourech psát. Hlavně chci říct, že bych raději jen pěstouny - budu hradit krmení a veterinu a kočkolit.
Otík je zrzek asi 8-11 let. Je nalezenec. Je hodně plachý, ale pokud ho každý nechá, aby sám přišel, rychle se otrkne a pak je mazel... Rád je ve výškách a v temných dírách. :-() Žere všechno, krmím je spíše jen granulemi, kapsičky jen jako pamlsek a pak maso, vejce, tvaroh, mléko. Zvyklý v bytě i v baráku.
Malé děti a psy moc nezvládá. I když jsem měla tosa inu, ale ona ho respektovala a nechodila k němu.
Kubík je salámista, pohodář, kámoš, povídálek. Žrádlo má problém, musí steril a urinary, protože má sklon ke struvitům. Jinak žere všechno. Kuba je také zvyklý jak v bytě, tak venku s přístupem domů. Ale pokud je venku, nejde daleko... Je mu asi 9-12 let. Malé psy do velikosti 20kg sám spacifikuje pokud ho obtěžují, ale jinak je s nimi kamarád a spí spolu. Děti trpí, pokud ho tahají, ale má 8kg. Je z útulku a asi ho srazilo auto, tak nemá moc rád ošahávání zadních nohou a ocasu. Hladit mu nevadí. Kuba neutekl ani z terasy, ale když jde ven, déle mu trvá než se naučí kudy domů a ven. Kuba je lovec.
Kontakt pro zájemce - 702 920 589


KOŤÁTKA K OSVOJENÍ

Koťátka jsou potomci přitoulané kočičky, narozená na jaře, mohou jim byt tak 3 měsíce. Jedno je více ustrašené, ale jinak jsou obě hravé a akční 🙂 Bohužel nevíme jestli jsou to kočičky nebo kocourci 😕
Kontakt - 777 031 066 (Třebotovice u Českých Budějovic)


Černá Zuzanka a mourovatá Micka jsou asi osmileté kočičky vyrůstající spolu od mala. Jsou zvyklé na doma, k malým dětem asi ne, protože jsou plaché, ale když samy přijdou, dokáží se i pomazlit.Nejsou kastrované. Bylo by hezké, kdyby se dostali k někomu společně, ale i každá zvlášť si určitě zvyknou.

Kontakt pro zájemce - 607 986 086 (Čkyně - okres Prachatice)


HLEDÁME DOMOV PRO OPUŠTĚNÉHO KOCOURKA

Hledáme vhodný domov pro černého kocourka s lesklým kožíškem, který žijebezprizorně v obci Suchdol nad Lužnicí. Chybí mu teplý domov, plná miska a vlídné slovo. Je to roční kocourek, který je opatrný, ale brzy z něj bude mazlík.

Kontakt pro zájemce - 721 317 814 (Suchdol nad Lužnicí)

Go to Top