Aktuality

MOMENTÁLNĚ MÁME K ADOPCI 46 KOČIČEK A DALŠÍ KOČIČKY JSOU V KARANTÉNĚ.

19. 11. - zemřeli Benjamín, Krupička a Kytička, nová fotka u Čevab-čiči, noví kočičáci v externích

13. 11. - noví kočičáci v externích

10. 11. - nový Křemínek

9. 11. - noví Lela, Čevab-čiči a Kytička, vydaní Blondie, Límeček a Zebřička

7. 11. - vydaní Andílek a Angelína, z adopce vrácena Mařenka, aktualizovaný popisek a nové fotky u Čerta a Káči, nové fotky u Piginky, aktualizované popisky u Pipy a Lízina

2. 11. - nový Kukínek, vydaný Cal, Kubula a Žandulka zemřeli, nový kocourek v externích

29. 10. - nový Sváťa, vydaní Mařenka a Sylvain, nová koťata v externích

24. 10. - zemřel Panter :-(, nové kočičky v externích

21. 10. - noví Píďala a Cal, z adopce vrácený Loki :-(, aktualizované popisky a nové fotky u Sinsin, Sylvaina a Lelly

 

Kontakt

Martina Pohorská
tel: 721 878 458
e-mail: kockycb@seznam.cz
e-mail pro vystavení dar. smlouvy: kockycb@seznam.cz

Počítadlo

TOPlist


MÍJA je trojbarevná, velmi hezká kočička, která byla nalezena mírně podchlazená, zablešená v celkově zanedbaném stavu. Její kočičí matka ji i její sourozence opustila ve 4 týdnech. Kočička neuměla přijímat potravu, pouze pomocí stříkačky. Nyní je odčevená, odblešená a má plné bříško.

ZRZEČEK je zrzavobílý kočičí kluk, který byl nalezen v kritickém zdravotním stavu. Byl natolik podchlazen, že při nalezení neměl známky života. Měl zakalené oči, ztuhlé celé tělo a těžce dýchal. Po pozvolném zahřátí se hlásil o potravu. Byl silně zablešen a znečištěn. Nyní je odčervený i odlešený a má plné bříško. Nemá žádné zdravotní následky.                                                                                                                                                                                                                                         

MOUREK je mourovatý kočičí kluk, který byl ze všech sourozenců v nejhorším zdravotním stavu. Byl velmi zablešen a podvyživený. Nyní je odblešen, odčerven a má plné bříško. Je mazlivý.

Kontakt pro zájemce - 776 231 962 nebo 777 954 428 (Šindlovy Dvory u Č. Budějovic)


Hledáme nový domov nebo alespoň dočasnou péči pro opuštěnou kočku s koťaty (i jednotlivě). Koťata jsou narozená v červnu 2018 a máma kočka (černá) je jistojistě od někoho vyhozená, je zvyklá na lidi a hlavně na pohlazení. Umístění velice spěchá, protože se o kočičky jezdíme starat do zahrádkářské kolonie. Jakmile nasněží, nedostaneme se k nim.

Černobílé kotě
Prozatím mi říkají Nebojsa, absolutně tohle jméno vystihuje mojí povahu. Pro kus žvance si dojdu téměř kamkoliv (ani pes mi není překážkou). Protože baštím odmalička hodně, mám krásně kulaťounké bříško a jsem z koťat největší a můj černobílý kožíšek je krásně lesklý a hladký. Jistojistě jsem kocourek. Určitě se Vám budu líbit!:-P

Černé kotě
Mé jméno je Vykulín, ale spíš to vypadá na Vykulku, ale protože jsem trochu bázlivé, pohlaví není stopro jisté.
Nejsem sice tak odvážné jako můj bráška, ale téměř vždy ho následuju, je to vyzkoušené, vždycky se mi to vyplatilo. Jsem krásné, černé a rádo si čistím kožíšek, jo a taky si rádo hraju na stromech a ještě radši chytám větvičky, to je zábava na dlouho, zvlášť když si se mnou hraje nějaké ochotné prtě.:-D

Mourovaté kotě
Mourinka mi začali říkat, ale spíš by mi měli říkat "Mouriňák", ale kdo ví. Jsem trošku víc bázlivější než Vykulín, všude chodím poslední a tak na mě zbydou kolikrát jen zbytky. Pruhovaný kožíšek mám krásný a heboučký. Jsem trochu takový asociál.  Ale na fotce mi to sluší ze všech nejvíc, co?

Kontakt pro zájemce - 608 569 251 (okres Prachatice)


Hledám nový domov pro dva roztomilé asi pětiměsíční mouraté kluky. Jsou dobře živeni, v říjnu byli odčervení a mají obojky proti vnějším parazitům. Jeden je hladkosrstý a druhý polodlouhosrstý. Krmím je venku, bydlí na půdě, takže nemají zkušenosti s chozením na píseček. Určitě to ale zvládnou, venku si k tomuto účelu vybírají samé nakypřené bedýnky :-)

Kontakt pro zájemce - 604734873 a 388423944 (Horosedly, Čkyně – okres Prachatice)


Najde se nový majitel pro opuštěného kocourka?
Je to zhruba 1-2 roky starý kocourek, který se bezprizorně pohybuje po jedné českobudějovické firmě. Rád se nechá pohladit a pomazlit, přijde si sám.
Kontakt pro zájemce - 739 748 944 (Č. Budějovice)

Daruji nalezená koťata.
Jedná se o dvě koťátka narozena zhruba v září (kočička je černo-šedo-modrá a a kocourek do zrzava) a jedno z červen/červenec (kočička různobarevná).
Dále je na místě také roční kočička, která je též je různobarevná.
Všechny kočičky jsou čistotné a mazlivé.
Kontakt pro zájemce - 737 483 781 (Mirotice)

20. 10. 2018 k nám přišla cca 4-5 měsíční kočička, je mazlivá, moc hezká a evidentně zvyklá na lidi. Je tmavě šedá, silně připomíná britskou krátkosrstou kočku. Je čistotná, chodí na písek a je odčervená. Nemůžeme si ji nechat, protože se staráme o dalších 24 koček. Kočička se pohybuje v nebezpečné lokalitě u hlavního tahu. Umožnili jsme jí přístup do garáže, ale vzhledem ke studenému počasí, je to opravdu jen nouzové a dočasné řešení.
Vážnému zájemce nabízíme úhradu kastrace.
Kontakt pro zájemce - 731 017 759 nebo e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Darujeme mourovatého kocourka Johny (nar. 21. dubna), takže potřebují do nové rodiny co nejrychleji. Zvyklý používat kočičí toaletu, odčervený, má už také první očkování, ale pořád ho ráda dám do dobrých rukou zdarma. Je společenský a když má náladu a nemusí zrovna chytat mouchy, tak i vrnivý mazlík :o)
Kontakt pro zájemce - 733 372 085 (Mokré u Českých Budějovic)

Kde se vzal, tu se vzal, nikdo neví odkuď, ale asi před dvěma týdny se na nádraží v Českých Velenicích objevil tento cca 5- měsíční bezprizorní kocourek. Potuloval se tam několik dní, aniž by se k němu někdo hlásil. Běhal od jednoho člověka k druhému, ale pomoci se nedočkal - až se nějaký pán slitoval a přinesl ho k nám.
Kocourek byl moc hladový a zapatlaný motorovým olejem, takže jestli nepřijel vlakem, přicestoval odněkud v motoru auta, nebo autobusu jako černý pasažér. Je zdravý - kromě ušního svrabu, který léčíme - moc přitulný, čistotný , snáší se s kočkama, se psi a miluje králíčka, s kterým byl dočasně umístěn v karanténě. Hledá si co nejdřív nový domov. Upřednostnil by baráček s bezpečným výběhem, ale i v interiéru se chová vzorně.
Je to živé klubíčko energie – když nemá parťáka ke hraní, tak na zahradě honí spadané listí, nebo si doma nosí v tlamičce hračky, vyhazuje je do výšky a loví. 😊
Nachází se u Rapšachu, novým páníčkům může být po domluvě přivezen.
Kontakt pro zájemce - 607 601 313


DARUJI STAŘEČKA!

Kocourek se jmenuje Kesík a je mu 16 let. Objevil se u nás jako kotě o povodních v srpnu 2002, pravděpodobně ho někdo vyhodil z auta, protože se motal na ulici mezi auty, tak ho teta pustila do baráku a už u nás zůstal, nikdy nebyl nemocný, pouze v poslední době měl asi 2x zánět močáku. Je kastrovaný, pravidelně odčervený a odblešený. Žil celých 16 let s mojí mamkou v domku, byl převážně doma v teple, ale je zvyklý chodit i ven, jen do bytu by se nehodil a pouze ven také ne, ideálně byt nebo dům s bezpečným výběhem ven. Ke svému člověku je velmi přítulný, rád se chová a mazlí, cizích se ale bohužel bojí, nedůvěřuje, je ale moc hodný, neškrábe, nekouše, pouze někdy syčí, když se bojí. S kočkami se nepere, je snášenlivý, ale určitě není vhodný do společnosti dominantní kočky nebo kocoura, ideální by pro něho bylo, kdyby mohl být sám, není vhodný k malým dětem, bojí se hluku, jakýchkoli rychlejších pohybů. Bohužel není zvyklý chodit na kočiči WC, jelikož měl k dispozici zahradu, chodil vykonávat potřebu tam, nevím, zda ještě bude možné v tomto věku naučit ho používat kočíčí WC. Doma bohužel moc čistotný není, občas se někde počůrá nebo vykadí, hlavně, když se bojí, je ve stresu, není puštěn včas ven atd. Občas i zvrací, je to už stářím, ne vždy se mu podaří strávit dobře jídlo. Co se týká stravy, je zvyklý na kvalitní kapsičky a granule. Momentálně se nachází v domě v Českých Budějovicích, kde je zvyklý a zatím ho každý den krmí sousedka, kocoura rádi dovezeme. Ideální by tedy pro něho byla nějaká klidná domácnost bez dětí a dalších zvířat (psů se bojí), kde by mohl být v teple, dostával kvalitní stravu a měl přístup na zahradu. Novému majiteli bych v případě potřeby byla ochotná přispívat na stravu a ocenila bych občas zprávu, jak se kocourkovi daří.
Kontakt pro zájemce - 601 590 200

Go to Top