Aktuality

MOMENTÁLNĚ MÁME K ADOPCI 31 KOČIČEK  A DALŠÍ KOČIČKY JSOU V KARANTÉNĚ.

8. 11. - nová kočička v externích

7. 11. - vydaná Irma

4. 11. - nová Kozička, vydaný Radim

31. 10. - nové kočičky v externích

30. 10. - aktualizované popisky a nové fotky u Tečky, Čárky, Vykřičníka a Břéti

29. 10. - vydané Kejhalka, Hejkalka a Prdýlka, do vzpomínky přesunuta Chlupatice

 

Kontakt

Martina Pohorská
tel: 721 878 458
e-mail: kockycb@seznam.cz
e-mail pro vystavení dar. smlouvy: kockycb@seznam.cz

Počítadlo

TOPlist

brit banner 1

 


 


Daruji nalezené mouraté koťátko.
Kocourek je moc hodný, jde vidět, že bude veliký mazel, rád leží poblíž člověka, už se nechá i chovat na klíně a spokojeně při tom vrní. Nevytahuje na člověka drápky a nesyčí, chce hladit. Myslím, že by byl vhodný i do bytu, na bedničku zatím naučený není, byl na zahradě. Jsou mu cca 2 měsíce, je moc pěkný, mourovatý s nádechem do zrz. Aktuálně má zánět očí a je prochlazený, bere antibiotika a gel do očí, odčervený.
Kontakt pro zájemce - 603 113 832 (České Budějovice)


Daruji nalezeného kocourka, který se už delší dobu potuluje u bytovek v Olešníku. Kocourek potřebuje ošetření. Je hodný, ale není úplný mazel. Od lidí, které zná, se nechá hladit.
Prosím, může někdo pomoci?
Kontakt pro zájemce – 724 066 376 (Olešník)


Daruji nalezené koťátko. Je přibližně 12 týdnů stará, pravidelně odčervená, očkování zatím nemá. Je to pěkná ďáblice, ráda se mazlí, ale ještě radši si hraje a zlobí. (Ve stáří dvou týdnů byla koťata nalezena u známých na zahradě a vyrůstala na flaštičce).

Kontakt pro zájemce - 739 522 175 (Chrášťany u Týna nad Vltavou)
 

Daruji koťátka od přitoulané kočky. Koťátka jsou stará 2-3 měsíce- Jsou tři černá a jedno dvoubarevné, povahově bohužel plašší, ale půjdou ještě vymazlit.
Kontakt pro zájemce - 722 498 841 (Osule u Vitějovic)
 

Darujeme koťátka od nalezených koček. Jsou to zřejmě dvě kočičky a dva kocourci. Narodily se koncem září a k adopci budou kolem Vánoc.
Kontakt pro zájemce - 606 409 731 (Věžovaté Pláně)
 

Hledáme nový láskyplný domov pro Mourka - Heřmaň u Č. Budějovic
Mourek je asi tříletý kocourek, který se k nám přitoulal na chalupu. Je velmi osobitý, nesmírně mazlivý, chodí za námi všude doslova jako pejsek. Moc si užívá lidskou pozornost a hlásí se o ni, ať už otíráním se o nohy nebo hlasitým mňoukáním. 😊 Jakmile ho člověk vezme do náruče (nebo o něj jen zavadí pohledem), rozvrní se. Okamžitě se na člověka naváže a chce s ním být zkrátka všude. Ač je moc milý, nemůžeme si ho nechat, protože naše další tři kočky se ho bojí. Proto mu hledáme nový láskyplný domov, kde bude moci pobývat uvnitř i venku na zahradě (je zvyklý být venku a chybělo by mu to). Moureček je ideální jedináček – vydá minimálně za další tři kočky. K dalším kočkám nedoporučujeme. Aktuálně je odčervený a léčíme mu ušní svrab. Zatím není vykastrovaný. Pokud máte pocit, že hledáte právě takového kocourka, pište prosím na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na 777 258 706
 

Daruji koťátka, která přišla o majitele. Jsou různého stáří. Je jich celkem sedm (čtyři černá, jedno želvovinové, jedno zrzavé a jedno mouraté.
Kontakt pro zájemce - 720 141 754 (Záblatí u Lomnice nad Lužnicí)


Daruji kocourka, který byl nalezen v září na Včelné. Jedná se o cca 5 - 6 měsíčního mourovatého kocourka, je zbarven spíše do stříbrna - vypadá trochu jako Whiskas. Je čistotný, hravý, mazlivý - snese se dobře i s ostatními kočkami a zbaští v podstatě cokoli
Kontakt pro zájemce - 775 368 329


KOCOUREK HLEDÁ NOVÝ DOMOV!
Kocourek je asi 6-7 měsíců (zrovna dorůstají zoubky) starý, je odblešený, odčervený. Vychází dobře jak s jinými kočkami, tak se psy. Je velice mazlivý, nechá si líbit snad všechno, rád se koupe, do vody si vleze i sám :-) Na záchůdek naučený, v jídle nevybíravý.
Kontakt - 777 307 501 (Kaplice, ale je možno ho někam přiblížit)


NALEZENÉ KOŤÁTKO HLEDÁ NOVÝ DOMOV - TÁBOR
Je to cca 4 měsíční slečna, která byla nalezena na ulici. Je čistotná, baští granule, je hravá, neskutečně mazlivá. Nemá problém s ostatními kočkami.
Kontakt pro zájemce - 739 749 811 (Tábor)

 


Kocourek je asi rok až dva starý a VELMI mazlivý, plete se pod nohy a ducá hlavičkou. Je zatím jen kastrovaný, odčervení a odblešení bych byla schopná zajistit.
Kontakt pro zájemce - 721 317 814 (České Velenice)


Hledám nový domov těmto dvěma kocourkům. Zrzavý 2 letý / černý 4 letý. K lidem jsou hodní, k pejskovi v domácnosti také, jen na moji 6 letou kočičku jsou zlí a zákeřní 😥 uz nemá několik zoubků, několikrát ji tekla krev, jak ji poškrábali😥 když jsem doma ,tak je hlídám ( i přes to to delaji) ,ale když jsem v práci , nemám je díky velikosti bytu jak oddělit a vždy trnu hrůzou, co se doma děje.. 😥 dříve chodili i ven, jsou čistotní a nerozluční kamarádi.. jsou to neskuteční mazlíčci k lidem i k pejskům.. ale s moji kočičkou si prostě nesedli. Snad se mi podaří jim najit nový domov plný lásky a mazlení..

Kontakt na majitelku - 776 830 611


Nabízím bílo-zrzavou kočičku Kiki. Je milá, mazlivá a hodně přítulná. Někdy si vyžaduje i pochovat. Je kastrovaná, ale nechat si jí nemohu Mám už dva kocourky a majitelka bytu mi jich více nepovolí. Proto jí nabízím do dobrých rukou.

Kontakt pro zájemce - 773 034 684 (Zliv)


 

Go to Top