Aktuality

MOMENTÁLNĚ MÁME K ADOPCI 22 KOČIČEK A DALŠÍ KOČIČKY JSOU V KARANTÉNĚ.

21. 3. - z adopce vrácena Felixa :-(

20. 3. - nová Piginka

19. 3. - vydaná Felixa

16. 3. - nová Eliška, nové fotky u Ferrera

14. 3. - nový kocourek v externích

10.3. - nová Dori, nová kočička v externích

8. 3. - noví kočičáci v externích

5. 3. - nová Ofélie

2. 3. - nová Míša, aktualizovaný popisek a nová fotka u Rusalky

1. 3. - vydaní Richard, Štaflík, Bosorka a Kristián

Kontakt

Martina Pohorská
tel: 721 878 458
e-mail: kockycb@seznam.cz
e-mail pro vystavení dar. smlouvy: kockycb@seznam.cz

Počítadlo

TOPlist


 


Daruji nalezenou handicapovanou kočičku Eni

Kočička je nalezenec (je jí cca. 20-22 měsíců), očkovaná, kastrovaná, je však handikepovaná po srážce s autem, nehodí se z toho důvodu k dětem. Potřebuje hodně lásky, pak je vděčná. Chvíli ji trvá než si zvykne na lidi. Jen je třeba jí dát opravdu čas, pak přijde sama i do postele. Musí vědět, že ji nikdo neublíží. Prostě trpělivost. Už si umí i hrát s hračkama - před tím to vůbec neuměla, všeho se bála.
Může chodit i ven. Ráda se sluní na parapetu okna. Jen je problém - nesnese další přítomné kočky. Nevím jak s kocourama, ale s mýma kočkama se dodnes nezkamarádila. Eni bydlí v podkroví a moje kočky v přízemí. Jinak to nešlo.
Granule, kapsičky a syrové maso jí dobře.

Kontakt - 733 768 831 (Mydlovary)


Daruji opuštěného kocourka.
Starší kocourek je velice mazlivý a byl by šťastný za bydlení s možností přístupu ven.
Kontakt pro zájemce - 776 106 231 (Soběslav)

Fotky ZDE.


Daruji opuštěné kočičky!

2 zrzaví kocourci: kluci narození v květnu roku 2017, kteří bez sebe neudělají ani ránu. Rádi si spolu hrají, mohla bych i říci že jsou to lenivci a jsou velmi přítulní. Přijdou k Vám a chtějí být hlazeni do úplného vyhlazení. Jsou to cvalíci, ale jsou již vykastrováni, tedy by již neměli nabírat na váze.
Bílá se zrzavými flíčky: vykastrovaná holka narozená v říjnu 2017. Je to neposedná holka, která si ráda hraje. Je mazlivá a kdekoliv kde najde teplé místečko tak je tam a nehne se odtud.  
Bílá huňatá se šedivým ocáskem a šedivými flíčky: vykastrovaná holka narozená v květnu 2017. Je velmi plachá, musíte získat její náklonnost, ale jakmile si jí získáte získáte i milou tichou a věrnou společnici. A musím říci, že je nevychovaná, když jí jídlo z misky tak si ho vezme do packy a bud jídlo sní nebo odhodí. Je to zábavné to sledovat, ale náročnější na úklid.
Souhrn: všechny kočičky jsou z kraje nedůvěřivé, ale pokud se jim věnuje čas, tak se z nich stávají mazlové.
Kontakt pro zájemce - 777 242 929 (Vodňany)


UMÍSTĚNÍ VELICE SPĚCHÁ!
Daruji dva nalezence - kočičku a kocourka. Bohužel se brzy z místa stěhuji, takže nebude kdo by se o ně postaral.
Na prvních dvou fotkách je Pepa, chodí k nám chodí asi 3 roky, takže je mu asi i tolik let. "Bydlí" v nedaleké neobydlené zahradě a zřejmě spí v přiléhající půdě, která patří staršímu stavení. Pepa je moc hodný kocourek, ale velmi plachý. I když ho krmím, nesmím se přiblížit víc jak na 1 metr, nedej bože, abych si ho chtěla pohladit. Zřejmě má špatnou zkušenost s lidmi. Je mi jasné, že není příliš na půdě žádoucí. Pepa má malinko natrhlé jedno ouško, je zvyklý žít venku. Bude ideálním kocourem na lovení myšek ;)

Na dalších dvou fotkách je drobná mládežnice Prtivousek. Najednou se tu na podzim objevila, předpokládám proto, že je jí ani ne rok. Zřejmě tvoří společenství s Pepou, je to podle mého také nechtěná kočička. Usuzuji tak proto, že je také plachá, i když zřejmě díky tomu, že je polokotě, se dá před jídlem pohladit, zřejmě bych ji i chytila. Určitě bude vhodná hlavně na bydlení venku, ideálně jako myšilovka ;)
Kontakt pro zájemce - 773 797 475


Čtyřměsíční kocourek (narozen cca v srpnu 2017), pochází z  ČB. Je to veselý, hravý mourovatý kocourek, také je přítulný, lehne-li si k vám, spokojeně přede. Má rád kočičí hračky všeho druhu i škrabadlo s boudičkou ve výšce. Teplo v bytě má rád, ale potřebuje také bezpečný výběh bez nebezpečných psů v okolí a silnice s rychle jedoucími auty, nejlíp  v domku se zahradou a loukami a s možností se schovat. Buď do kůlničky se senem či průlezem do garáže s pelíškem apod. Odmala je čistotný, doma chodí způsobně na kočkolit. Pouze pozor na to, že při zkoumání může leccos překousnout. Granule nejí, mléko nepije,  ale jí kapsičky a pak vařené maso se zeleninou, ať už vepřové či rybí, vše bez kostí. Chce být jediným, dominantním kocourem v domě, ale pak Vám věnuje veškerou lásku a přítulnost. Má zatím málo zkušeností s pobytem venku, nezná nebezpečí.  Zájemci volejte na tel. č. 777 171663 Marie.


Z vážných rodinných problémů daruji 4 kočky (koťata jaro/léto). Jedná se o dvě kočičky a dva kocourky.
Kontakt pro zájemce - 776 808 686 (Šindlovy Dvory u Českých Budějovic


DARUJI KRÁSNÉHO PĚTIKILOVÉHO KOCOURKA

Daruji do dobrých rukou nádherného, velikého kocourka. Kocourka má u sebe nálezkyně a bohužel se stará již o několik nalezených kočiček a kocourka si ponechat nemůže. Kocourek je zvyklý na kočičí wc, na pobyt jak venku, tak uvnitř baráku.
Do nového domova půjde na adopční smlouvu.
Kontakt pro zájemce - 775 631 700 (Suchdol nad Lužnicí)


Daruji rok starou kastrovanou kočičku Perlu. Je plašší, proto bude vhodná na chytání myšek.

Kontakt pro zájemce - 721 317 814 (Suchdol nad Lužnicí)


Kočička nalezenec, hendikepovaná po srážce s autem, je velice citlivá. Potřebuje hodně lásky, pak je vděčná. Chvíli jí trvá, než si zvykne na lidi. Jen je třeba jí dát opravdu čas, pak přijde sama i do postele. Musí vědět, že ji nikdo neublíží.

Už si umí i hrát s hračkama - před tím to vůbec neuměla, všeho se bála.
Může chodit i ven. Ráda se sluní na parapetu okna. Jen je problém - nesnese další přítomné kočky. Nevím, jak s kocoury, ale s mými kočkami se dodnes neskamarádila. Granule, kapsičky a syrové maso jí dobře.
Budu ráda, když se dostane do dobré rodiny.
Kontakt pro zájemce - 733 768 831 (Mydlovary)


Daruji kocourka do dobrých rukou. Našli jsme ho nedaleko Milevska,hned od začátku byl přítulný a mazlil se. Nyní je s námi v bytě v Českých Budějovicích, ale bohužel ho dále nemůžeme mít. Je vhodný jak do bytu, tak i na ven, hlavně někam, kde bude mít milující majitele. Nechává si hladit tlapky, ale ne nadarmo jsme ho pojmenovali Raubíř,protože dovádět umí skvěle. Proto si dávejte pozor na veškeré přehozy,peřiny a prostěradla :-D Ale když si ráno i večer vyhraje, zbytek dne je schopný prospat a to byste mu pak odpustili všechno na světě <3
Předám i jeho průkaz od veterináře. Papá veškeré maso i granulky.
Zřejmě mu není ani rok.
Více info na tel. 724 804 404


AKUTNĚ HLEDÁM MÍSTO PRO DVA KOCOURKY!
Vlastně nevím co o kocourech psát. Hlavně chci říct, že bych raději jen pěstouny - budu hradit krmení a veterinu a kočkolit.
Otík je zrzek asi 8-11 let. Je nalezenec. Je hodně plachý, ale pokud ho každý nechá, aby sám přišel, rychle se otrkne a pak je mazel... Rád je ve výškách a v temných dírách. :-() Žere všechno, krmím je spíše jen granulemi, kapsičky jen jako pamlsek a pak maso, vejce, tvaroh, mléko. Zvyklý v bytě i v baráku.
Malé děti a psy moc nezvládá. I když jsem měla tosa inu, ale ona ho respektovala a nechodila k němu.
Kubík je salámista, pohodář, kámoš, povídálek. Žrádlo má problém, musí steril a urinary, protože má sklon ke struvitům. Jinak žere všechno. Kuba je také zvyklý jak v bytě, tak venku s přístupem domů. Ale pokud je venku, nejde daleko... Je mu asi 9-12 let. Malé psy do velikosti 20kg sám spacifikuje pokud ho obtěžují, ale jinak je s nimi kamarád a spí spolu. Děti trpí, pokud ho tahají, ale má 8kg. Je z útulku a asi ho srazilo auto, tak nemá moc rád ošahávání zadních nohou a ocasu. Hladit mu nevadí. Kuba neutekl ani z terasy, ale když jde ven, déle mu trvá než se naučí kudy domů a ven. Kuba je lovec.
Kontakt pro zájemce - 702 920 589


HLEDÁME DOMOV PRO OPUŠTĚNÉHO KOCOURKA

Hledáme vhodný domov pro černého kocourka s lesklým kožíškem, který žijebezprizorně v obci Suchdol nad Lužnicí. Chybí mu teplý domov, plná miska a vlídné slovo. Je to roční kocourek, který je opatrný, ale brzy z něj bude mazlík.

Kontakt pro zájemce - 721 317 814 (Suchdol nad Lužnicí)

Go to Top