Aktuality

MOMENTÁLNĚ MÁME K ADOPCI 19 KOČIČEK, 1 PEJSKA  A DALŠÍ KOČIČKY JSOU V KARANTÉNĚ.

24. 2. - noví Ňuf, Muf, Mňaudáma a Stella, vydané Lamia, Kozička, Žežulka, Natálka a Anetka

23. 2. - nové kočičky v externích

16. 2. - vydaní Čudlík a Pan Magnetka

12. 2. - nový Pan Magnetka, vydaná Bosminka

2. 2. - vydaní Evžen, Lilith a Belial

28. 1. - nový kocourek v externích

27. 1. - nová Gina

25. 1. - vydaní Bublík a Valérie, z adopce vrácený Břéťa

24. 1. - nový Šerda, vydané Juditka a Kelly

21. 1. - nová kočička v externích

17. 1. - vydaný Lesáček

Kontakt

Martina Pohorská
tel: 721 878 458
e-mail: kockycb@seznam.cz
e-mail pro vystavení dar. smlouvy: kockycb@seznam.cz

Počítadlo

TOPlist

brit banner 1


 Daruji opuštěné kočky, o které se snažím starat.
Tříbarevná a bílomouratá jsou kastrované, cca 2-3 roky staré holčičky, které jsou na sebe hodně fixované. Obě jsou mírné, ale plašší. Jsou vděčné a ochočitelné.
Černobílý je kocourek, kterému je zhruba 7 měsíců. Je to zlatíčko. Sice je plašší, ale je ochočitelný. Bude vděčný za vše - jídlo a útočiště. Doma v rodině by z něj mohl být mazlík.
Vhodný domov pro ně bude převážně zahrada s možností přístupu do domu.
Kontakt pro zájemce - 602 127 998 (České Budějovice)


Prosím za tuláčka, kterého krmím asi 1/2 roku. Protože se ho však bojí můj kocour (máme ho z útulku už 10 let), nemůže tady s námi zůstat. Náš Fanda už nechce kvůli tuláčkovi chodit ven. Ferda - tuláček - zase trpí výhradně venku, i když má udělanou provizorní chaloupku. Je moc krásny, i když zatím plašší - na zavolání hned přiběhne - mě se nebojí, ale ještě je velmi ostražitý. Prosím za něho.
Kontakt pro zájemce - 606 587 869 (Blažejov)


Žádost o pomoc!
Nemáte kousek místečka pro dvě odrostlá koťata z chatové osady u Frymburka (Lipno)? Nejlepší by bylo, kdyby si někdo vzal kočičky obě, jsou na sebe zvyklé, ale není to podmínka. Černá kočina je kontaktnější, bohužel druhá mourinka se vyfotit nenechala.
Kontakt pro zájemce - 607 800 789 (raději sms prosím)


Lupínek a Lupinka hledají nový domov ❤️

Staří asi 3 měsíce; podmínkou adopce je kastrace!
Lupínek a Lupinka jsou sourozenci, kteří bez sebe nedají ani ránu, pořád na sebe dohlíží a dělají vše spolu. Jsou velmi mazliví, hodní, čistotní a hraví 🙂. Milují papání všeho druhu, ale nejraději mají kapsičky. Bylo by dobré, kdyby šli do nového domova spolu.
2. 12. se našli před veterinární ordinací Na Zlaté stoce, kde se podle všeho objevili zničehonic během odpoledne. Měli ušní svrab a škrkavky, zatím je nikdo nepostrádá.
Kontakt - 773 633 997 (Č. Budějovice)


Hledáme nový láskyplný domov pro Mourka - Heřmaň u Č. Budějovic

Mourek je asi tříletý kocourek, který se k nám přitoulal na chalupu. Je velmi osobitý, nesmírně mazlivý, chodí za námi všude doslova jako pejsek. Moc si užívá lidskou pozornost a hlásí se o ni, ať už otíráním se o nohy nebo hlasitým mňoukáním. 😊 Jakmile ho člověk vezme do náruče (nebo o něj jen zavadí pohledem), rozvrní se. Okamžitě se na člověka naváže a chce s ním být zkrátka všude. Ač je moc milý, nemůžeme si ho nechat, protože naše další tři kočky se ho bojí. Proto mu hledáme nový láskyplný domov, kde bude moci pobývat uvnitř i venku na zahradě (je zvyklý být venku a chybělo by mu to). Moureček je ideální jedináček – vydá minimálně za další tři kočky. K dalším kočkám nedoporučujeme. Aktuálně je odčervený a léčíme mu ušní svrab. Zatím není vykastrovaný. Pokud máte pocit, že hledáte právě takového kocourka, pište prosím na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na 777 258 706
 

 

Go to Top