Aktuality

MOMENTÁLNĚ MÁME K ADOPCI 20 KOČIČEK A DALŠÍ KOČIČKY JSOU V KARANTÉNĚ.

21. 3. - nový Macounek, aktualizace popisku a nové fotky u Ťapky

17. 3. - vydaná Evička

15. 3. - vydaný Taťulda

13. 3. - vydaný Cyril

9. 3. - z adopce vrácený Julek, vydaná Rozmarýnka a Justýnka, z nového domova napsala Amálka

6. 3. - nová Ťapka

5. 3. - vydaná Luisa

4. 3. - nové Justýnka a Lorraine, vydaná Leila, aktualizovaný popisek u Damiána

28. 2. - vydaná Amálka, nová kočička v externích

24. 2. - vydaný Archibald, noví kočíci v externích

Kontakt

Martina Pohorská
tel: 721 878 458
e-mail: kockycb@seznam.cz
e-mail pro vystavení dar. smlouvy: kockycb@seznam.cz

Počítadlo

TOPlist


KOČIČKA HLEDÁ NOVÝ DOMOV!
Kočička se asi půl roku pohybovala v areálu Biologického centra v Č. Budějovicích, kde spala v křoví a byla krmena zaměstnanci. Ti se rozhodli kočičce dát šanci na lepší život a tak ji nechali vykastrovat (právě včas!) a umístili ji do dočasné péče. Kočička si léčí rány, které získala životem na ulici a zvyká na život v bytě - je čistotná, neskutečně mazlivá, velmi hravá a v jídle samozřejmě nevybíravá - je vděčná za všechno! Je malinko obezřetná, ale jakmile si na nové lidi a prostředí zvykne, ráda se přijde na zavolání pomazlit :-) Její vztah k jiným zvířátkům nám není znám, ale pravděpodobně by jí další kočičí parťák nevadil :-)

Kontakt pro zájemce - 777 148 532 (České Budějovice)


KOČIČKA HLEDÁ NOVÝ DOMOV - Č. BUDĚJOVICE
Původní majitel se nenašel (byla nalezena 2. 2. v Resslově ulici v Č. Budějovicích) a tak tato milá, hodná a hravá kočička hledá své nové lidi <3
Více informací na 734 352 190


Daruji nalezeného kocourka Matýska (narozen zhruba květen/červen 2019) a jeho maminku, která je neskutečně chlupatá (té je asi rok a půl a je vykastrovaná). Kocourek je zvyklý být venku i doma, je neskutečně rychlý a obratný. Umí např. vyskočit na vchodové dveře tak, že na nás kouká proskleným okýnkem ve dveřích, při tom si skočí na kliku a otevře si a už je doma (zavřít za sebou zatím neumí.... :-) ). Jeho maminka je vyloženě venkovní kočička, tu krmím venku. Je plachá a do domu vždy vleze tak na dva metry a už metelí ven.

Kontakt pro zájemce - 604 734 873 (Horosedly, Čkyně)


TOM, JERRY A BARČA HLEDAJÍ NOVÉ DOMOVY - SPĚCHÁ!!!

Je jim asi 8 let, všichni jsou kastrovaní, očkovaní, čistotní, zvyklí být doma i venku, a po přivyknutí si na nového člověka a prostředí i mazliví :-)
Akutně hledají nové domovy!!! :-( Můžou jít i jednotlivě.

Kontakt pro zájemce - 728 941 980 (Českobudějovicko) - POKUD SE NEDOVOLÁTE, PROSÍM, PIŠTE SMS.


Kdo se ujme osamělé mladé kočky?

Kromě svých koček se celá léta ujímám koček/kocourů, kteří k nám zabloudí anebo se i usadí. Občas nějakého chudáka dochovám k dožití. Před 2 lety k nám někdo dal mámu se 4 koťaty, naprosto neochočenými. I to jsem zvládla (máma mi zůstala, pro koťata jsem našla majitele), byť mě to stálo po 6 týdnů denně několik hodin času. Nyní – před pár měsíci - se u nás v zahradě usadila, zdá se, mladá kočka, která se tváří nevinně, ale na naše kočky vrčí a dovede je docela pěkně prohnat. Po čase, když už nebývám na zahradě, zjišťuji, že se naše kočky bojí jít ven, byť dříve trávily venku hodně času. Také přivandrovalý kocour, o kterého se starám 5 let a který žije převážně venku, je plachý, skoro slepý a hluchý, se před touto kočičí dámou občas „kryje“. A všichni jsme z toho trochu neklidní. Ale taky je mi líto, že ona kočka je téměř celé dny sama, venku nebo zalezlá v pelechu u domu. A navíc si myslím, že její chování je jen obyčejná žárlivost.

Proto hledám dobrého člověka, hodné lidi, které by se jí ujali. Kočka je zatím dost plachá a zvyklá být venku, takže určitě není vhodná jen do bytu. Ale věřím, že by byla ráda za něčí společnost a třeba časem i za možnost pobýt i v teple. Ale to není nutné.

Pokud někdo má jen trochu možnost se kočky ujmout, prosím, ozvěte se. Děkuji.

Kontakt pro zájemce - 606 325 009 (Prachatice)

Go to Top