Aktuality

MOMENTÁLNĚ MÁME K ADOPCI 31 KOČIČEK A 1 KRÁLÍKA A DALŠÍ KOČIČKY JSOU V KARANTÉNĚ.

18. 9. - vydaná Elsa

16. 9. - vydaný Taz, nové kotě v externích

14. 9. - noví Bertík a erny, vydaní Ignác a Niky Lauda

13. 9. - z adopce vrácena Anežka :-(

9. 9. - vydané princezna Lada a Maruna

30. 8. - nový kocourek v externích

24. 8. - noví Sára, Phoebe, Miranda a Joey

21. 8. - nová Milunka, vydaní Tymián a Tortilla

19. 8. - vydaní Čikýt, Johan a Jackie K.

16. 8. - vydaní Tom a Terka

15. 8. - vydaná Špagátka

13. 8. - nové kočičky v externích

10. 8. - nová Maruška

 

Kontakt

Martina Pohorská
tel: 721 878 458
e-mail: kockycb@seznam.cz
e-mail pro vystavení dar. smlouvy: kockycb@seznam.cz

Počítadlo

TOPlist

brit banner 1

 


NALEZENÉ KOŤÁTKO HLEDÁ NOVÝ DOMOV - TÁBOR
Je to cca 4 měsíční slečna, která byla nalezena na ulici. Je čistotná, baští granule, je hravá, neskutečně mazlivá. Nemá problém s ostatními kočkami.
Kontakt pro zájemce - 739 749 811 (Tábor)

 


Kocourek je asi rok až dva starý a VELMI mazlivý, plete se pod nohy a ducá hlavičkou. Je zatím jen kastrovaný, odčervení a odblešení bych byla schopná zajistit.
Kontakt pro zájemce - 721 317 814 (České Velenice)


Hledám nový domov těmto dvěma kocourkům. Zrzavý 2 letý / černý 4 letý. K lidem jsou hodní, k pejskovi v domácnosti také, jen na moji 6 letou kočičku jsou zlí a zákeřní 😥 uz nemá několik zoubků, několikrát ji tekla krev, jak ji poškrábali😥 když jsem doma ,tak je hlídám ( i přes to to delaji) ,ale když jsem v práci , nemám je díky velikosti bytu jak oddělit a vždy trnu hrůzou, co se doma děje.. 😥 dříve chodili i ven, jsou čistotní a nerozluční kamarádi.. jsou to neskuteční mazlíčci k lidem i k pejskům.. ale s moji kočičkou si prostě nesedli. Snad se mi podaří jim najit nový domov plný lásky a mazlení..

Kontakt na majitelku - 776 830 611


Jsme kočičí dvojka, sourozenci Daisy a Leo. Právě jsme oslavili naše dvanácté narozeniny a jsme přátelští, upovídaní a mazliví. Naši majitelé nám úporně hledají nový domov, jelikož nemůžeme zůstat spolu v jejich novém bydlišti, kde se budou starat o nemocného tatínka. Jsme z toho všichni moc smutní, ale doufáme, že se najdou dobří lidé, kteří se nás ujmou.
Leo je zrzek, který moc rád tráví čas v blízkosti přívětivých lidí. Chvíli mu trvá než si zvykne na nové tváře a zvuky, ale pak mazlení není konce. Má rád sluníčko a bojí se větru. Mourovatá Daisy je samostatnější, odvážnější a nejraději má lechtání pod bradou.
V létě jsme venku na zahrádce po boku našich majitelů a občas ulovíme nějakou tu myšku. Za chladnějěího počasí jsme rádi v teple domova. Jsme očkovaní, kastrovaní, čistotní a umíme používat kočičí záchod. Nemáme žádné zdravotní potíže vyžadující veterinární péči.

Kontakt pro zájemce: 606 444 920 (České Budějovice)


Nabízím bílo-zrzavou kočičku Kiki. Je milá, mazlivá a hodně přítulná. Někdy si vyžaduje i pochovat. Je kastrovaná, ale nechat si jí nemohu Mám už dva kocourky a majitelka bytu mi jich více nepovolí. Proto jí nabízím do dobrých rukou.

Kontakt pro zájemce - 773 034 684 (Zliv)


 

Go to Top