Aktuality

MOMENTÁLNĚ MÁME K ADOPCI 38 KOČIČEK A DALŠÍ KOČIČKY JSOU V KARANTÉNĚ.

19. 9. - vydaný Loki, nová koťátka v externích

10. 9. - vydaná Františka

9. 9. - nová Mau

7. 9. - nový Pán, nové fotky a aktulizované popisky u Cyrila a Mařenky, z nového domova napsal Charlie

5. 9. - noví Lizin a Pipa

3. 9. - noví Lella, Sinsin a Sylvain, vydaní Dominik, Kristien, Vendulka a Charlie, nová fotka a aktualizovaný popisek u Luisy

2. 9. - nové informace a fotky u Piginky

28. 8. - noví Matík a Kubík, vydaný Metoděj

27. 8. - noví Vašík a Radan, nové informace u Piginky, nová koťátka v externích

25. 8. - vydaní Šmudlina, Maxmilián a Mína

24. 8. - nová Šmudlina

23. 8. - vydaná Drátěnka

22. 8. - nový Charlie, nový kocourek v externích, do Vzpomínek přesunuty Besinka a Ebona :-(

21. 8. - nový Maxmilián

Kontakt

Martina Pohorská
tel: 721 878 458
e-mail: kockycb@seznam.cz
e-mail pro vystavení dar. smlouvy: kockycb@seznam.cz

Počítadlo

TOPlist


Osm květnových koťat hledá nové domovy. Nyní se nachází na okraji Třeboně u bezdomovců. Chodí je krmit paní, ale koček je už moc a situaci již nezvládá, proto je potřeba koťátka umístit a dospělé kočky se vykastrují.
Kontakt pro zájemce - 607 551 455 (Třeboň)

OPUŠTĚNÁ KOŤÁTKA hledají nový domov
Našli jsme 6 koťátek, kterým se v červnu 2018 krátce po narození ztratila jejich kočičí máma, a tak koťátka zůstala sama napospas osudu. Všechna koťátka jsou nyní v dočasném domově – Dolní Dvořiště, absolvovala veterinární prohlídku, jsou zdravá, odblešená a odčervená. Jsou naučená na kočičí záchůdek a zvykají si i na pobyt venku. Chuť k jídlu jim nechybí, dostávají jen kočičí krmení (mlíčko, granule i kapsičky). Jsou to velmi hravá a zvídavá koťátka. Jejich přítomnost dodává monotónnímu světu kolem život. Jsou velice přítulná, ráda se mazlí a chovají. Milují dovádění a sourozenecké závody či hru na schovávanou. Sama si mohu ponechat maximálně dvě koťátka. Přijeďte se podívat a vyberte si ze dvou kočičích princezen a dvou kocourků, kterým pomůžete najít nový domov.
Ihned k dispozici. Tel: 724 723 448

3 BEZPRIZORNÍ KOŤÁTKA K OSVOJENÍ!
Koťátka jsou čilá, zdravá, k cizím lidem sice z počátku nedůvěřivá, ale k novým majitelům by si jistě rychle našla cestu. Jedná se o dva zatím šestitýdenní kocourky a jednu kočičku.
 
Kontakt - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo 601 376 061 (Radimov, ale není problém prcky případně i někam dál dopravit)

Daruji koťátka. Jsou tři - jedno mouraté a dvě černé. Koťatům jsou 2 měsíce (narozena19. 5. 18). Už jsou samostatná.
Kontakt pro zájemce - 606 878 653


Nabízím do dobrých rukou tři malinkatá koťátka. Jsou to tří umpalumpové, už jim patří celý dvůr a na práci mají jen jídlo, hraní a spaní. 🐱🐱🐱 Zatím byla 2x odčervená a před cestou do nových domovů budou odčervena opět. Už baští konzervičky a namočené granule. Narodila se cca 30.5. a domů budou moci v druhé polovině srpna. Jsou zvyklá být celodenně venku. Okolí Českých Budějovic a Trhových Svinů nebo Bechyně ráda rozvezu.

Kontaktní telefon: 722 941 962


Páťa a Máťa, dva kočičí bratři jak se patří, hledají domov. Nejlépe společný, u lidí, kteří je budou mít rádi. Byli "umístěni" do opuštěné zahrady jakýmsi "dobrodincem" jako sotva odkojená koťata, a proto jsou na sebe velmi fixováni. Zahrada je navíc v současné době na prodej, a tak není jisté, zda budou moci zůstat. Jsou odčerveni, odblešeni a je jim přibližně 10 týdnů.

Kontakt pro zájemce - 776 855 975 (Svatý Ján nad Malší)


Darujeme 3 mourovatá koťátka (dvě kočičky a jeden kocourek) do dobrých rukou, nyní 3+ měsíční (nar. 21. dubna), takže potřebují do nové rodiny co nejrychleji. Zvyklá používat kočičí toaletu, krmena granulkami a kapsičkami běžné produkce. 2x odčervená.
Kontakt pro zájemce - 733 372 085 (Mokré u Českých Budějovic)


DARUJI STAŘEČKA!

Kocourek se jmenuje Kesík a je mu 16 let. Objevil se u nás jako kotě o povodních v srpnu 2002, pravděpodobně ho někdo vyhodil z auta, protože se motal na ulici mezi auty, tak ho teta pustila do baráku a už u nás zůstal, nikdy nebyl nemocný, pouze v poslední době měl asi 2x zánět močáku. Je kastrovaný, pravidelně odčervený a odblešený. Žil celých 16 let s mojí mamkou v domku, byl převážně doma v teple, ale je zvyklý chodit i ven, jen do bytu by se nehodil a pouze ven také ne, ideálně byt nebo dům s bezpečným výběhem ven. Ke svému člověku je velmi přítulný, rád se chová a mazlí, cizích se ale bohužel bojí, nedůvěřuje, je ale moc hodný, neškrábe, nekouše, pouze někdy syčí, když se bojí. S kočkami se nepere, je snášenlivý, ale určitě není vhodný do společnosti dominantní kočky nebo kocoura, ideální by pro něho bylo, kdyby mohl být sám, není vhodný k malým dětem, bojí se hluku, jakýchkoli rychlejších pohybů. Bohužel není zvyklý chodit na kočiči WC, jelikož měl k dispozici zahradu, chodil vykonávat potřebu tam, nevím, zda ještě bude možné v tomto věku naučit ho používat kočíčí WC. Doma bohužel moc čistotný není, občas se někde počůrá nebo vykadí, hlavně, když se bojí, je ve stresu, není puštěn včas ven atd. Občas i zvrací, je to už stářím, ne vždy se mu podaří strávit dobře jídlo. Co se týká stravy, je zvyklý na kvalitní kapsičky a granule. Momentálně se nachází v domě v Českých Budějovicích, kde je zvyklý a zatím ho každý den krmí sousedka, kocoura rádi dovezeme. Ideální by tedy pro něho byla nějaká klidná domácnost bez dětí a dalších zvířat (psů se bojí), kde by mohl být v teple, dostával kvalitní stravu a měl přístup na zahradu. Novému majiteli bych v případě potřeby byla ochotná přispívat na stravu a ocenila bych občas zprávu, jak se kocourkovi daří.
Kontakt pro zájemce - 601 590 200


Daruji hodným lidem bílo-zrzavého kocourka, kterého majitelé tolerovali, ale jeho potřeby a problémy ignorovali. Je po kastraci, preventivně zbaven všech parazitů a velkého množství klíšťat po celém těle. Byl hodně hubený, jako chroustik. Nyní zesílil - provedena celková údržba zuboženého zvířátka. Vypadá jako velké koťátko, je mu ale již 6 let. Je zvyklý venku, ale v bytě by mu bylo určitě lépe. Procházíme se po zahradě v kšírkách a co pár kroků se chce mazlit. Asi proto, že mu mazlení tak moc chybí. Jen naše rozmazlená kočka mu znepříjemňuje život a také další kočička čeká na pomoc.

Kontakt pro zájemce - 607 255 332


Daruji nalezenou handicapovanou kočičku Eni

Kočička je nalezenec (je jí cca. 20-22 měsíců), očkovaná, kastrovaná, je však handikepovaná po srážce s autem, nehodí se z toho důvodu k dětem. Potřebuje hodně lásky, pak je vděčná. Chvíli ji trvá než si zvykne na lidi. Jen je třeba jí dát opravdu čas, pak přijde sama i do postele. Musí vědět, že ji nikdo neublíží. Prostě trpělivost. Už si umí i hrát s hračkama - před tím to vůbec neuměla, všeho se bála.
Může chodit i ven. Ráda se sluní na parapetu okna. Jen je problém - nesnese další přítomné kočky. Nevím jak s kocourama, ale s mýma kočkama se dodnes nezkamarádila. Eni bydlí v podkroví a moje kočky v přízemí. Jinak to nešlo.
Granule, kapsičky a syrové maso jí dobře.

Kontakt - 733 768 831 (Mydlovary)

Go to Top