Aktuality

MOMENTÁLNĚ MÁME K ADOPCI 45 KOČIČEK A DALŠÍ KOČIČKY JSOU V KARANTÉNĚ.

20. 9. - vydaní Emilka a Skřítek, bohužel zemřel Denis :-(

19. 9. - noví Afrodíté a Arés,nová externí koťata

16. 9. - vydaní Alius, Alfa, Samvěd, Rosa a Dara

15. 9. - nový Denis, aktualizovaný popisek a nové fotky u Skřítka a Ronji, nové fotky u Pippina a Smíška, nová koťata v externích

13. 9. - nová Majda

11. 9. - noví José a Pablo

7. 9. - noví Alius a Alfa

6. 9. - vydaní Macek, Nicky, Mark, Ferox a Piškot

31. 8. - nový Macek a Obi - Wan Kenobi, nové fotky a aktualizované popisky u Bosorky a Rusalky, nový externí kocourek

30. 8. - vydaní Alfrédo a Bruce, za duhový most odešla Primulka :(

Kontakt

Martina Pohorská
tel: 721 878 458
e-mail: kockycb@seznam.cz
e-mail pro vystavení dar. smlouvy: kockycb@seznam.cz

Počítadlo

TOPlist


 


 


AKUTNĚ hledáme domov opuštěným koťatům - stáří cca 4 měsíce. Jsou dvě černá a jednou mouraté. Bohužel jsou na místě, kde se o ně nemá kdo starat a v blízkosti silnice.
Kontakt pro zájemce - 604 683 361 (České Budějovice)


KOŤÁTKA HLEDAJÍ NOVÉ DOMOVY
Kdosi v Riegrově ulici v Č. Budějovicích umístil do dvora domu krabici se 4 koťátky - jedno si nechají nálezci, ale zbylá - MOUROVATÉ KOČIČKY A ČERNÝ KOCOUREK - nyní urychleně hledají nové domovy!
Kontakt - 724 295 791


Rapšašský rarášek Kulíšek k adopci  :)

Toto roztomilé chlupaté koťátko zvláštní čokoládové barvy s červeným odstínem a se zrzavým kulíškem na hlavičce, jeho krásná chlupatá maminka důkladně schovávala téměř 4 měsíce.
Paní, která o Rapšašské kočky pečuje, o jeho existenci věděla, my také, ale máma úkryt neprozradila...:)
Až nedávno ho přivedla mezi ostatní, ale obyčejně se tam jenom mihlo, zmizelo a ukázalo se za několik dnů.
Bylo nám jasné, že ještě pár týdnů venku a bude z nej divoká pouliční šelma.
Naštěstí se před týdnem stalo něco, v co jsme už pomalu ani nedoufali - kotě vběhlo do garáže, kde bylo zavřeno a na druhý den po krátkém boji úspěšně odchyceno :)
Je až neuvěřitelné, jak rychle proběhla socializace - už druhý den u nás se nechal pohladit a po týdnu je z něho ukázkový mazlivec.
Je odčervený a čeká ho očkování - a brzy snad i dobrý domov!

Kontakt na pečovatele: 602 451 344 nebo 607 601 314

Kulíšek bydlí u Rapšachu na Jindřichohradecku, dovoz je možný.


AKUTNĚ HLEDÁM MÍSTO PRO DVA KOCOURKY!
Vlastně nevím co o kocourech psát. Hlavně chci říct, že bych raději jen pěstouny - budu hradit krmení a veterinu a kočkolit.
Otík je zrzek asi 8-11 let. Je nalezenec. Je hodně plachý, ale pokud ho každý nechá, aby sám přišel, rychle se otrkne a pak je mazel... Rád je ve výškách a v temných dírách. :-() Žere všechno, krmím je spíše jen granulemi, kapsičky jen jako pamlsek a pak maso, vejce, tvaroh, mléko. Zvyklý v bytě i v baráku.
Malé děti a psy moc nezvládá. I když jsem měla tosa inu, ale ona ho respektovala a nechodila k němu.
Kubík je salámista, pohodář, kámoš, povídálek. Žrádlo má problém, musí steril a urinary, protože má sklon ke struvitům. Jinak žere všechno. Kuba je také zvyklý jak v bytě, tak venku s přístupem domů. Ale pokud je venku, nejde daleko... Je mu asi 9-12 let. Malé psy do velikosti 20kg sám spacifikuje pokud ho obtěžují, ale jinak je s nimi kamarád a spí spolu. Děti trpí, pokud ho tahají, ale má 8kg. Je z útulku a asi ho srazilo auto, tak nemá moc rád ošahávání zadních nohou a ocasu. Hladit mu nevadí. Kuba neutekl ani z terasy, ale když jde ven, déle mu trvá než se naučí kudy domů a ven. Kuba je lovec.
Kontakt pro zájemce - 702 920 589


Daruji do dobrých rukou!
Jedná se o bezprizorní kočičky, o které se stará hodný pán a kočky bydlí na jeho zahradě. Pán je v důchodu a o větší množství koček se nemůže starat.
U dospělých koček je v řešení kastrace. Koťátka půjdou do nových domovů na adopční smlouvu, kde je podmínka kastrace.
Kontakt pro zájemce - 722 494 711 (České Velenice)


KOŤÁTKA K OSVOJENÍ

Koťátka jsou potomci přitoulané kočičky, narozená na jaře, mohou jim byt tak 3 měsíce. Jedno je více ustrašené, ale jinak jsou obě hravé a akční 🙂 Bohužel nevíme jestli jsou to kočičky nebo kocourci 😕
Kontakt - 777 031 066 (Třebotovice u Českých Budějovic)


Černá Zuzanka a mourovatá Micka jsou asi osmileté kočičky vyrůstající spolu od mala. Jsou zvyklé na doma, k malým dětem asi ne, protože jsou plaché, ale když samy přijdou, dokáží se i pomazlit.Nejsou kastrované. Bylo by hezké, kdyby se dostali k někomu společně, ale i každá zvlášť si určitě zvyknou.

Kontakt pro zájemce - 607 986 086 (Čkyně - okres Prachatice)


Asi dvouletá kočička Micka. Nesmí chybět u žádné lumpárny, čertovina jí kouká z očí a ani žádná lítací havěť nemá šanci. Zvykla by si i venku, neustále je v pohybu. Mazlit se ale taky umí.
Kontakt pro zájemce - 607 986 086 (Čkyně - okres Prachatice)


KOŤÁTKA K OSVOJENÍ! - ZBÝVÁ BÍLOMOURKA

Koťatka jsou narozena 27.4. Dvě jsou podobná mamince (přitoulaná kočička), dvě jsou bílá s flíčky a jedno je černobílé.
Kontakt pro zájemce - 725 986 800 (u Lišova)


BEZPRIZORNÍ KOČIČKA ENI A JEJÍ KOŤÁTKA HLEDAJÍ NOVÉ DOMOVY! - KOŤÁTKA MAJÍ NOVÉ DOMOVY, ZBÝVÁ KOČIČKA ENI

Kočička Eni je hendikepovaná. Nevím, co se jí přesně stalo, ale přední pravou packu má zlomenou. Když ke mě začala chodit měla i celý pravý bok z poloviny bez chlupů. Jelikož se nedala chytit, začala jsem jí dávat lepší jídlo do misky, aby se dala dopořádku. Myslím, že se povedlo. Jelikož čekala koťata, tak chodila ke mě na granulky 2x denně. Dlouho ji trvalo než si mě připustila k tělu. Trpělivostí se podařilo. Jen potřebuje být sama. S ostatníma kočkama se nesnese. Potřebuje prostě svůj klid a přístup na zahradu. Pak je spokojená. Teď potřebuje i hodně lásky, kterou se snažím ji samozřejmě dát. Pracuje se mnou i v kanceláři. Moje přítomnost jí dělá dobře.
18.6.2017 se jí narodila tato úžasná koťátka - pro všechny nyní hledám nové domovy...
Kontakt pro zájemce - 733 768 831 (Mydlovary)


HLEDÁME DOMOV PRO OPUŠTĚNÉHO KOCOURKA

Hledáme vhodný domov pro černého kocourka s lesklým kožíškem, který žijebezprizorně v obci Suchdol nad Lužnicí. Chybí mu teplý domov, plná miska a vlídné slovo. Je to roční kocourek, který je opatrný, ale brzy z něj bude mazlík.

Kontakt pro zájemce - 721 317 814 (Suchdol nad Lužnicí)


DARUJI OPUŠTĚNÉ KOČKY, O KTERÉ SE STARÁME!
Máme pár koťat, která se dají chytit do ruky. ZATÍM nejsou mazlíci, prestože z většiny našich adoptovaných koťat se stali vrníci :-) Jsou hravá, učí se chytat myši, tak by byla vhodná do domku se zahradou.
Kontakt pro zájemce - 721 317 814 (Suchdol nad Lužnicí)


KOČIČÍ HOLKA A KLUK K OSVOJENÍ - ZBÝVÁ POUZE KOCOUREK
Kontakt pro zájemce - 777 844 489 (Třebín okr. Dubné u Českých Budějovic)


Daruji koťata od tří opuštěných kočičích maminek. Koťátka jsou narozená v období od 30. dubna do 14. května. V rodu převažují zejména zrzavá koťátka.

Po domluvě mohu i dovézt (Jihočeský kraj). Ráda poskytnu další informace včetně fotografií koťat.
Kontakt pro zájemce - 777 242 929 (Vodňany)


DARUJEME OPUŠTĚNOU KOČIČKU!

Muzeme se domnivat ze slysi na jmeno Moura, Mourinka. Jestli si dle indicii myslime dobre, tak by mohla byt tak rocni. Mourinka je docela komunikativni a kdyz ma naladu prijde k cloveku a necha se i pohladit. Kontakt zacala i sama vyhledavat. Je to sikovna chytacka mysi - mysi znacne ubyly. Neni kastrovana. Co se zdravotniho stavu tyce, je vitalni, cista ocicka i nosik. Prdelka take. Je mourata, s bilou naprsenkou a na brisku je misty trochu rezava. Pokud se k ni clovek bude chovat i nadale dobre, mohla by to byt i mazlinka. Zvykla je pouze venku.
V miste ji hrozi psi a myslivci :-(
Kontakt pro zajemce - 721 083 951 (Spolí, Libín, Mladošovice)

Go to Top