Aktuality

MOMENTÁLNĚ MÁME K ADOPCI 34 KOČIČEK A DALŠÍ KOČIČKY JSOU V KARANTÉNĚ.

15. 11 . - nový Prťous

14. 11. - aktualizovaný popisek a nové fotky u Elsy, nová externí kočka a kotě

13. 11. - zemřel Hubert... :(

10. 11. - z nového domova napsal Moureček

9. 11. - vydaní Moureček a Borísek

8. 11. - noví Abája a Johann

5. 11. - z nového domova napsal Strašidýlko Emílek, nový externí kocourek

4. 11. - nová Abbey, vydaní Áres, Afrodité, Cvalík a Trubička, z adopce vrácena Felixa, aktualizovaný popisek a nové fotky u Pana Kostičky, nové kočičky v externích

Kontakt

Martina Pohorská
tel: 721 878 458
e-mail: kockycb@seznam.cz
e-mail pro vystavení dar. smlouvy: kockycb@seznam.cz

Počítadlo

TOPlist


 


Daruji černé kotátko - holčičku. Odhaduji věk tak kolem třech měsíců. Milá, hodná.
AKUTNĚ HLEDÁ NOVÝ DOMOV!
Kontakt pro zájemce - 728 692 088


Daruji velice milého nalezeného kocourka, který ke mně chodí do obchodu. Je velmi mazlivý, vděčný za každé pohlazení, stáří odhaduji na cca půl roku. Běhá v okolí krámku s květinami - Květiny Mája Malšice 57.
Krmím ho masem, konzervami, nepohrdne ani granulkama. Prosím, pomůžete mi pro něj najít nový domov, ať nemusí být v mrazech venku?
Kontakt pro zájemce - 603 363 522 (Malšice - mezi Táborem a Bechyní)


KOCOUREK HLEDÁ DOMOV! 🐾
Kocourek je mazlivý a hravý, jedná se o letošní letní kotě bezprizorní venkovní kočičky. Je zdravý, v jídle nevybíravý. Potřebuje nutně do tepla :-(
Kontakt - 776 719 375


K adopci je celkem 9 koťátek, která se v dubnu narodila dvěma nalezeným kočičkám. Maminky jsou již vykastrované, domov nalezly u nás, a i když bychom si rádi nechali i jejich koťátka, začali jsme být „trnem“ v oku lidem ze sousedství a díky jejich výhrůžkám se bojíme o zdraví a životy kočiček. Proto bychom alespoň koťátkům rádi nalezli klidnější domovy.
Kontakt - 775 249 900 (Tábor)

Podkolenka – kočička, zrzavobílé zbarvení, zpočátku trošku bázlivá, ale stačí jí věnovat více času a spřátelí se s vámi.

Bertička – kočička, nemazlivá, ale lidskou společnost ráda vyhledává.

Ťapka – velice přátelská a veselá kočička.

Zrzka – další ze sourozenců „zrzečků“, trošku bázlivější, ale stačí se jí jen více věnovat a stane se mazlivou kočičkou.

Zoro – kocourek, který se stal obětí lidí z okolí, kteří kočkám hází různé krmivo, nyní se zotavuje ze zažívacích potíží.

Větrník – zrzavobílý dlouhosrstý kocourek, přátelský.

Pandík – kocourek, největší ze všech koťátek, velký jedlík, přátelský.


Daruji mouratou kočičku. Je velice plachá,ale nemohli jsme ji na místě nálezu nechat. Zima má být prý velice krutá. Nehodila by se někomu na lovení myšek nebo jen tak k baráčku, kde by měla zajištěné teplé místo na spaní? Do adopce půjde vykastrovaná.
Kontakt pro zájemce - 774 909 152 (Trhové Sviny)


SPÁRKLS
Temperamentní, hravý. Je trochu divočejší. Vyžaduje hodně hraní ale jinak je to mazel co se rád vyhřívá na klíně a ještě lépe večer pod peřinou. K jídlu má nejraději granule, nad masem ohrnuje čumák.
Kontakt pro zájemce - 792 304 809


ATILLA
Velmi mazlivý kocour. Je to lenoch co miluje jídlo. Vhodný k dětem, nechá si líbit snad vše, hlavně že si ho někdo všímá. Je dlouhosrstý, zřejmě potomek Mainské mývalí. Vykastrovaný.
Kontakt pro zájemce - 792 304 809


Černobílá kočička, oslovována jako Myšpul :)
Myšpul je dvouletá kočička, jež je zvyklá venku, avšak poslední dobou má tendence se zdržovat v blízkosti teplého pelíšku. K cizím lidem nedůvěřivá, nechá na sebe sáhnout pouze krmícími, ráda se pomazlí a určitě by si zvykla i v domácím prostředí. Do nového domova půjde vykastrovaná.

Dvě mourovatá koťátka, děti Myšpul
Narozená 9. června 2017, kocourek a kočička. Oba dva až do poslední chvíle kojeny maminkou. Již měsíc se pohybují v domácím prostředí, naučená jsou na kočkolit, hrají si, nechají se pohladit. Do rodiny nejlépe společně. Do nového domova pouze pod podmínkou kastrace.

Kontakt pro zájemce - 723 553 301 (Haklovy Dvory - České Budějovice)


Daruji asi půlročního kocourka, kterému říkáme Pěknej. Je plašší, proto bude vhodný na chytání myšek.
Kontakt pro zájemce - 721 317 814 (Suchdol nad Lužnicí)


Daruji kocourka Kašlíka. Je velmi mazlivý, bohužel už od léta hůř dýchá, vydává zvuky trochu jako slepička. Z tohoto důvodu byl odčerven a očkován - dle veterinářky by mu to mělo dýchání ulehčit. Rád baští, roste, ale potřeboval by trochu péče. Asi půl roku starý.
Kontakt pro zájemce - 721 317 814 (Suchdol nad Lužnicí)


Daruji asi půlročního kocourka Grizlyho. Je plašší, proto bude vhodný na chytání myšek.
Kontakt pro zájemce - 721 317 814 (Suchdol nad Lužnicí)


Daruji rok starou kastrovanou kočičku Perlu. Je plašší, proto bude vhodná na chytání myšek.
Kontakt pro zájemce - 721 317 814 (Suchdol nad Lužnicí)


Z vážných zdravotních důvodů darujeme krásnou 6 let starou kočičku Lucinku.
Lucka je klidná, nekastrovaná, celý život žije pouze v bytě, takže pobyt venku by asi nebyl ideálním. Je naučená, čistotná, prostě takový "flegmatik" :-)
Kontakt pro zájemce - 724 500 468


Daruji koťátka od nalezené kočky!

Koťátka jsou 2-3 měsíce stará. Z počátku se bála, ale už se mazlí. Poslední chlapeček je trochu ostýchavý, ale to je jenom otázka času a bude z něj také mazel :-)
Jedná se o mouraté kluky a černou holčičku. Jsou čistotná.
Kontakt pro zájemce – 605 434 419 (Tábor)


Daruji koťata narozená 12. 8. 2017. Jde o tři kocourky a jednu kočičku. Všechna jsou mourovatá. Ráda bych je umístila k dobrým lidem, kteří je budou mít rádi a nejlépe je sterilizují, případně i kocourky vykastrují.
Kontakt pro zájemce – POUZE SMS 776 808 686 (České Budějovice)


Daruji nalezeného kocourka. Je to už odrostlejší letošní kotě. Je hodný, trošku bojácný, odčervený a čistotný.
Kontakt pro zájemce – 720 468 297 (Hlasivo u Tábora)


Kočička nalezenec, hendikepovaná po srážce s autem, je velice citlivá. Potřebuje hodně lásky, pak je vděčná. Chvíli jí trvá, než si zvykne na lidi. Jen je třeba jí dát opravdu čas, pak přijde sama i do postele. Musí vědět, že ji nikdo neublíží.

Už si umí i hrát s hračkama - před tím to vůbec neuměla, všeho se bála.
Může chodit i ven. Ráda se sluní na parapetu okna. Jen je problém - nesnese další přítomné kočky. Nevím, jak s kocoury, ale s mými kočkami se dodnes neskamarádila. Granule, kapsičky a syrové maso jí dobře.
Budu ráda, když se dostane do dobré rodiny.
Kontakt pro zájemce - 733 768 831 (Mydlovary)


Daruji kocourka do dobrých rukou. Našli jsme ho nedaleko Milevska,hned od začátku byl přítulný a mazlil se. Nyní je s námi v bytě v Českých Budějovicích, ale bohužel ho dále nemůžeme mít. Je vhodný jak do bytu, tak i na ven, hlavně někam, kde bude mít milující majitele. Nechává si hladit tlapky, ale ne nadarmo jsme ho pojmenovali Raubíř,protože dovádět umí skvěle. Proto si dávejte pozor na veškeré přehozy,peřiny a prostěradla :-D Ale když si ráno i večer vyhraje, zbytek dne je schopný prospat a to byste mu pak odpustili všechno na světě <3
Předám i jeho průkaz od veterináře. Papá veškeré maso i granulky.
Zřejmě mu není ani rok.
Více info na tel. 724 804 404


KOŤÁTKA HLEDAJÍ NOVÉ DOMOVY

Kdosi v Riegrově ulici v Č. Budějovicích umístil do dvora domu krabici se 4 koťátky - jedno si nechají nálezci, ale zbylá - MOUROVATÉ KOČIČKY A ČERNÝ KOCOUREK - nyní urychleně hledají nové domovy!
Kontakt - 724 295 791


Rapšašský rarášek Kulíšek k adopci  :)

Toto roztomilé chlupaté koťátko zvláštní čokoládové barvy s červeným odstínem a se zrzavým kulíškem na hlavičce, jeho krásná chlupatá maminka důkladně schovávala téměř 4 měsíce.
Paní, která o Rapšašské kočky pečuje, o jeho existenci věděla, my také, ale máma úkryt neprozradila...:)
Až nedávno ho přivedla mezi ostatní, ale obyčejně se tam jenom mihlo, zmizelo a ukázalo se za několik dnů.
Bylo nám jasné, že ještě pár týdnů venku a bude z nej divoká pouliční šelma.
Naštěstí se před týdnem stalo něco, v co jsme už pomalu ani nedoufali - kotě vběhlo do garáže, kde bylo zavřeno a na druhý den po krátkém boji úspěšně odchyceno :)
Je až neuvěřitelné, jak rychle proběhla socializace - už druhý den u nás se nechal pohladit a po týdnu je z něho ukázkový mazlivec.
Je odčervený a čeká ho očkování - a brzy snad i dobrý domov!

Kontakt na pečovatele: 602 451 344 nebo 607 601 314

Kulíšek bydlí u Rapšachu na Jindřichohradecku, dovoz je možný.


AKUTNĚ HLEDÁM MÍSTO PRO DVA KOCOURKY!
Vlastně nevím co o kocourech psát. Hlavně chci říct, že bych raději jen pěstouny - budu hradit krmení a veterinu a kočkolit.
Otík je zrzek asi 8-11 let. Je nalezenec. Je hodně plachý, ale pokud ho každý nechá, aby sám přišel, rychle se otrkne a pak je mazel... Rád je ve výškách a v temných dírách. :-() Žere všechno, krmím je spíše jen granulemi, kapsičky jen jako pamlsek a pak maso, vejce, tvaroh, mléko. Zvyklý v bytě i v baráku.
Malé děti a psy moc nezvládá. I když jsem měla tosa inu, ale ona ho respektovala a nechodila k němu.
Kubík je salámista, pohodář, kámoš, povídálek. Žrádlo má problém, musí steril a urinary, protože má sklon ke struvitům. Jinak žere všechno. Kuba je také zvyklý jak v bytě, tak venku s přístupem domů. Ale pokud je venku, nejde daleko... Je mu asi 9-12 let. Malé psy do velikosti 20kg sám spacifikuje pokud ho obtěžují, ale jinak je s nimi kamarád a spí spolu. Děti trpí, pokud ho tahají, ale má 8kg. Je z útulku a asi ho srazilo auto, tak nemá moc rád ošahávání zadních nohou a ocasu. Hladit mu nevadí. Kuba neutekl ani z terasy, ale když jde ven, déle mu trvá než se naučí kudy domů a ven. Kuba je lovec.
Kontakt pro zájemce - 702 920 589


Daruji do dobrých rukou!
Jedná se o bezprizorní kočičky, o které se stará hodný pán a kočky bydlí na jeho zahradě. Pán je v důchodu a o větší množství koček se nemůže starat.
U dospělých koček je v řešení kastrace. Koťátka půjdou do nových domovů na adopční smlouvu, kde je podmínka kastrace.
Kontakt pro zájemce - 722 494 711 (České Velenice)


KOŤÁTKA K OSVOJENÍ

Koťátka jsou potomci přitoulané kočičky, narozená na jaře, mohou jim byt tak 3 měsíce. Jedno je více ustrašené, ale jinak jsou obě hravé a akční 🙂 Bohužel nevíme jestli jsou to kočičky nebo kocourci 😕
Kontakt - 777 031 066 (Třebotovice u Českých Budějovic)


Černá Zuzanka a mourovatá Micka jsou asi osmileté kočičky vyrůstající spolu od mala. Jsou zvyklé na doma, k malým dětem asi ne, protože jsou plaché, ale když samy přijdou, dokáží se i pomazlit.Nejsou kastrované. Bylo by hezké, kdyby se dostali k někomu společně, ale i každá zvlášť si určitě zvyknou.

Kontakt pro zájemce - 607 986 086 (Čkyně - okres Prachatice)


KOŤÁTKA K OSVOJENÍ! - ZBÝVÁ BÍLOMOURKA

Koťatka jsou narozena 27.4. Dvě jsou podobná mamince (přitoulaná kočička), dvě jsou bílá s flíčky a jedno je černobílé.
Kontakt pro zájemce - 725 986 800 (u Lišova)


HLEDÁME DOMOV PRO OPUŠTĚNÉHO KOCOURKA

Hledáme vhodný domov pro černého kocourka s lesklým kožíškem, který žijebezprizorně v obci Suchdol nad Lužnicí. Chybí mu teplý domov, plná miska a vlídné slovo. Je to roční kocourek, který je opatrný, ale brzy z něj bude mazlík.

Kontakt pro zájemce - 721 317 814 (Suchdol nad Lužnicí)

Go to Top