Aktuality

MOMENTÁLNĚ MÁME K ADOPCI 37 KOČIČEK A DALŠÍ KOČIČKY JSOU V KARANTÉNĚ.

16. 1. - vydaná Stázka

13. 1. - nový Damián

12. 1. - vydaná Lucinka

11. 1. - nové fotky a aktualizovaný popisek u Karamela, Francina, Prokůpka a Ferrera

10. 1. - nový Balů, nové fotky a aktualizovaný popisek u Karolíka

8. 1. - nový externí kocourek

4. 1. - nové fotky a aktualizovaný popisek u Cyrila a Elsy, nová externí kočička

31. 12. - nové fotky u Mau, nová externí kočička

30. 12. - nové fotky a aktualizovaný popisek u Kinder, z nového domova napsala Čokoláda

29. 12. - z adopce vráceni Nicky a Mark, aktualizovaný popisek a nové fotky u Maxe

28. 12. - vydaní Loki, Kukínek a Mandlička

25. 12. - vydaný Julek, nové fotky u Lízina a Pipy

Kontakt

Martina Pohorská
tel: 721 878 458
e-mail: kockycb@seznam.cz
e-mail pro vystavení dar. smlouvy: kockycb@seznam.cz

Počítadlo

TOPlist

evidenční číslo 106/18; PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozen: cca červen 2018
Balů byl přijat jako velmi plachý a ustrašený kocourek, který byl při jakémkoliv pokusu o kontakt doslova šílený strachy, nicméně již tři dny konejšení, teplého pelíšku a úplatků v podobě voňavých kapsiček, o kterých se mu jako tuláčkovi ani nesnilo, přinesly své ovoce a Balů začal vrnět a dokonce se i mazlit. Protože byl Balů "tuhý" blechami a hodně začervený, začalo se hned po jeho zklidnění s odblešovací a odčervovací kůrou, taky mu byly nasazeny antibiotické kapičky na zánět v očích.
Z Balůa se stal moc mazlivý kocourek, na kterém je pokaždé, když se rozvalí na gauči nebo v peřinkách, vidět, jak si nynější život v teple, bezpečí a s nacpaným bříškem ohromně užívá. Jako "kluk z ulice", který musel být neustále ve střehu, se pořád ještě poleká prudkých pohybů a hlasitých zvuků, ale hned se z uleknutí otřepe a v mžiku zas leží na gauči. Zatím se nerad chová, ale mazlení a tulení nemá nikdy dost. Rád spinká v těsné blízkosti u člověka (nebo přímo na něm) a když má pocit, že už jste ho dlouho nepohladili (třeba proto, že spíte :-D), nacpe se ještě blíž a spustí motůrek a mléčný krok. Taky rád povídá, někdy nahlas, někdy ale asi usoudí, že jeho rozprávky nejsou moc důležité, tak jen otvírá tlamičku s "vypnutým" zvukem :-D...
S ostatními zvířátky v depozitu nemá žádný problém, je kamarádský jak k pejskovi, kterému rád meje ouška, tak ke kočičkám. Nicméně starší kočičky jsou z jeho přemíry energie a touhy si jí vybít kočičími hrátkami v podobě bleskových úprků po bytě, nečekaných výpadů a "šermu" na kočičím stromě poněkud unavené, tak by byl ideální jako parťák k nějakému mladšímu kocourkovi či kočičce. S dostatečným množstvím plyšových myšek, které si po zběsilém ataku rád důležitě (s ladným krokem úspěšného lovce) nosí v tlamičce sem a tam, by se jistě zabavil i jako jedináček.
Kočičí toaletu používá od začátku na jedničku, rád baští konzervy i granulky a není vybíravý. Balů hledá domov v bytě nebo v domečku se zahrádkou se spaním uvnitř u páníčků, kteří budou trpěliví a dají mu čas se rozkoukat a kteří počítají s tím, že po rozkoukání se promění v kočičího rošťáka plného energie.
Kontakt pro zájemce - 607 100 025 (depozitum Č. Budějovice - Skuherského)

9. 12. 2018 byl plachý kocourek Balů odchycen u benzinové pumpy v Kaplici, kde se již několik týdnů bezprizorně pohyboval.

Go to Top