Aktuality

MOMENTÁLNĚ MÁME K ADOPCI 21 KOČIČEK, 1 PEJSKA A DALŠÍ KOČIČKY JSOU V KARANTÉNĚ.

15. 5. - noví externí kocouři, kočky a koťata

14. 5. - nový externí kocourek

11. 5. - nová externí kočička

10. 5. - nová externí koťátka

9. 5. - nová Drátěnka

8. 5. - nová Františka

3. 5. - nové fotky u Karamela

1. 5. - nový Julek

Kontakt

Martina Pohorská
tel: 721 878 458
e-mail: kockycb@seznam.cz
e-mail pro vystavení dar. smlouvy: kockycb@seznam.cz

Počítadlo

TOPlist

V LÉČENÍ
evidenční číslo 18/18
Narozen: 2016
Julek je hodný a vděčný kocourek. Tedy, když pozná, že nic nehrozí a ruka, která se k němu blíží, ho bude hladit a laskat. V depozitu je nešťastný, do vyléčení musí být v izolaci. Trpí kožním svrabem a tak nemůže být ve styku s ostatními obyvateli depozita. Depostrejda se mu to snaží vynahradit tím, že s ním tráví spoustu času, povídá mu a čte. A nakonec to většinou skončí tak, že se Julek vlísá do strejdovi do náruče a mazlí se, mazlí se, mazlí se.. Pomalu a jistě se jeho stav zlepšuje a jistě na tom má zásluhu i kvalitní strava, Julek baští s velkou chutí a nechává vzorně vylíznuté misky :-) Ačkoli žil doposud venku, hned první den pochopil k čemu je kočičí toaleta a používá ji bez problémů.
V nejbližších týdnech bude kocourek vykastrován a po úplném doléčení budeme hledat nový domov. Nejlépe někde na venkově v domku se zahradou, aby se Julek mohl vrátit do "svého" prostředí.
Kontakt pro zájemce - 771 770 177 (depozitum Karlov u Bechyně)

19. 4. 2018 jsme Julka přijali do péče z Týna nad Vltavou od lidí, kteří ho krmili a nebyl jim lhostejný jeho zdravotní stav a po prvotním veterinárním ošetření kontaktovali náš spolek. 

Go to Top