Aktuality

MOMENTÁLNĚ MÁME K ADOPCI 22 KOČIČEK A DALŠÍ KOČIČKY JSOU V KARANTÉNĚ.

21. 3. - z adopce vrácena Felixa :-(

20. 3. - nová Piginka

19. 3. - vydaná Felixa

16. 3. - nová Eliška, nové fotky u Ferrera

14. 3. - nový kocourek v externích

10.3. - nová Dori, nová kočička v externích

8. 3. - noví kočičáci v externích

5. 3. - nová Ofélie

2. 3. - nová Míša, aktualizovaný popisek a nová fotka u Rusalky

1. 3. - vydaní Richard, Štaflík, Bosorka a Kristián

Kontakt

Martina Pohorská
tel: 721 878 458
e-mail: kockycb@seznam.cz
e-mail pro vystavení dar. smlouvy: kockycb@seznam.cz

Počítadlo

TOPlist

V LÉČENÍ
evidenční číslo 8/18; kastrace proběhne po zaléčení
Narozena: podzim 2017
Ofélinka je mazlivá holka, která nikdy nemá daleko ke škádlení všech okolo :-) Je to neunavitelné torpédo a ve zlobení jí nebrání ani límec, který je už skoro její neoddělitelná součást :-( Ofélinka otiž bohužel stále bojuje z nemocným očičkem a zdárné vyléčení je zatím v nedohlednu, ale zatím nepropadáme skepsi a doufáme, že vše dobře dopadne a o očičko nepřijde!
Je to holka čistotná a nevybíravá :-) Pro potenciální zájemce zde máme důležité info - Ofélku si už vyhlédla jedna paní, a tak je prozatím "zarezervovaná" :-)
Kontakt pro zájemce - 777 148 532 (depozitum Č. Budějovice - Fr. Šrámka)

30. 1. 2018 jsme přijali do péče malou střapatou nemocnou vyhublou kočičku z jedné obce na českokrumlovsku, kde žila spolu s ostatními kočičáky na jednom statku. Všem dospělým již byla zajištěna kastrace, ty nejmladší jsme přijali a našli jim již nové domovy (Kristián, Richard a Rozálie). Ofélie však byla přijatá s vážně poraněným očičkem v důsledku neléčené herpesvirové infekce.
1. 2. 2018 podstoupila náročnou operaci, kdy jí paní doktorka Míková z kliniky Vltava voperovala "záplatu", poté musela kočenka 14 dní nosit límec a očičko bylo vykapáváno antibiotiky (měla ho zašité třetím víčkem, aby se v klidu hojilo). Po 14 dnech byly vyndány stehy a pokračovalo se ve vykapávání očička. Záplata se však neuchytila a protože nám její druhý kousek paní doktorka zamrazila, mohla v den plánované kontroly Ofélka okamžitě podstoupit druhou operaci - nyní tedy jedeme druhé kolo - límec, vykapávání, za dalších 14 dní kontrola... A doufáme, aby se záplata tentokrát chytla a malinká o očičko nakonec nepřišla...

Go to Top