Aktuality

MOMENTÁLNĚ MÁME K ADOPCI 45 KOČIČEK A DALŠÍ KOČIČKY JSOU V KARANTÉNĚ.

20. 9. - vydaní Emilka a Skřítek, bohužel zemřel Denis :-(

19. 9. - noví Afrodíté a Arés,nová externí koťata

16. 9. - vydaní Alius, Alfa, Samvěd, Rosa a Dara

15. 9. - nový Denis, aktualizovaný popisek a nové fotky u Skřítka a Ronji, nové fotky u Pippina a Smíška, nová koťata v externích

13. 9. - nová Majda

11. 9. - noví José a Pablo

7. 9. - noví Alius a Alfa

6. 9. - vydaní Macek, Nicky, Mark, Ferox a Piškot

31. 8. - nový Macek a Obi - Wan Kenobi, nové fotky a aktualizované popisky u Bosorky a Rusalky, nový externí kocourek

30. 8. - vydaní Alfrédo a Bruce, za duhový most odešla Primulka :(

Kontakt

Martina Pohorská
tel: 721 878 458
e-mail: kockycb@seznam.cz
e-mail pro vystavení dar. smlouvy: kockycb@seznam.cz

Počítadlo

TOPlist

 V LÉČENÍ
evidenční číslo M 56/17; PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozen: cca 2016
Pan Kostička žil běžný život toulavého vesnického kocoura, občas utržil nějaký ten šrám, sem tam navštívil dobré lidi, kteří mu dali najíst a pak šel zas o dům dál. Co se přihodilo před pár dny, nebo týdny, se už nikdy nedozvíme. Kocourek se jednoho dne dobelhal k hodné nálezkyni, která se o něj ihned postarala. Paní nálezkyně kocoura znala již od jara a tak byla jeho zoufalým stavem doslova zděšena. Následovalo několik telefonátů, rychlý převoz a předání na parkovišti a okamžitá návštěva veterináře. Pan Kostička měl vysokou horečku, byl silně dehydratovaný a byl - stále je - doslova jen kost a kůže. Zůstal tedy na klinice na kapačkách a čekali jsme na výsledky krevních testů....... Výsledky dopadly v zásadě "dobře", neboť vyloučily selhání ledvin, ale byl potvrzen silný zánět v celém těle. Po dvou dnech byl Kostička propuštěn do domácího ošetření, kde je vzorným pacientem, užívá ATB, dobře baští, jen ho stále trápí průjem. Je to ovšem velký mazel a nevynechá žádnou příležitost, kdy si může přijít pro pohlazení, nebo ducnout hlavičkou, i když stát, nebo jít na svých slabých, vratkých nožkách ještě moc nezvládá. Po příjezdu do depozita, tedy po dvou dnech infuzí na klinice, kdy vznikly i uvedené fotografie,  byla jeho hmotnost necelé 2kg, což je na dospělého kocoura opravdu velmi málo.
Kontakt pro zájemce - 603 758 565 (depozitum Srubec u Českých Budějovic)

15. 8. 2017 jsme z obce u Vodňan přijali silně podvyživeného kocourka. Ještě jednou děkujeme obětavé nálezkyni za pohotovou záchrannou akci, která se odehrála doslova za minutu dvanáct.

Go to Top