Aktuality

MOMENTÁLNĚ MÁME K ADOPCI 28 KOČIČEK A DALŠÍ KOČIČKY JSOU V KARANTÉNĚ.

14. 12. - aktualizovaný popisek u Pippina

12. 12. - vydané Ema a Abája

11. 12. - nový Fred alias Tichošlápek, vydaný Johann, do Uskutečněných akcí přidáno povídání o adventní Čajírně&Kafírně&Kočičárně

6. 12. - vydaní Pastelka a Hugo

2. 12. - aktualizovaný popisek u Zuzanky a pana Kostičky, nová externí kočička

1. 12. - aktualizovaný popisek a nové fotky u Mumínka

27. 11. - vydaná Abbey

Kontakt

Martina Pohorská
tel: 721 878 458
e-mail: kockycb@seznam.cz
e-mail pro vystavení dar. smlouvy: kockycb@seznam.cz

Počítadlo

TOPlist

evidenční číslo M 75/16; kastrovaný
Narozen: upřesníme dodatečně
Džin je nalezený kocourek z Bavorovic, o kterém jsme již nedávno psali na našich webových stránkách. Jedná se o kocourka, který byl nalezen v příkopu u silnice, bohužel v naprosto žalostném stavu. Ležel neschopen pohybu a dá se říci, že čekal na smrt .
Po prvotním vyšetření na veterinární klinice byla zjištěna obrovská podvýživa, dehydratace, zánět střev, vnější i vnitřní paraziti, a navíc bolesti způsobené pravděpodobně od sražení vozidlem. Následovala tedy intenzivní léčba , především velmi nepříjemného zánětu střev, a postupně všeho ostatního.
Džinda potřebuje být jedináček, a vydáme ho pouze do klidného prostředí bez malých dětí. Je nenáročný, miluje maso na všechny způsoby, a je skvělým společníkem do nepohody.
Zatím můžeme zatím napsat, že bez problémů používá kočičí WC, a že je v jídle nevybíravý. Jelikož ale zatím musí dostávat velmi hodnotnou stravu, pokud by nám někdo chtěl přispět, budeme určitě moc rádi !!!
Kontakt pro zájemce – 702 392 887 (depozitum České Budějovice – Milady Horákové)

8. 7. 2016 Džin byl nalezen v obci Bavorovice. U nálezkyně strávil první týden, který byl pro ni z hlediska péče velmi vyčerpávající, tak bychom jí chtěli touto cestou z celého srdce poděkovat!!!
20. 7. 2017 - Džin se nám vrátil z adopce kvůli zdravotním problémům nového majitele. Hledáme tedy znovu pro Džinečka nový domov, kde budou respektovat jeho věk a povahu.

 

Go to Top