Aktuality

MOMENTÁLNĚ MÁME K ADOPCI 44 KOČIČEK A DALŠÍ KOČIČKY JSOU V KARANTÉNĚ.

18. 1. - zemřela Bětuška :-(

17. 1. - nová Simka

16. 1. - nová externí koťata

14. 1. - vydaná Ana

13. 1. - noví Tweety a Pan Slepička

12. 1. - aktualizovaný popisek u Berušky

10. 1. - aktualizovaný popisek a nová fotka u Carevny

7. 1. - vydaný Pupík, aktualizovaný popisek u Bětušky, nové fotky u Berušky a Mourečka, zemřel Alfons :-(

6. 1. - aktualizované popisky a nové fotky u Barborky a Ludvíka

5. 1. - z nového domova napsal Vertigo

4. 1. - aktualizované popisky u Queen, Any,Elsy a Teddyho, nové fotky u Teddyho

3. 1. - noví Daisy, Fialka, Cecilka a Bohouš

2. 1. - noví Bětuška, Barborka, Ludvík a Světluška, nová externí kočička a koťátko, vydaná Myška

1. 1. - vydaní Ixie, Míša a Pružinka

Kontakt

Martina Pohorská
tel: 721 878 458
e-mail: kockycb@seznam.cz
e-mail pro vystavení dar. smlouvy: kockycb@seznam.cz

Počítadlo

TOPlist

evidenční číslo M 2/17; kastrovaná
Narozena: 2012
Simka je kočka z obálky A tím teď nemyslíme z obálky nějakého prestižního módního časopisu, ačkoliv je to kráska opravdu úchvatná ale spíš jakoby ji použili pro obal knihy Dalajlámova kočka! A ona se i tak chová - je to sebevědomá, svérázná kočka, z níž doslova vyzařuje stoický klid a rozvaha. A když se na Vás upřeně zadívá svýma pomněnkovýma očima, znamená to jediné - chci se chovat, teď hned! Ze začátku měla problém zapadnout do kočičí smečky, ale chtě nechtě musela a už si s nimi i sem tam hraje, takže nějaký hodný kočičák by jí snad nevadil. Samozřejmě, že raději by byla úplně sama, aby se jí dostávalo výhradní péče a pozornosti, ale konfliktní nikterak není Je hodná, vychovaná, nic neničí, škrabadlo využívá, ráda si hoví někde v teple, třeba na topení nebo v posteli...nebo na klíně, kdy pak rozdává čumáčkové (oslintané) polibky Je zvědavá, ráda Vám asistuje za zády (vlastně doslova na zádech) a ráda sedává na okně, nebo někde hodně vysoko. Bude ideální společnicí osamělému člověku. Není vhodná k malým dětem.
Kontakt pro zájemce - 777 148 532 (depozitum Č. Budějovice - Fr. Šrámka)

evidenční číslo M 150/16; V LÉČENÍ
Narozen: cca únor 2016
Pan Slepička, jak jeho jméno napovídá, žil v kurníku se slepicemi a k nám do depozita se dostal doslova za 5 minut dvanáct. Je to velký kocour, ale jeho hmotnost byla necelé 2kg, byl doslova kost a kůže, měl silnou rýmu, zánět očí, průjem, byl plný vnitřních parazitů. Byl tak slabý, že se sotva pohyboval a slepice mu krmení, které mu dávala nálezkyně, sežraly. Zatím je pořád v rekonvalescenci a jeho zdravotní stav se pomalu, ale jistě zlepšuje. Pan Slepička je milý kocourek, který se moc rád mazlí, přesto zůstává ostražitý a chrání si hlavně svoji mističku.  Pomalu si zvyká na ostatní kočky, psy a děti. Zatím si hlavně užívá tepla a pohodlí a pospává. Záchůdek používá bez problémů a baští jak granule tak dobré maso z konzervy.
Kontakt pro zájemce - 603 758 565 (depozitum Č. Budějovice - Srubec)

REZERVOVANÁ, evidenční číslo M 1/17; PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozena: listopad 2016
Kočička je velice milá a mazlivá, bližší informace doplníme po její plné aklimatizaci.
Kontakt pro zájemce - 728 029 261 (depozitum České Budějovice – N. Frýda)

evidenční číslo M 149/16; PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozen: srpen 2016
I Bohoušek se k nám dostal s početnou kočičí rodinkou. Kočičky přebývaly jako venkovní a bohužel jejich socializace je zatím špatná. Velmi pracujeme na tom, aby Bohoušek překonal strach z lidského doteku a mohl odejít do nové rodiny jako mazlíček .  Věříme, že o jeho změně v chování budeme moci informovat co nejdříve.
Kontakt pro zájemce – 702 392 887 (depozitum Č. Budějovice – M. Horákové)

V LÉČENÍ
evidenční číslo M 148/16; PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozena: srpen 2016
Cilka se k nám dostala s početnou kočičí rodinkou. Kočičky přebývaly jako venkovní, a bohužel jejich socializace je zatím špatná. Velmi pracujeme na tom, aby Cilka překonala strach z lidského doteku, a mohla odejít do nové rodiny jako mazlíček .  Jinak je Cilka zdravá, moc pěkně baští, a celé dny prohání své dva brášky – Alfonse a Bohouše.
Kontakt pro zájemce – 702 392 887 (depozitum Č. Budějovice – M. Horákové)

V LÉČENÍ
evidenční číslo M 147/16; PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozena: 2014
Fialka je maminka Alfonse, Bohouše a Cilky.  Je velmi plachá, v depozitu se celé dny zdržuje někde zalezlá a chodí akorát k jídlu. Z tohoto důvodu by byla vhodná někam k rodinému domku, kde by měla možnost volného pobytu venku a přenocování v teple, třeba ve sklepě. Pokud by v novém domově měla dalšího kočičího parťáka, byla by určitě velmi vděčná.
Kontakt pro zájemce – 702 392 887 (depozitum Č. Budějovice – M. Horákové)

V LÉČENÍ
evidenční číslo M 146/16; PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozena: 2012
Daisy  je zatím velmi plachá, z celé kočičí rodiny je nejvíce bázlivá. Z tohoto důvodu by byla vhodná někam k rodinému domku, kde by měla možnost volného pobytu venku, a přenocování v teple, třeba ve sklepě. Pokud by v novém domově měla dalšího kočičího parťáka, byla by určitě velmi vděčná. Nejvhodnější by pro ni bylo, pokud by ji někdo mohl adoptovat společně s Fialkou, jejíž je pravděpodobně maminka a jsou na sebe zvyklé.
Kontakt pro zájemce – 702 392 887 (depozitum Č. Budějovice – M. Horákové)

v léčení
evidenční číslo M 145/16
Narozena: cca 2015
Světluška je zázrak přírody - toto drobné slepé zvířátko má totiž v sobě tak obrovskou vůli a chuť žít, že nám to vyráží dech! Kdyby měl člověk celý den čas, mohl by u ní sedět a ona by mu ležela v náručí nebo za krkem a vrněla a vrněla... A baštila Má co dohánět, ale jídlo je naštěstí její veliká záliba. Prozatím jí však u baštění musíme asistovat - dostává rozmixovanou stravu buď stříkačkou, ze dlaně anebo pod dohledem z malé mističky - sama se moc nenají, spíš do jídla ponoří celou hlavičku a pak se "topí"... Věříme však, že až jí dorostou veledůležité hmatové fousky, že se jí bude baštit lépe a zvládne to časem bez problémů sama. Bydlí prozatím v koupelně, kde má záchůdky, mističky a pelíšky a bravurně se orientuje! Na záchůdek trefí lépe, než kdejaký kočičí výrostek Je to tak milé a vděčné zvířátko, že si ji jistě brzy vyhlédne někdo, komu nebude vadit její handicap, nebudem mu vadit, že jí bude muset uzpůsobit běh domácnosti, aby se jí snadno orientovalo, protože za to dostane tolik lásky a vděku, o kterém se mu nikdy ani nesnilo <3 Prozatím nevíme, jak bude koexistovat s jinými kočkami, sama však nesmutní, čili by byla ideálně opečovávaným jedináčkem.
Prozatím není k adopci, nicméně uvítáme virtuální adopci <3 V plánu je po kompletním vyléčení otestování na virová onemocnění, kastrace a očkování.
Kontakt - 777 148 532 (depozitum Č. Budějovice- Fr. Šrámka)

evidenční číslo M 144/16; PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozen: cca srpen 2016
Ludvík je krásný kočičí klučina s trochu šikmýma očkama, což mu dodává velmi charakteristický kukuč Jakmile se v jeho dočasném pokojíčku rozkoukal, stává se z něho pomalinku zlobílek a nebojsa - z čehož máme samozřejmě radost U mističek je jako první a už si vrní a vrní a čeká, co dobrého dostane. Baví naprosto každá hračka, zkouší i jeden pelíšek po druhém, v jakém se mu bude nejlépe snít Bude to príma parťák pro člověka i pro jiného kočičáka! V bytě se mu líbí, je čistotný a v jídle nevybíravý. Stejně jako jeho sestřička Barborka mí legračně krátký ocásek, zavalité tělíčko a krátké nohy - prostě roztomilá medvíďata
Kontakt - 777 148 532 (depozitum Č. Budějovice- Fr. Šrámka)

evidenční číslo M 143/16; PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozena: cca srpen 2016
Barborka je mourovatá kráska s kulatýma zvídavýma očkama, je milá a mazlivá - roztomile "zpívavě" vrní Je ještě malinko obezřetná, nicméně je úplatná a jak vidí, že máte v ruce něco dobrého, hned se rozvrní, nacválá si to k Vám a nastavuje se pro hlazení Je čistotná, ráda si hraje s různými hračkami anebo se svým bráškou Ludvíkem. Bude ideální společnicí pro jiného přátelského kočičáka, a nevadilo by jí být pouze bytová číča. Stejně jako její bráška Ludvík má legračně krátký ocásek, zavalité tělíčko a krátké nožičky - jsou to taková roztomilá medvíďata
Kontakt - 777 148 532 (depozitum Č. Budějovice- Fr. Šrámka)

Go to Top