Aktuality

MOMENTÁLNĚ MÁME K ADOPCI 40 KOČIČEK A DALŠÍ KOČIČKY JSOU V KARANTÉNĚ.

8. 12. - nová Queen

7. 12. - vydaní Popelka a Albert, noví Myška, Carevna, Matylda, Faust, Alfons, Čiči a Adámek, v "Uskutečněných akcích" je shrnutí z Adventních trhů :)

6. 12. - nový Pan Lorenc

5. 12. - z nového domova napsala Kešu

26. 11. - nová externí koťata, vydaný Vertigo

24. 11. - nový Moureček

23. 11. - vydané Violka a Uhelka, nová Ana, nová externí kočička

22. 11. - nová externí koťata

Kontakt

Martina Pohorská
tel: 721 878 458
e-mail: kockycb@seznam.cz
e-mail pro vystavení dar. smlouvy: kockycb@seznam.cz

Počítadlo

TOPlist

evidenční číslo M 124/16; kastrovaná
Narozena: cca 2013
Queen milá kočenka, jen trošku nevycválaná :-) Užívá si pohodlí dočasného domova a tak vymýšlí lumpárny. Netušíme, kolik jí je, zoubky má v žalostném stavu, ale temperament má velmi mladistvý, takže stará rozhodně není :-) O své dvě dcerky, Anu a Elsu, se vzorně stará, ale dost nevybíravým způsobem se s nima kočkuje :-) Určitě by v budoucnu ocenila možnost chodit na (zabezpečenou) zahradu a vydovádět se venku....a pak se prostě jen rozvalit někde v teple a chrnět. V jídle vybíravá není a je moc čistotná. Nehodí se k malým dětem, protože při hrách může opravdu lehce poranit drápky, které ráda vytahuje :-)
Kontakt pro zájemce - 777 148 532 (depozitum Č. Budějovice - sídliště Šumava)

evidenční číslo M 123/16; kastrovaný
Narozený: 2015
Adámek se narodil bezprizorní kočičce, která žije v zahrádkářské kolonii. Lidé se o tamní kočičky sice starají, ale malý kocouří kluk evidentně nebyl venku moc šťatsný, protože se neustále někomu snažil vetřít do domku, s příchodem chladných nocí navíc onemocněl a tak si přijetí do depozita jednoznačně zasloužil. Je to mazel I. kategorie, a je v tom velmi umanutý a neodbytný A je strašně žravý - zbaští cokoliv, kdykoliv a komukoliv Toulání po venku mu nechybí, je spokojený se svým člověkem, když mu smí zahřívat postel nebo něžně kousat hlavu S Adíkem už nikdy nebudete smutní ani opuštění, Adík bude tím nejvěrnějším přítelem a Vy pro něj vším. Je velmi čistotný a v jídle rozhodně není vybíravý!
Kontakt pro zájemce - 777 148 532 (depozitum Č. Budějovice - Fr. Šrámka)

V LÉČENÍ
Evidenční číslo: M 122/16
Narozena:  r.2013
Čiči je zhruba 4-letá kočička, která má naprosto úžasné zbarvení kožíšku. Je velmi mazlivá a přítulná, ale ostatním kočičkám v depozitu se vyhýbá.
Hledáme tedy pro ní domov, kde bude moci být jedináčkem, a nebo parťačkou další klidnější kočičce.Čiči od příjmu bojuje s ušním svrabem, musíme ji tedy nejdříve zaléčit. Poté absolvuje kastraci a může být uvolněna do adopce  Předběžně to v tuto chvíli vidíme na začátek roku 2017.
Z jídla preferuje granulky ve variantě „Kitten“.  Velmi ráda má ale také kotěcí mlíčko, tvaroh a bílý jogurt, což jí dopřáváme v bezlaktozové variantě. Miluje společné chvilky strávené s depozitní tetou na gauči nebo v posteli, takže pokud hledáte mazlíka, určitě uvažujte o Čiči…..
Kontakt pro zájemce – 702 392 887  (depozitum České Budějovice – Milady Horákové)

evidenční číslo: M 121/16; PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozen: srpen 2016
Alfons je krásný a temperamentní kocourek, který bude v budoucnu jistě úžasným společníkem. Pochází ze 3 sourozenců. Podle prvotní prohlídky je úplně zdravý, čeká ho pouze odčervení. Blešky jsme již zlikvidovali  K adopci bude uvolněn po dvojím odčervení, tedy začátkem nového roku. Ve výjimečném případě by mohl být adoptován i malinko dříve.. Jak už jsme výše zmínili, jedná se o malého dáblíka, byl by tedy vhodný jako parťák k jinému zvířátku, nebo popř. alespoň do domečku se zahrádkou, aby měl možnost vyřádit se.
V jídle je nevybíravý, záchůdek zvládá bez problémů, a miluje syrové maso 
Kontakt pro zájemce – 702 392 887  (depozitum České Budějovice – Milady Horákové)

evidenční číslo M 120/16, v brzké době proběhne kastrace
Narozen: 15. 5. 2012
Faustík je veliký urostlý chlapák který to v životě asi neměl úplně jednoduché. Věk se dá jen odhadovat. Chybí mu pár zoubků, má pár šrámů.. Je krapet nedůvěřivý, ale když ně něj člověk půjde pomalu a dá mu prostor, bude spokojený a šťastný. Je to mazlík, vrní a vrní, pomaličku i ukazuje bříško.. ale pozor jak se mu něco nezdá.. stáhne se a dá to najevo. Do depozita přišel s kalicivirozou, měl vředy v tlamičce, velkou rýmu.. ale po léčbě antibiotiky se rapidně zlepšuje. Je hravý, čistotný a postupně by uvítal přístup ven.. Není vhodný k malým dětem. K jídlu má raději granulky a nebo maso.
Kontakt pro zájemce - 728 558 188 (depozitum Týn nad Vltavou)

evidenční číslo M 119/16, v brzké bobě proběhne kastrace
narozena: 1. 11. 2015
Matylda je krásná mazlivá číča, hraje všemi barvami, je prostě k zulíbání. Z počátku byla trošku ustrašená, takže od depotety vrněla nahlas tak metr a půl daleko ;)  ale chtělo to jen chvíli a je z ní upovídaná a uvrněná postelová modelka. Skoro by se dala pasovat na uměleckou figuru, protože když depoteta začne zpívat (třeba při nezbytném každodenním martyriu) tak se Matylda ozývá téměř do taktu :D Moc ráda nastavuje bříško, prostě mazel největší. V jídle zatím neví co je dobrého, bude třeba si se stravou trošku pohrát. Je ukázkově čistotná (popravdě potřebuje krytý záchod, protože když má nekrytý tak zahrabává tak důkladně, že je kočkolit uplně všude :D ).
Kontakt pro zájemce - 728 558 188 (depozitum Týn nad Vltavou)

evidenční číslo M 118/16; kastrovaná
Narozena: 2008
Carevna je šlechtična každým chlupem. Je distingovaná, rozvážná a krapet namyšlená (psst, když se nikdo nedívá, tak si hraje s myškama nebo míčkem ;-)). Chce být jedináček a mít tak výsadní právo na využívání služeb svých lidských posluhovačů. Ostatní zvířata nesnese. Není nejmladší a bývalý majitel jí hodně podstrojoval, takže je to dáma se sklony k nadváze a špatnými zoubky - nic, co by se nedalo řešit odpovídající stravou, a případným odstraněním zoubků. Co je, krom nebývalé krásy, její veliká přednost - mazlení! Vrní v jednom kuse a tak bude šťastná za náruč nějakého osamělého člověka, jehož bude věrnou přítelkyní. Je totiž velmi milá a ráda si povídá. Zbožňuje kapsičky a tuňáka, granulky vzhledem k citlivosti zoubků nebaští. Není vhodna na ven, je zvyklá pouze v bytě - je velice čistotná (no je to přeci dáma!).
Kontakt pro zájemce - 777 148 532 (depozitum Č. Budějovice - Fr. Šrámka)

evidenční číslo M 116/16; kastrovaná
Narozena: 2014/2015
Kočička Myška byla přijata z kravína jako jedna z mnoha v rámci kastračního programu, kdy měla být po kastraci vypuštěna zpět. Protože ale potřebovala doléčit a vyklubal se z ní neuvěřitelný mazlík, který se hned přišel s vrněním pomazlit, jen co uslyšel „myško, pojď sem“ (pracovní oslovení „myška“ jí tím pádem zůstalo), tak bylo rozhodnuto, že se přesune z karantény do depozita. Tam si okamžitě zvykla a začala si užívat vyvalování v peřinkách, seznámila se s dalšími kočičkami a pejskem – s žádným zvířecím obyvatelem nemá problém, je tedy vhodná k dalším zvířatům, stejně tak k dětem, od kterých se ráda nechá pomazlit. Kočičí WC používá vzorně, dává si hodně záležet na zahlazení stop a všechno důkladně zahrabe. Doma nic neničí, zaškrabe si jen na kočičím stromě. Není to vtíravá kočička, která by se vám neustále pletla pod nohy, ale jakmile na ní zavoláte (na oslovení „Myško“ reaguje jako pejsek), hned se přiběhne pomazlit a mazlení si moc užívá, dokonce ráda ukazuje bříško, které se jí už od příchodu do depozita hezky zakulatilo :). Vzhledem k podmínkách, ve kterých Myška žila, je teď vděčná za kontakt s člověkem, za plnou mističku a za možnost užívat si teplého pelíšku. Z tohoto důvodu by pro ní byl ideální domov v bytě nebo v domě se zahrádkou.
Kontakt pro zájemce – 607 100 025 (depozitum České Budějovice – Skuherského)

evidenční číslo M 117/16; kastrovaný
Narozen: cca 2014
Pan Lorenc (alias Josef) je nyní statný kocour, ale když se dostal do naší péče, bylo to chrastítko. S jeho obrovským apetitem však rychle dohnal...a možná už i trochu přehnal svou váhu :-) Je to veliký mazel! Ducá hlavičkou a vtírá se do Vaší přízně, kdy to jen jde, a rád si hoví na klíně. Ale je to taky pěkný pokušitel - žádnou kočenku nenechá na pokoji, pořád musí pošťuchovat ke hře :-) Rád se válí v peřinách, na topení nebo v pelíšku, odkud má přehled, aby mu náhodou neuteklo servírování večeře :-) V novém domově bude chtít do party podobně založeného akčního kámoše a ideálně možnost běhání po zahradě, nicméně v bytě je moc spokojený. Je čistotný, v jídle nevybíravý (dokonce dojídá po ostatních kočičkách :-)).
Kontakt pro zájemce - 777 148 532 (depozitum Č. Budějovice - Fr. Šrámka)

V LÉČENÍ
evidenční číslo M 115/16; PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozen: cca červenec 2016
Vděčný, umazlený, uvrněný a neskutečně milý - takový je Moureček. Klouček nějakým způsobem přišel o očičko a tak mu bylo vyoperováno. Je malinko lekavější, zvyká si na neustálé změny a nové podněty. Apetit má obrovský a stejně tak bříško - to je bohužel plné škrkavek, kterých ho pomalu ale jistě zbavujeme. Zatím jen pospává, nikde nic nezkoumá, kam ho položíte, tam ho večer najdete... Až bude úplně fit, tak nepochybujeme o tom, že všechny lumpárny časem dožene ;-)
Je velmi čistotný a v jídle rozhodně není vybíravý.
Kontakt pro zájemce - 777 148 532 (depozitum Č. Budějovice - Fr. Šrámka)

Go to Top