Aktuality

MOMENTÁLNĚ MÁME K ADOPCI 54 KOČIČEK A DALŠÍ KOČIČKY JSOU V KARANTÉNĚ.

26. 7. - aktualizovaný popisek a nové u Marka, Daniho, Valentina, Marie a Nicky

25. 7. - aktualizovaný popisek a nová fotka u Felixy, do sekce "Plánované akce" přidána pozvánka na Zemi živitelku

24. 7. - nová Ema, z adopce vrácený Džin :-(

23. 7. - aktualizovaný popisek a nové fotky u Samvěda Chundelky, nová externí koťata

21. 7. - nový Kulihrášek, nový externí kocourek, aktualizovaný popisek a nové fotky u Smíška a Pippina

20. 7. - aktualizovaný popisek a nové fotky u Skřítka

17. 7. . nová externí koťata

15. 7. - aktualizovaný popisek a nové fotky u Mefista

14. 7. - noví dva externí kocourci a kočička

13. 7. - nový Strašidýlko Emílek

10. 7. - z nového domova napsala Kukačka :-)

Kontakt

Martina Pohorská
tel: 721 878 458
e-mail: kockycb@seznam.cz
e-mail pro vystavení dar. smlouvy: kockycb@seznam.cz

Počítadlo

TOPlist

evidenční číslo M 48/17; PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozena: květen 2017
Emička je pěkné éro, vůbec nedejte na její andělský kukuč! Neustále jen vymýšlí lumpárny, útočí na nohy a když se k ní přiblíží ruka k pohlazení, tak se zakousne - nutno ovšem dodat, že nestiskne silně, takže to nebolí, a určitě se depozitní tetě povede ji to odnaučit. Je to takové nevycválané třeštiprdlo...ale jinak moc milé a postupem času se určitě naučí vnímat ruce jako kamarády, kteří hladí a není nutné je tedy zakousnout ;-)
Na záchůdek chodí způsobně a baští vše a ve velkém (nejspíš poznala velký hlad..)
Kontakt pro zájemce - 777 148 532 (depozitum Č. Budějovice - Fr. Šrámka)

evidenční číslo M 47/17; kastrovaný
Narozen: cca 2015
Kulihrášek, pracovním jménem Kulík ;) je kocourek který svojí krásu ještě skrývá, pomalu ale jistě se vylupuje. Kvalitní bašta a láska správných lidí dělá své.  Je velmi společenský vůči klidným lidem, miluje hlazení, ihned se přátelí a své lidi si značí otíráním. Jelikož žil dlouho venku tak je lekavý a na zvuky domácnosti si stále zvyká. Nemá rád rychlé pohyby, hlasité zvuky, malé děti, ale hlavně ostatní kočičky. O pejscích asi ani nemluvě. Časem se možná zlepší, ale chce to trpělivost. Proto mu hledáme domov jako jedináčkovi. NENÍ VHODNÝ K MALÝM DĚTEM. Byl by vhodný do bytu nebo domečku. Miluje sledování dění z okna, ovšem chuť jít ven zatím neprojevil. K jídlu má rád asi úplně všechno :) Je naprosto čistotný.
Kontakt pro zájemce - 728 558 188 (depozitum Týn nad Vltavou)

evidenční číslo M 46/17; KASTRACE V BUDOUCNU PODMÍNKOU ADOPCE!
Narozen: cca polovina května 2017
Emílek je velmi kontaktní, mazlivý a hravý klučina. Lumpárny mu koukají z očí a karanténa je mu malá - už se nemůže dočkat, až bude moct řádit s ostatními depozitními kočičáky ;-) Bude vhodný jako společník k jiné mladé kočičce, je hodně aktivní, vyžaduje pozornost a zábavu - i když si nyní moc hezky vyhraje i sám :-) Hledáme mu domov pouze v bytě, není vhodný k malým dětem. Je čistotný.
Kontakt pro zájemce - 777 148 532 (depozitum Č. Budějovice - Fr. Šrámka)

K ADOPCI KONCEM SRPNA
evidenční číslo M 45/17; PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU
Narozena: 30. 5. 2017
Ronja je nádherně ušatá černočerná holčička, sem tam s bílými chloupky. Je to mámin mazílek ❤ Zatím je ještě malinká, ale už chodí na záchůdek. Ovšem baští ještě od maminky :-)
Do adopce půjde pouze do bytu, ideálně k dalšímu kočičákovi.
Kontakt pro zájemce - 777 148 532 (depozitum Č. Budějovice - Fr. Šrámka)

K ADOPCI KONCEM SRPNA
evidenční číslo M 25/17; PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU
Narozen: 27. 5. 2017
Skřítek, jakožto jediné dítko kočičky Rusalky, měl od začátku veškerou péči a dostatek mlíčka, proto je na svůj věk krapánek přerostlý...a tak má přezdívku Obřík :-) Mazlivý ještě moc není, ačkoliv po chvilce drbání za ouškama nebo na bříšku začne vyluzovat cosi jako vrnění :-D Zato lumpačí o 106, vše je pro něj výzva, vše se musí prozkoumat, každého je potřeba poškádlit :-) Baští granulky i maso z konzervy a na záchůdek chodí poslušně. Bude z něj krásný veliký kocour a úžasný společník, jestli bude po jeho mamince ;-) K adopci pouze do bytu a k nějakému dalšímu kočičákovi, který by mu dělal společnost. Není vhodný k malým dětem.
Kontakt pro zájemce - 777 148 532 (depozitum Č. Budějovice - Fr. Šrámka)

evidenční číslo M 44/17; PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozen: cca polovina května 2017
Smíšek je veliký závisláček na člověku - kdyby by po jeho, byl by nejraději celý den u člověka pod tričkem nebo za krkem ❤ Je to uvrněný a moc šikovný klouček, když něco chce, umí si to vynutit křikem - je to mluvčí celé party :-D Je velmi hravý, ale to jsou všechna koťátka - nic jim "není svaté" a s tím by měl také nový majitel počítat - vlezou všude a při tom zručně používají drápky ;-)
Bude dán do adopce pouze do bytu/domku k dalšímu kočičákovi, samotnému by mu bylo smutno, pokud by měl být delší dobu sám doma. Není vhodný k malým dětem.
Kontakt pro zájemce - 777 148 532 (depozitum Č. Budějovice - Fr. Šrámka)

evidenční číslo M43/17; PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozen: cca polovina května 2017
Samík je malý rozumbrada a velký mazel :-) Baví ho pošťuchovat brášky, neustále s nimi vymýšlí nějaké lumpárny - prostě klasické kotě, kterému "není nic svaté" - a s tím je potřeba počítat, protože kytky, záclony nebo skříň s oblečením je pro ně velká výzva :-D
Bude dán do adopce pouze do bytu/domku, k dalšímu kočičákovi. Není vhodný k malým dětem.
Kontakt pro zájemce - 777 148 532 (depozitum Č. Budějovice - Fr. Šrámka)

evidenční číslo M 42/17; PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozen: cca polovina května 2017
Pippinek je malinkatý uvrněný kočičí klouček, ve kterém se ale ukrývá veliký bojovník. Snaží se dohnat své brášky, ale váhový rozdíl je pořád veliký. Je evidentní, že se nevyvíjí, ja by měl, ale prozatím vechny zdravotní komplikace přestál velmi dobře, tak snad je jen otázka času, kdy i z něj vyroste veliký kocourek :-) Je velmi mazlivý a závislý na člověku, bude dán do adopce pouze do bytu/domku a k dalšímu kočičákovi, nikoliv jako jedináček. Není vhodný k malým dětem.
Kontakt pro zájemce - 777 148 532 (depozitum Č. Budějovice - Fr. Šrámka

evidenční číslo M 40/17; kastrovaný
Narozen: duben 2014
Mefisto (krmička mu říkala Drápek) žil od narození v Českých Budějovicích, v okolí ulic Lidická, Mánesova, Havlíčkově kolonii. Na první pohled je vidět, že mu v žilách koluje trocha (víc) modré krve. Po několikaměsíčním období trucování, kdy na sebe nenechal sáhnout, vrčel a prskal na všechno a na všechny, se umoudřil, zřejmě usoudil, že život v depozitu není tak špatný a postupně se začal kamarádit s depostrejdou. Čekává na něj u misky na jídlo a dokonce mu začalo chutnat i to, co dříve odmítal. Nechává se hladit, mazlit a tichounce si u toho přede. Česání jeho kožichu už též není takový problém - jediná zakázaná zóna je
stále břicho. Ale snad se tam postupně propracujeme :-) Už i s ostatními obyvateli to není tak na štíru, zatím snese ve svém budoáru Lisbeth, která má u Mefista úkryt před svými dotírajícími stále většími potomky. Takže spolu tráví čas, že Mefisto se rozvaluje na křesle, Lisbeth na gauči a vypadají oba náramně spokojeně :-D
Záchod pro něj není problém, je velmi čistotný a jako jeden z mála nevyhrabává stelivo z toalety.
Kontakt pro zájemce - 771 770 177 (depozitum Karlov u Bechyně)

evidenční číslo M 39/17; PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozena: polovina května 2017
Umazlená kočičí slečna, která by nejraději celý den strávila člověku za krkem :-) Zatím je každé 3 hodiny krmena kotěcím sunarem ze stříkačky, protože samostatné nakrmení ještě nezvládá, ani toaletku, ale to se časem vypiluje a pak se bude moci vydat ke svým nálezcům a budoucím majitelům <3
Kontakt pro zájemce - 773633997 (depozitum Lišov)

Go to Top