Aktuality

MOMENTÁLNĚ MÁME K ADOPCI 22 KOČIČEK A DALŠÍ KOČIČKY JSOU V KARANTÉNĚ.

31. 5. - vydaná Helča

27. 5. - vydaná Gábinka

26. 5. - noví Číčánek, Syčka, Julina, Slepuška, Želvuška, Kamča a Fiolka

14. 5. - noví Stračena, Helča, Bobík, nový kocourek v externích

12. 5. - vydaný Drobek

4. 5. - nový Větvík

3. 5. - nový Ondra, Magdalenka, Bohdanka a Kryšpín

Kontakt

Martina Pohorská
tel: 721 878 458
e-mail: kockycb@seznam.cz
e-mail pro vystavení dar. smlouvy: kockycb@seznam.cz

Počítadlo

TOPlist

brit banner 1

 

evidenční číslo 87/20; K ADOPCI PO ODCHOVÁNÍ KOŤAT
Narozena: cca 2018
I Fiolka je další z koček, které žily v bytě plném nekastrovaných kocourů a koček a tak i ona neustále rodila a následně o koťata přicházela. Fiolka je z nového prostředí v depozitu trochu vyděšená, ale každým dnem se její strach viditelně mírní. Fiolka je ve vysokém stupni březosti a tak očekáváme narození koťátek každým dnem. Další  informace budeme postupně doplňovat. Fiolka s Kamčou jsou na sebe hodně navázané a tak jsou i v karanténě spolu a spolu budou i s koťaty.
Kontakt pro zájemce - 603 758 565 (depozitum  České Budějovice - Suché Vrbné)

 

evidenční číslo 85/20; PODMÍNKOU ADOPCE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozena: duben 2020
Želvuška je sestřička Slepušky a byla nalezena ve stodole na seně, zatímco její mamka se sestrou žili uvnitř v bytě. Pravděpodobně si ji tam odnesla jiná kočka z této zakočkované domácnosti. Želvuška měla oči zasažené jen trochu a během pár dní se je podařilo vyléčit. Želvuška je živé, zdravé a aktivní kotě. Sama baští  a vzorně chodí na kočkolit. K adopci bude cca v druhé polovině června.
Kontakt pro zájemce - 603 758 565 (depozitum  České Budějovice - Suché Vrbné)

 

V LÉČENÍ
evidenční číslo 84/20; PODMÍNKOU ADOPCE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozena: duben 2020
Slepuška je navzdory svému hendikepu naprosto úžasné a aktivní koťátko. Po příjezdu do depozita se ihned neomylně vrhla do misky s masem a pak se šla vzorně vyčůrat na kočkolit. Jedno její oko je již nevratně ztracené a u druhého doufáme ve zlepšení díky pravidelnému užívání ATB. Slepušce vůbec nevadí, že nic nevidí, orientuje se naprosto bez problémů, dokonce se dokáže bleskurychle dostat skrz mříže klece, kde je s mamkou umístěna. Jakmile Slepuška zesílí a přibere, absolvuje operaci vyjmutí oka.
Kontakt pro zájemce - 603 758 565 (depozitum  České Budějovice - Suché Vrbné)

 

evidenční číslo 83/20; K ADOPCI PO ODCHOVÁNÍ KOŤAT
Narozena: cca 2018
Julina je drobná mladá kočička, která za svůj krátký život již nesčetněkrát rodila a její koťata se nikdy dospělosti nedožila. Julina žila v bytě s dalšími desítkami nekastrovaných kocourů a koček a jejich život byl každodenním bojem o přežití. Kočička se vzorně stará o své nemocné koťátko a přijala i své, o týden později nalezené druhé kotě. Je to mazlivá, obětavá mamka a nyní si užívá klidu a plného bříška v našem depozitu. Je čistotná a spíše klidnější povahy. Další informace budeme postupně doplňovat.
Kontakt pro zájemce - 603 758 565 (depozitum  České Budějovice - Suché Vrbné)

 

evidenční číslo 82/20; K ADOPCI PO ODCHOVÁNÍ KOŤAT
Narozena: cca  2019
Syčka je z pětice kočinek přijatých z Táborska nejméně přátelská, přítomnost lidí  jí velice vadí a tak neustále prská a syčí. Syčka byla přijata v pokročilém stupni březosti a díky své bojovnosti a nepřátelství nemohla být ani důkladněji vyšetřena. Pro Syčku budeme po odchování koťat a kastraci hledat nový domov u domku nebo statku, kde bude moci volně žít a s lidmi kromě krmení nepřijde do styku.
Kontakt pro zájemce - 603 758 565 (depozitum  České Budějovice - Suché Vrbné)

 

evidenční číslo 81/20; PODMÍNKOU ADOPCE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozen: říjen 2019
Číčánek byl po přijetí velice plachý a nepřátelský. Až poté, kdy onemocněl a musel mu být aplikován lék, se začal pomaličku přátelit a nyní je z něj mazel, který neví, kdy přestat. Číčánek je čistotný, rád baští a po přivyknutí je to přátelský kocourek. Je zvyklý na přítomnost dalších koček, která mu dělá velmi dobře a Číčánek díky ní získává sebevědomí. V současné době žije v bytě v domácnosti se psy a dětmi. Pro Číčánka hledáme nový domov s další kočkou, buď v bytě a nebo v domečku s bezpečnou možností chodit ven.
Kontakt pro zájemce - 603 758 565 (depozitum  České Budějovice - Suché Vrbné)

 

V LÉČENÍ
evidenční číslo 80/20; PODMÍNKOU ADOPCE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozen: říjen 2019
Bobík k nám přijel s ošklivě vyhřeznutým konečníkem, ke kterému došlo s největší pravděpodobností vlivem masivního průjmu. Bobík musel být nakonec operován dvakrát a zdá se, že druhá velká operace, kdy bylo střevo zafixováno do dutiny břišní jeho problém vyřešila a v současné době je Bobík v rekonvalescenci, jeho stav se pomalu zlepšuje. Bobík je mazlík a obří jedlík, jeho chuť k životu je i přes bolesti, které má, neuvěřitelná. Bobík je  velmi čistotný a v jídle nevybíravý. Má rád společnost dalších koček a je zvyklý na děti a psy. K dispozici bude po vyléčení.
Kontakt pro zájemce - 603 758 565 (depozitum  České Budějovice - Suché Vrbné)

 

(původní jméno)
evidenční číslo 78/20; kastrovaná
Narozena: cca 2017
Stračenka je milá a mazlivá kočičí dáma. Jako jedna z mnoha vesnických koček, které vlastně nikomu nepatří si prožila klasický vesnický život, kdy porodila několik vrhů koťat, než ji velmi hodná nálezkyně nechala vykastrovat. Stračenka je čistotná, s chutí baští konzervy i granulky a život uvnitř v bytě jí nadmíru vyhovuje. Stračenka je zvyklá na přítomnost psů, dětí a dalších koček. Společnost dalších koček Stračence úplně nevyhovuje, proto pro ni hledáme nový domov jako jedináčkovi. Povahově je velice klidná a moc ráda se povaluje, ale večer si ráda pohraje třeba s hračkou plněnou sušenou šantou :-)
Kontakt pro zájemce - 603 758 565 (depozitum  České Budějovice - Suché Vrbné)

 

po naočkování bude osvojen svými zachránci ❤️
evidenční číslo 77/20; PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozen: asi kolem 20. 4. 2020
Větvík byl odsouzen k smrti - byl totiž nalezen v igelitovém pytli v popelnici. Byl již notně podvyživený, naštěstí však stále životaschopný. První noc a den v depozitu proplakal, zoufale hledal svou maminku a nechtělo se mu pít z lahvičky... Brzy však pochopil, že je v bezpečí a má náhradní “maminku”, a tak si již nyní spokojeně vrní v pelíšku a s chutí baští kotěcí mlíčko
Větvíka si po jeho naočkování a socializaci osvojí milá rodinka, která se podílela na jeho záchraně, není tak nabízen k adopci.

 

k adopci po úplném naočkování (cca červenec/srpen)
evidenční číslo 76/20; PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozen: 15. 4. 2020
Kryšpínek je šikovný malý bojovník který má snad před sebou dlouhý a krásný život u laskavých kočkomilných lidí. Vzhledem k jeho nešťastnému startu do života předpokládáme u něj sníženou imunitu, proto bude dán do adopce pouze do bytových podmínek a zkušeným majitelům, ne jako jedináček.
Kontakt pro zájemce - 777 148 532 (depozitum Č. Budějovice - Fr. Šrámka)

Go to Top