Aktuality

MOMENTÁLNĚ MÁME K ADOPCI 36 KOČIČEK A DALŠÍ KOČIČKY JSOU V KARANTÉNĚ.

22. 10. - nová Baruška

21. 10. - nová Uhelka, vydaný Čáryfuk

20. 10. - vydaný Don Pedro

19. 10. - noví Bolek a Lolka, z nového domova napsal Lancelot

18. 10. - nové externí kočky, nová a rovnou vydaná Rozulinka

14. 10. - nová externí koťata

12. 10. - vydané Elizabeth a Ginevra, nové externí kočičky

11. 10. - vydané Laskonka a Bublinka, nové externí kočičky a koťátka

10. 10. - nové externí kotě

Kontakt

Martina Pohorská
tel: 721 878 458
e-mail: kockycb@seznam.cz
e-mail pro vystavení dar. smlouvy: kockycb@seznam.cz

Počítadlo

TOPlist

Baruška

evidenční číslo M 104/16; PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozena: září 2016
Baruška je malinké zlatíčko, které téměř neustále přede. Má ráda drbání na bříšku, to by vydržela klidně celý den. Ostatní kočiny jí moc neberou, takže se snaží vetřít do přízně našemu hafanovi. Hned druhý den v depozitu dala jasně najevo, že spát v pelíšku nebo v přepravce rozhodně nebude. Postel je pro ni to pravé a jediné, což je při její "velikosti" docela problém. Na jedné přední pacince má šest prstíků, ale nijak jí to nevadí ani neomezuje. Je to šikulka, která ihned začala používat kočičí wc, baští granulky i masíčko. Je ještě moc maličká, takže zatím vhodná jen do bytu.
Kontakt pro zájemce - 721 487 210 (depozitum Bechyně - Na Libuši)

Číst dál...

Uhelka

V LÉČENÍ
evidenční číslo M 103/16; PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozena: září 2016
Uhelka je kočičí miminko a podle toho se chová. Ráda se mazlí, chová v náruči, hodně baští, hraje si a spinká. Uhelka dostává sušené kočičí mléko, ale nyní postupně přechází na vařené kuřecí masíčko se zeleninou a junior kapsičky. Bude to báječná společnice, která hned po pohlazení vrní a užívá si přítomnost lidí. Jako správné kotě miluje hry s míčky. Navíc je to šikovná kočičí holčička, která již v tomto věku používá kočičí wc. Vhodná bude jak do bytu, tak k domku se zahrádkou.
Kontakt pro zájemce - 607 603 870 (depozitum Nové Hrady)

Číst dál...

Lolka

evidenční číslo M 102/16, PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU
Narozena: cca červen 2016
Lolka přišla do depozita společně s bráškou Bolkem. Ačkoliv o koťátka bylo před příchodem do depozita v rámci možností dobře postaráno, na kontakt s člověkem, jako např. hlazení nebyla vůbec zvyklá. Lolka je o dost opatrnější než její bratr, zvykání na přítomnost lidí jí pár dní trvalo a vše nenápadně pozorovala z bezpečné vzdálenosti ze židle v koupelně Nicméně i u ní nakonec zvítězila zvědavost a vypravila se seznámit se všemi členy domácnosti. I když v náruči se, stejně jako její bráška Bolek, chovat nenechá, jakmile je v blízkosti ruka, drcá do ní hlavičkou a zdatně "šlape zelí" . Lolka je typické hravé kotě, baští konzervu i granulky, záchůdek používá bez problémů.  Rychle si zvykla na přítomnost ostatních koček, i když nejraději je se svým bráškou Bolkem. Pro Lolku hledáme domov nejlépe v bytě, moc ráda se totiž s bráchou vyvaluje v teple na škrabadle (celý předchozí život strávila jen venku) a ven ji to zatím vůbec neláká, ale i v domku s možným přístupem ven v budoucnu.  Lolka je zvyklá na společnost koček, větších psů a malých dětí, které s ní sdílí domácnost, ale kromě občasného pohlazení nechávají kočičku v klidu. Lolka bude vydána do adopce po naočkování, které proběhne  v týdnu od 24.10.2016.
Kontakt pro zájemce - 603 758 565 (depozitum Č. Budějovice - Srubec)

Číst dál...

Bolek

evidenční číslo M 101/16, PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU
Narozen: cca červen 2016
Bolek přišel do depozita společně se svojí sestřičkou Lolkou. Ačkoliv o koťátka bylo před příchodem do depozita v rámci možností dobře postaráno, na kontakt s člověkem, jako např. hlazení nebyla vůbec zvyklá. Bolek je ze sourozenecké dvojice ten odvážnější a tak začal záhy objevovat, jak příjemné mazlení je , udělal velké pokroky, chovat v náruči se sice ještě nenechá, ale když je nablízku mazlící ruka, rád přiskotačí a nastavuje hlavičku. Bolek je typické hravé kotě, rád baští konzervu i granulky, kočičí záchůdek používá bez problémů. V depozitu se rychle začlenil do kočičí tlupy, i když nejvíce času stejně tráví se sestřičkou Lolkou. Pro Bolka hledáme domov nejlépe v bytě, moc rád se totiž vyvaluje v teple na škrabadle (celý předchozí život strávil jen venku) a ven ho to zatím vůbec neláká, ale i v domku s možným přístupem ven v budoucnu.  Kocourek je zvyklý na společnost koček, větších psů a malých dětí, které s ním sdílí domácnost, ale kromě občasného pohlazení nechávají Bolka v klidu. Kocourek bude vydán do adopce po naočkování, které proběhne  v týdnu od 24.10.2016.
Kontakt pro zájemce - 603 758 565 (depozitum Č. Budějovice - Srubec)

Číst dál...

Burák

evidenční číslo M 99/16
Narozen: cca 2014
Buráček je velmi mazlivý kocourek, byl zvyklý být venku, živit se sám. Podle toho taky vypadá, potrhaná ouška, má mnoho šrámů z bitev. Celkem v pohodě přestál i přijímací koupel, protože do depozita přijel počůraný. Bývalý majitel jej měl i jako postelového mazlíka, takže nejvhodnější prostředí bude domeček s možností vycházek. Má moc rád lidskou společnost. Je v jídle nevybíravý, papá cokoliv. Na jeho čistotnosti budeme muset zapracovat, ale je učenlivý.
Kontakt pro zájemce - 728 558 188 (depozitum Týn nad Vltavou)

Číst dál...

Percival

v léčení
evidenční číslo M98/16; PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozen: cca polovina června 2016
Percival je hodný zrzek. Když má náladu a vidí, že se blíží ruka, která ho bude hladit a laskat, položí se hned na záda a nastaví bříško. Tím je naznačeno vše a Percival si za hlasitého vrnění užívá drbání. Je vytrvalý, vydrží to opravdu dlouho Převzal také funkci vrchního kontrolora čistoty záchůdků. Při každém čištění hupsne depostrejdovi na záda a z jeho ramena sleduje, jak kvalitně úklid probíhá Jakkoli je to kocourek hodný a přítulný, tak si rád hraje s prsty na nohou, to pak neváhá zaseknout drápek nebo se zahryznout.
Percival v útlém věku prodělal kalicivirózu, teď už se zotavuje a už jen doléčujeme očko, aby to byl fešák.
Baští vše, co najde v misce, vybíravý rozhodně není.
Používání kočičího záchůdku je pro něj samozřejmost. Vhodný je pouze do bytu a teplého pelíšku.
Kontakt pro zájemce - 771 770 177 (depozitum Karlov u Bechyně)

Číst dál...

Morgana

v léčení
evidenční číslo M97/16; PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozena: 5. 7. 2016
Morgana je černočerná kočičí holka, zatím trošku bojácná a nedůvěřivá k cizím lidem a ostatním kočkám. Schovává se v přepravce nebo kukani a když vidí, že nic nehrozí, vyrazí na průzkum a za chvíli už je slyšet cinkot rolničky v míčku, který s velkou radostí prohání po místnosti Taky se pouští do rvaček a honiček s ostatními koťaty, hlavně s Percivalem si výborně rozumí.
Morganka neměla ideální start do života, pár týdnů po narození prodělala kalicivirózu, ale po zaléčení už je fit a vykapáváme už jen oči.
Baští vše, co najde v misce, vybíravá rozhodně není.
Kočičí záchůdek používá vzorně. Vhodná je pouze do bytu a teplého pelíšku.
Kontakt pro zájemce - 771 770 177 (depozitum Karlov u Bechyně)

Číst dál...

Lojzík

evidenční číslo M 95/16, bude vydán po kastraci, ale již nyní je možné za ním zajet na návštěvu ;)
Narozen: cca 2008
Lojzík k nám přišel jako ustrašený nenápadný kocourek, který při pokusu o kontakt dělal, že neexistuje a pouze párkrát výstražně zasyčel. Asi si při venkovním pobytu neužil nic dobrého... za pár dní se však vše obrátilo a s chutí se s námi začal mazlit :) Je to velice milý kocourek, který si užívá drbání na celém tělíčku a hlavně kvalitní baštu. Má skvělý apetit, takže by se měl brzy spravit a vypadat jako pěkný pan kocour. Lojzík je vhodný jak do bytu, tak do domku s přístupem na zahradu. Určitě ho ale nenabízíme pouze jako venkovního lovce myší. Přeci jen si prošel svým a zaslouží si pěkný život, i když ho má už půlku za sebou!
Kontakt pro zájemce – 721 878 458 (depozitum Č. Budějovice – Suché Vrbné)

Číst dál...

Kiky

evidenční číslo M 93/16; očkovaná,PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozena: červen 2016
Kiky byla i se svojí sestrou Kitty přijata od jedné hodné paní, která se o ně v létě postarala, když se k ní holky kočičí zatoulaly. Na rozdíl od své nebojácné sestry je Kikynka velmi opatrná, ráda se schovává do tmavých míst. Je klidnější, za to ale vděčný mazlík, stačí kolem ní projít a už je slyšet, že příst se od maminky naučila velice dobře, pokud jí depozitní teta jednou podrbe, nastaví hlavičku, pak bříško, chytí tetě ruku, aby nemohla přestat. Za odměnu pak tetě ruku oblízne, když už má pocit, že je podrbána dostatečně :-) Zatím se jako čertovské kotě neprojevuje, takže nic neničí. Kočičí záchodek používá vzorně, papká jako sestra jen masíčko, granulky ještě ani neochutnala :-( Může být v bytě nebo domku se zahrádkou, pejsky a ostatní kočičky toleruje, ale jejich přítomnost zatím nevyhledává.
Kontakt pro zájemce - 731 065 291 (depozitum České Budějovice - Nemanice)

Číst dál...

Kitty

evidenční číslo M 92/16; očkovaná, PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozena: červen 2016
Kittynku nám přivezla nálezkyně, ke které se koťátka v létě přitoulala na chatičku, chodila na baštu a časem si paní ochočila, až se rozhodla, že kočičkám pomůže najít nové páníčky. Je to velmi odvážná a zvídavá kočička, miluje tkaničky a ráda se schovává depozitní tetě do batůžku, který nosí do práce, možná by ráda také cestovala :-D Od prvního dne v depozitu perfektně užívá kočičí záchod, kde si svou hromádku vždy řádně, ale opravdu řádně a dlouze zahrabává. K jídlu si zatím vybírá pouze masíčko, granulky prý se musejí moc kousat a tak pěkně nevoní. Je to malý drzounek se kterým se nový majitel jistě nudit nebude, nejaktivnější je samozřejmě brzo po ránu, protože celý den odpočívá, v noci pak zkouší která záclona je dost pevná, které dveře lze tou malou škvírkou dole otevřít, zkoumá zda v nějaké misce nezůstalo po depozitní tetě něco k jídlu. Pejsků si nevšímá, ostatní kočičky jí zatím také nelákají, vhodná bude jak do bytu, tak k domku se zahrádkou.
Kontakt pro zájemce - 731 065 291 (depozitum České Budějovice - Nemanice)

Číst dál...

Další články...

  1. Artuš
  2. Pandora
  3. Janus
  4. Paci
Go to Top