Aktuality

MOMENTÁLNĚ MÁME K ADOPCI 40 KOČIČEK A DALŠÍ KOČIČKY JSOU V KARANTÉNĚ.

20. 9. - noví externí kocourci

19. 9. - nová Elge, z adopce vrácena Pružinka, aktualizovaný popisek a nové fotky u Míši

17. 9. - vydaný Sirrius, nové externí kotě

16. 9. - aktualizované popisky a nové fotky u Bublinky a Štaflíka

13. 9. - nové Kitty a Kiky

Kontakt

Martina Pohorská
tel: 721 878 458
e-mail: kockycb@seznam.cz
e-mail pro vystavení dar. smlouvy: kves@centrum.cz

Počítadlo

TOPlist

Elge

evidenční číslo M 94/16; kastrovaná
Narozena: cca 2014
Elge je sympatická mourovatá kočička, která je křížená s kočičkou whiskas. Je to drobounká kočička, ale velice jí chutná, takže rychle přibírá na váze. Má ráda konzervy i granulky a není vybíravá. Ráda leží u televize a počítače, občas si pohraje s hračkou, ale jinak je to klidná kočička. Má ráda mazlení, ale nerada se chová v náruči. Depozitní teta má podezření, že jí někdo v minulosti ublížil. Kočičí záchůdek používá zpravidla spolehlivě, ale když není vyčištěný, tak se jí do něj moc nechce. S ostatníma kočičkama v depozitu nemá žádný problém, je kamarádská. Elge je vhodná do bytu nebo do domu se zahrádkou, ale ráda by většinu času ze dne byla doma v teplíčku.
Kontakt pro zájemce – 777 151 768 (depozitum Č. Budějovice – J. Opletala)

Číst dál...

Kiky

evidenční číslo M 93/16; očkovaná,PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozena: červen 2016
Kiky byla i se svojí sestrou Kitty přijata od jedné hodné paní, která se o ně v létě postarala, když se k ní holky kočičí zatoulaly. Na rozdíl od své nebojácné sestry je Kikynka velmi opatrná, ráda se schovává do tmavých míst. Je klidnější, za to ale vděčný mazlík, stačí kolem ní projít a už je slyšet, že příst se od maminky naučila velice dobře, pokud jí depozitní teta jednou podrbe, nastaví hlavičku, pak bříško, chytí tetě ruku, aby nemohla přestat. Za odměnu pak tetě ruku oblízne, když už má pocit, že je podrbána dostatečně :-) Zatím se jako čertovské kotě neprojevuje, takže nic neničí. Kočičí záchodek používá vzorně, papká jako sestra jen masíčko, granulky ještě ani neochutnala :-( Může být v bytě nebo domku se zahrádkou, pejsky a ostatní kočičky toleruje, ale jejich přítomnost zatím nevyhledává.
Kontakt pro zájemce - 731 065 291 (depozitum České Budějovice - Nemanice)

Číst dál...

Kitty

evidenční číslo M 92/16; očkovaná, PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozena: červen 2016
Kittynku nám přivezla nálezkyně, ke které se koťátka v létě přitoulala na chatičku, chodila na baštu a časem si paní ochočila, až se rozhodla, že kočičkám pomůže najít nové páníčky. Je to velmi odvážná a zvídavá kočička, miluje tkaničky a ráda se schovává depozitní tetě do batůžku, který nosí do práce, možná by ráda také cestovala :-D Od prvního dne v depozitu perfektně užívá kočičí záchod, kde si svou hromádku vždy řádně, ale opravdu řádně a dlouze zahrabává. K jídlu si zatím vybírá pouze masíčko, granulky prý se musejí moc kousat a tak pěkně nevoní. Je to malý drzounek se kterým se nový majitel jistě nudit nebude, nejaktivnější je samozřejmě brzo po ránu, protože celý den odpočívá, v noci pak zkouší která záclona je dost pevná, které dveře lze tou malou škvírkou dole otevřít, zkoumá zda v nějaké misce nezůstalo po depozitní tetě něco k jídlu. Pejsků si nevšímá, ostatní kočičky jí zatím také nelákají, vhodná bude jak do bytu, tak k domku se zahrádkou.
Kontakt pro zájemce - 731 065 291 (depozitum České Budějovice - Nemanice)

Číst dál...

Bezzubka

evidenční číslo M 91/16; kastrovaná
Narozena: podzim/zima 2015
Kdo tipujepůvod jména z filmu Jak vycvičit draka, tipuje správně ;-) Bezzi je nádherná černočerná kočička, pouze s pár bílými chloupky na hrudi, ale hlavně pronikavými jantarovými kukadly. Je velice roztomilá - má malou kulatou hlavičku a a tak vypadá jako medvídek :-) Je to neuvěřitelně pohodové stvoření, které má obrovskou radost ze všech hraček, které má k dispozici! Bezzi je totiž odrostlé kotě, které jsme přijali v domnění, že je již březí - měla nateklé mléčné lišty a nafouklé bříško. A tak šla záhy po přijetí na kastraci, během které však bylo zjištěno, že kočenka měla pouze falešnou březost... Zotavuje se tedy nyní po operaci, ale je veselá, hravá, milá, upovídaná (způsobně pozdraví každého, kdo vejde do dveří :-)) a trošku nedojedená :-) Baští ráda granulky i maso z konzerviček nebo kapsiček, je velice vděčný strávník. Na záchůdek chodí velmi vzorně, jen je to trošku hraboš, takže doporučujeme krytý záchůdek :-) V bytě je spokojená, ven ji to netáhne a užívá si pelíšků a pohodlí, ale jistě by uvítala možnost chodit ven, takže je vhodná jak do bytu, tak do domku se zahradou.
Kontakt pro zájemce - 728 029 261 (depozitum České Budějovice – N. Frýda)

Číst dál...

Lancelot

K ADOPCI PO KOMPLETNÍM NAOČKOVÁNÍ - konec září 2016
evidenční číslo M 89/16; PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU
Narozen: polovina června 2016
Lancelot je rozvážný kočičí kluk. Většinou se drží trochu zpátky za svými sourozenci, když ale zjistí, že hrozí tak akorát plná miska dobrot, hlazení a mazlení nebo hry a dovádění, osmělí se a pustí do všeho s velkou vervou. Protože je největší, tak při neustálých rvačkách a kočkování s bráchou a ségrou, nikomu nic nedaruje a většinou vyhrává :-) Když pak ale nastane čas odpočinku, tak své spolulenošící pěkně olízne  a usnou na společně na jedné hromadě :-D
Lancelot zatím baští maso z konzerv pro koťata, baští hodně a také roste jak z vody. Granulím zatím nepřišel na chuť.
Kočičí toaletu používá po počátečních potížích a občasných nehodách, kdy se vykadil vedle, vzorně.
Kontakt pro zájemce na případnou rezervaci - 771 770 177 (depozitum Karlov u Bechyně)

Číst dál...

Ginevra

K ADOPCI PO KOMPLETNÍM NAOČKOVÁNÍ - konec září 2016
evidenční číslo M 88/16; PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU
Narozena: polovina června 2016
Gina je nádherná holčička s delším chlupem, zřejmě má v žilách krev britské modré. Je to to nejmazlivější kotě - zatímco bráškové se jdou nadlábnout, ona raději zamíří k depostrejdovi a nechává se hladit, mazlit a rozmazlovat. Nejraději má drbání pod bradičkou a za ouškama, přede a slastí někdy i slintá, tak moc se jí to líbí :-) Když pak přijde řada v mazlení na ostatní koťata, tak se pustí do prohánění míčku v koulodráze a tím se dokáže zabavit na dlouhou dobu. Samozřejmě nezanedbává ani odpočinek a spánek. to pak se usadí do pelíšku, přetočí se na záda a mrská fouskama, jak se jí něco dobrodružného zdá :-)
Ginevra zatím baští maso z konzerv pro koťata, baští hodně a také proto roste jak z vody. Granulím zatím nepřišla na chuť.
Kočičí toaletu používá po počátečních potížích a občasných nehodách, kdy se vykadila vedle, vzorně.
Kontakt pro zájemce na případnou rezervaci - 771 770 177 (depozitum Karlov u Bechyně)

Číst dál...

Artuš

K ADOPCI PO KOMPLETNÍM NAOČKOVÁNÍ - konec září 2016
evidenční číslo M 87/16; PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU
Narozen: polovina června 2016
Artuš je ze nejukecanější a nejzvědavější kotě v depozitu :-) Jakmile má hlad, dává to hodně hlasitě vědět všem okolo a když si nacpe bříško, vyšplhá se depostrejdovi po zádech a usadí se na rameni a hlasitě přede. Jenže to je dost nevhodná poloha pro hlazení a mazlení, které Artík tak miluje, takže si raději vyleze do náruče, nastaví pupík k drbání a za neustálého vrnění si to labužnicky užívá :-D Když se ovšem objeví nějaká podezřelá hračka, nejlépe chrastící míček nebo myška s barevnými peříčky, změní se Artuš v lítou šelmu a jde lovit. Nebohá plyšová myška je nemilosrdně přepadena, zadávena a rozcupována, míček zahnán pod pohovku a na dlouhou dobu schován.
Artuš zatím baští maso z konzerv pro koťata, baští hodně a také proto roste jak z vody. Granulím zatím nepřišel na chuť.
Kočičí toaletu používá po počátečních potížích a občasných nehodách, kdy se vykadil vedle, vzorně.
Kontakt pro zájemce na případnou rezervaci - 771 770 177 (depozitum Karlov u Bechyně)

Číst dál...

Černobílka

K ADOPCI CCA OD 12.9.2016!
evidenční číslo M 86/16; PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU
Narozena: polovina června 2016
Černobílka je kotě z ulice a přišla do depozita společně s Bílkou. Je to velmi přátelské a kontaktní stvoření, které přede doslova neustále. Zvykla si okamžitě na přítomnost dětí, psů i jiných koček a s ničím nemá problém. Od počátku je čistotná, kočičí záchůdek používá předpisově, baští vše a to s velkou chutí. Do adopce bude vydána po absolvování očkování, které proběhne asi v týdnu od 5.9.2016.
Kontakt pro zájemce na případnou rezervaci - 603 758 565 (depozitum Srubec)

Číst dál...

Pandora

k adopci po 2. 9. 2016
evidenční číslo M 84/16; PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozena: cca půlka července 2016
(Pan)Dorka byla ze všech sourozenců nejbojácnější a její odchyt tak nejnapínavější. Byla schovaná ve vysoké trávě s ostružiním, daleko od svých ostatních sourozenců, a ačkoliv žalostně odpovídala na volání depozitní tety, bála se k ní přiblížit. Lstivá teta to však nevzdala a Dorinku nakonec lapila a navrátila tak k sourozencům, což bylo doprovázeno sborovým vrněním <3
Nyní si již holčička zvykla na člověka a světe div se - to hlazení a drbkání je tak fajn, že se už velmi ochotně nastavuje! :-) Ale nenechte se zmást - když na to přijde, tak se změní v torpédo a řádí se svými sourozenci :-) Prostě takové klasické kotě, které si užívá života a všech novot, které přináší. Po odčervení přišla obrovská chuť k jídlu a tak nám roste do krásy ;-) Na záchůdek trefí, zatím ještě ne úplně spolehlivě, ale učíme to intenzivně! Bude vhodná do rukou zkušeného chovatele anebo někoho, komu nebude vadit, že téhle malé slečně prostě "není nic svaté", což s sebou přináší občasné nehody, jak už to u malých zvídavých koťata bývá.
Kontakt pro zájemce - 777 148 532 (depozitum Č. Budějovice - Ant. Barcala)

Číst dál...

Janus

k adopci po 2. 9. 2016
evidenční číslo M 83/16; očkovaný,PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozen: cca půlka července 2016
Janík je jediný kluk z této kotěcí party, ale vůbec mu to nevadí. V klubku ocásků a ušisek jen těžko rozeznáte, kdo je kdo - všichni se bitkaří jako rovný s rovným :-D Je to ovšem veliký mazílek - k chování a mazlení se nenechá dvakrát pobízet <3
Po odčervení přišla obrovská chuť k jídlu a tak nám roste do krásy ;-) Na záchůdek trefí, zatím ještě ne úplně spolehlivě, ale učíme to intenzivně! Bude vhodný do rukou zkušeného chovatele anebo někoho, komu nebude vadit, že tomuto panáčkovi prostě "není nic svaté", což s sebou přináší občasné nehody, jak už to u malých zvídavých koťata bývá.
Kontakt pro zájemce - 777 148 532 (depozitum Č. Budějovice - Ant. Barcala)

Číst dál...

Go to Top