Aktuality

MOMENTÁLNĚ MÁME K ADOPCI 22 KOČIČEK A DALŠÍ KOČIČKY JSOU V KARANTÉNĚ.

26. 3. - aktualizovaný popisek a nové fotky u Bohouše

24. 3. - nový Koudelka, vydaný Bolek

22. 3. - aktualizovaný popisek a nové fotky u Ludvíka, z nového domova napsal Bruno

21. 3. - aktualizovaný popisek a nové fotky u Kaktusky, nové fotky u Elsy a Queen, z nových domovů napsali Víla Amálka, Viktorka a Don Pedro

20. 3. - vydaná Píďalka

19. 3. - vydaní Valkýra, Mája, Cilka, Teddík a Džin :-)

11. 3. - nová Kaktuska

7. 3. - nový externí kocourek, vydaní Albík, Mišík a Adolf

4. 3. - nový externí kocourek

27. 2. - vydaný Pan Slepička

26. 2. - vydaná Mžouralínka

24. 2. - nový (z adopce vrácený) Vertigo, tři nové externí kočičky

23. 2. - nový externí kocourek

21. 2. - nové fotky u Lojzíka, Lízinky, Valkýry, Grafitky, Fausta a Ferrera, z nového domova napsala Stračena

Kontakt

Martina Pohorská
tel: 721 878 458
e-mail: kockycb@seznam.cz
e-mail pro vystavení dar. smlouvy: kockycb@seznam.cz

Počítadlo

TOPlist

evidenční číslo M 6/17; v brzké době bude vykastrován
Narozen: cca červen 2016
Koudelka je ještě velmi plachý, ale na dobré cestě k úplné socializaci - když se totiž ocitne v náručí, drbání ho ukonejší a začně tichounce příst. Pak se ještě chvilku nakrucuje pro další drbání, ale vzápětí si uvědomí, že se vlastně bojí, a tak zase zmizí v některé ze svých schovek. Bude to chtít ještě čas a klidný přístup, ale to není přeci žádná překážka ;-) Takový krásný chlapík si přeci zaslouží pohodlí domova a člověčí lásku!
Je čistotný a v jídle nevybíravý.
Kontakt pro zájemce - 777 148 532 (depozitum Č. Budějovice - Fr. Šrámka)

V LÉČENÍ
evidenční číslo M 5/17; KASTRACE V BUDOUCNU PODMÍNKOU ADOPCE!
Narozena: cca. 12/2016
Kaktušenka je malinká kočičí holčička, ještě hodně obezřetná a ze všeho nového vykulená (to byste měli vidět její oči navrch hlavy, když si před ní depoteta třeba jen čistí zuby :-D). Když si jí depozitní teta "odloví" a chvíli přemlouvá, tak Kaktuška zjihne a nechá se drbat a spokojeně u toho vrní. Většinou ale očekává od tety nějakou kulišárnu, jako převoz na veterinu anebo aplikaci léků, takže se jí spíš preventivně straní... Ukázalo se totiž, že má plíce plné hnisavé infekce, takže holčičku léčíme, zatím s nejistou prognózou :-(
Na záchůdek chodí poslušně od první chvíle, k baštění jí také nikdo nemusí přemlouvat :-)
Kontakt pro zájemce - 777 148 532 (depozitum Č. Budějovice - Fr. Šrámka)

evidenční číslo M 149/16; kastrovaný
Narozen: srpen 2016
I Bohoušek se k nám dostal s početnou kočičí rodinkou. Kočičky přebývaly jako venkovní a bohužel jejich socializace je zatím špatná. Bohoušek nám však roste jako z vody, a už má za sebou i kastraci. Lidského doteku se stále ještě trochu bojí, ale vše je na dobré cestě k úspěchu :-). Spinká s depozitní tetou na posteli, a vždy se primáčkne jak nejblíže může.
Jako spravný kluk, je to velký raubíř, a určitě ho doporučujeme jako parťáka k nějaké jiné kočičce. Jinak by se strašně nudil, a zároveň mu kočičí parťák bude velikou oporou při zvykaní si na nový domov a lidské mazlení �.
Miluje syrové maso, kvalitní granule i kapsičky.
Kontakt pro zájemce – 702 392 887 (depozitum Č. Budějovice – M. Horákové)

V LÉČENÍ
evidenční číslo M 147/16; PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozena: 2014
Fialka je maminka Alfonse, Bohouše a Cilky.  Je velmi plachá, v depozitu se celé dny zdržuje někde zalezlá a chodí akorát k jídlu. Z tohoto důvodu by byla vhodná někam k rodinému domku, kde by měla možnost volného pobytu venku a přenocování v teple, třeba ve sklepě. Pokud by v novém domově měla dalšího kočičího parťáka, byla by určitě velmi vděčná.
Kontakt pro zájemce – 702 392 887 (depozitum Č. Budějovice – M. Horákové)

V LÉČENÍ
evidenční číslo M145/16; kastrovaná
Narozena: cca 2015
Světluška je zázrak přírody - toto zvířátko má totiž v sobě tak obrovskou vůli a chuť žít, že nám to vyráží dech! Kdyby měl člověk celý den čas, mohl by u ní sedět a ona by mu ležela v náručí nebo za krkem a vrněla a vrněla... A samozřejmě taky baštila Miluje tuňáka!) a hrála si s plstěnou kuličkou nebo svou oblíbenou hračkou s rolničkou :-) Je to tak milé a vděčné zvířátko, že si ji jistě brzy vyhlédne někdo, komu nebude vadit její handicap, protože za to dostane tolik lásky a vděku, o kterém se mu nikdy ani nesnilo <3 Na záchůdek chodí bezchybně, a to považte - na krytý záchůdek! Vyleze si, kam potřebuje, třeba na gaučík u topení, na křesílko, nebo si zaleze do papírového domečku - v pokoji, kde nyní přebývá, se pohybuje s naprostou jistotou a sama si umí najít své oblíbené hračky a hrát si s nimi, kdy se jí zachce.
Prozatím nevíme, jak bude koexistovat s jinými kočkami, sama však nesmutní, čili by byla ideálně opečovávaným jedináčkem.
Kontakt - 777 148 532 (depozitum Č. Budějovice- Fr. Šrámka)

evidenční číslo M144/16; kastrovaný, očkovaný
Narozen: cca srpen 2016
Ludvík je krásný kočičí klučina s roztomilým kukučem. Nenechte se ale opít rohlíkem - je to hlavně velký zlobílek a nezbeda, vůdce party a obávaný záškodník :-D Všechno ho zajímá, baví a láká k prozkoumání, nikoho nenechá na pokoji, je původce všech lumpáren a půtek ;-) Jakmile se vyřádí, zasedne/zalehne Vás a chce být umazlen! A u toho vrní až trylkuje :-) Je to zlatíčko, ale je dobré počítat s tím, že v novém domově rozhodně uvítá kámoše do party, který bude stejného ražení, aby útoky Ludvíčka ustál anebo byl schopen mu je vracet (ale vše v dobrém!). Sám by se hodně nudil. Baští všechno od konzerviček po granulky, ale miluje pasty (vitamínové a maltózové). Je čistotný, ale i přes jeho temperament vhodný pouze do bytu! Prodělal totiž závažný zánět močového měchýře (s ním už byl přijat k nám do péče) a je tu možnost, že by se mu při případném prochladnutí venku zánět opět vrátil...
Kontakt - 777 148 532 (depozitum Č. Budějovice- Fr. Šrámka)

evidenční číslo M 139/16; PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozena: cca červenec/srpen 2016
Elsa bude asi vždycky lvice Elsa s vlastním názorem, takže když se jí něco nelíbí, tak syčí nebo rozdává pohlavky. Ale její láska je schovaná v jídle. Jídlo jí z doupátka vytáhne. Ráda věci oblizuje, třeba kočičí mlíčko nebo kousky masíčka v želé nebo omáčce. Se sušeným masíčkem Cosma jsme se rychle zkamarádily a za tři dny jsme i krmení z ruky zvládly. Občas se lekne nějakého rychlého pohybu nebo nenadálého zvuku. Rozhodně se bojí tyčícího se vysokého člověka, je potřeba se na kamarádění k ní sednout na zem. Když si najde svého člověka, který na ni nebude tlačit, bude i ona určitě supr kamarádka.
Je pořád "nedojedená", v jídle vybíravá není, ale víc jí chutná to, co má zrovna maminka v mističce :-)  Záchůdek používá bezchybně. Tato holčička bude potřebovat ještě moře trpělivosti - na depozitní tetu si zvyká, hladit se sice moc nenechá, ale ráda spí s tetou v posteli, nebo si s ní ráda hraje, lidským rukám však anit trochu nedůvěřuje...:-( Což se ještě může změnit!
Kontakt pro zájemce - 777 148 532 (depozitum Č. Budějovice - sídliště Šumava)

evidenční číslo M125/16; kastrovaná, očkovaná
Narozena: cca 2010
Lízinka je správná kočičí dáma - nechá se mazlit jen když ona sama chce, ale když má náladu, tak přijde a začne se mazlit sama :-) Byla by ideální do rodiny, kde by byla sama a páníčci by se věnovali jenom jí. Baští bez problémů konzervy i granule. Na kočkolit chodí ukázkově.
Kontakt pro zájemce - 727 830 311 (depozitum Pištín)

evidenční číslo M 124/16; kastrovaná
Narozena: cca 2013
Queen je moc mazlivá hravá číča, je hodně kontaktní a hlavně vítací :-) Nechá se v pohodě nosit v ruce, mlskami si ji velmi rychle a sandno získáte. Jen je nevýhoda, že není zvyklá si hrát s člověkem a při hře a mazlení rychle tasí drápky, takže na ta člověk musí při mazlení myslet a nedovolit jí, aby se zasekla (okřiknout ji, zasyčet, přestat si hrát, když vytáhne drápy). Na to, že je to dospělá číča si hrozně ráda hraje, ráda honí mávátka, potřebuje hodně věcí na škrábání (kartonové škrabadlo je schopná rozškrábat za jeden měsíc :-)) Určitě by v budoucnu ocenila možnost chodit na (zabezpečenou) zahradu a vydovádět se venku....a pak se prostě jen rozvalit někde v teple a chrnět. V jídle vybíravá není a je moc čistotná. Nehodí se k malým dětem, protože při hrách může opravdu lehce poranit drápky, které ráda vytahuje :-)
Kontakt pro zájemce - 777 148 532 (depozitum Č. Budějovice - sídliště Šumava)

evidenční číslo M120/16; kastrovaný
Narozen: cca 2012
Faustík je veliký urostlý chlapák, který to v životě asi neměl úplně jednoduché. Věk se dá jen odhadovat. Chybí mu pár zoubků, má pár šrámů.. Je krapet nedůvěřivý, ale když ně něj člověk půjde pomalu a dá mu prostor, bude spokojený a šťastný. Je to mazlík, vrní a vrní, pomaličku i ukazuje bříško.. ale pozor jak se mu něco nezdá.. stáhne se a dá to najevo. Do depozita přišel s kalicivirozou, měl vředy v tlamičce a velkou rýmu, ale po léčbě antibiotiky se jeho stav rychle zlepšil a už jej netrápí. Je hravý, čistotný a postupně by uvítal přístup ven. Rád by bydlel u zkušených lidí co znají kočičí řeč a nedělají vědu z každého škrábnutí. NENÍ VHODNÝ K MALÝM DĚTEM. K jídlu má raději granulky a nebo maso.
Kontakt pro zájemce - 728 558 188 (depozitum Týn nad Vltavou)

Go to Top