Aktuality

MOMENTÁLNĚ MÁME K ADOPCI 19 KOČIČEK, 1 PEJSKA  A DALŠÍ KOČIČKY JSOU V KARANTÉNĚ.

24. 2. - noví Ňuf, Muf, Mňaudáma a Stella, vydané Lamia, Kozička, Žežulka, Natálka a Anetka

23. 2. - nové kočičky v externích

16. 2. - vydaní Čudlík a Pan Magnetka

12. 2. - nový Pan Magnetka, vydaná Bosminka

2. 2. - vydaní Evžen, Lilith a Belial

28. 1. - nový kocourek v externích

27. 1. - nová Gina

25. 1. - vydaní Bublík a Valérie, z adopce vrácený Břéťa

24. 1. - nový Šerda, vydané Juditka a Kelly

21. 1. - nová kočička v externích

17. 1. - vydaný Lesáček

Kontakt

Martina Pohorská
tel: 721 878 458
e-mail: kockycb@seznam.cz
e-mail pro vystavení dar. smlouvy: kockycb@seznam.cz

Počítadlo

TOPlist

brit banner 1

V LÉČENÍ
evidenční číslo /20; kastrovaná
Narozena: 2018
Stellinka je moc hodná kočíča. Hned zpočátku si v depozitu obsadila nejvyšší patro na škrabadlech a pelíšcích a tam si hoví, odpočívá a přijímá návštěvy na mazlení a hlazení. Srst měla trochu zacuchanou, největší dredy jsme ji odstranili, česaní se jí moc nelíbí, to radši zdrhne, ale tak snad časem si dá říct a bude z ní ještě větší krasavice.
Kontakt pro zájemce - 771 770 177 (depozitum Karlov u Bechyně)

evidenční číslo /20; kastrovaná
Narozena: 2018
Mňaudámu někdo prostě zapomněl v domě a odstěhoval se. Od prvního okamžiku v depozitu je tato kráska hodná, milá, přítulná, trpělivá. Nic nedbá na syčení a vrčení služebně starších depozitních svěřenců a jako ocásek následuje depostrejdu všude po domě. Je štastná, když se mu může uložit v náručí a užívat si hlazení a mazlení.
Kontakt pro zájemce - 771 770 177 (depozitum Karlov u Bechyně)

evidenční číslo /20; PODMÍNKOU ADOPCE KASTRACE V BUDOUCNOSTI!
Narozena: červen 2019
Mufíka jsme přijali z kolonie koček v kravíně. Charakteristicky páchnul, kožíšek má ještě trochu špinavý do teď. Charakteristické byly i neduhy, které si s sebou přinesl. Průjem, červy a rýmu. Nicméně, v depozitu se rychle zotavil a teď je z něj krásný kocour vděčný za každé pohlazení a něžnost. Nejvíc se mu zalíbilo lenošení v peřinách, takže komu chybí společník na povalování, Muf je výborná volba.
Kontakt pro zájemce - 771 770 177 (depozitum Karlov u Bechyně)

evidenční číslo /20; PODMÍNKOU ADOPCE KASTRACE V BUDOUCNOSTI!
Narozena: listopad 2019
Ňufík se narodil a první měsíce svého života strávil v kravíně. Takže neradostný start a taky stav jeho zdraví při přijetí byl tragický. Úporný průjem a masivní začervení. Je opravdu zázrak, že přežil..
Ale.. Dnes už má snad všechny zdravotní potíže za sebou. Užívá si tepla, plné misky a všeho komfortu v depozitu. Hned, jak se mu ulevilo, začal na plné pecky lumpačit, tak jak se sluší a patří na pořádného kocoura.
Ňufík zatím není vhodný k menším dětem. Při hře hodně často vytasí drápky a s oblibou si je brousí o předloktí depostrejdy. Ale vymazlujeme co to jde a výsledky se brzy dostaví.
Kontakt pro zájemce - 771 770 177 (depozitum Karlov u Bechyně)

evidenční číslo 4/20; PODMÍNKOU ADOPCE KASTRACE V BUDOUCNOSTI!
Narozena: listopad 2017
Gina si za svůj krátký život prožila opravdu hodně špatného. Byla pořízena jako krásné štěňátko Cane Corso bez PP, ale štěňátko náhle vyrostlo a najednou jaksi nebyl čas ani vůle s Ginou pracovat a vychovat ji. Gina vyrostla v bytě, ale žila dva roky doslova jako dříví v lese. I když žít se svou rodinou zvládala v pohodě, nebyla jinak vůbec socializována a bojí se skoro všeho. V její původní rodině žily dvě hodně rozjívené menší děti, které si s Ginou mohly dělat co chtěly a Gina se nesměla ani pohnout, jinak by následoval trest. Na konci listopadu byla Gina odchycena v KÚ Vyšší Brod, kde byla, po dohledání vlastníka dle čipu, opět vrácena majiteli (zatím se přesně neví, jak se Gina najednou dostala z Rakouska do Vyššího Brodu...). Majitel o Ginu ovšem v žádném případě nestál a fenku smluvně předal našemu spolku. Gina je zatím komplikovaná a nejistá osobnost, která neví, jak se zachovat v různých situacích, a tak občas vyjede, třeba při pokusu o připnutí vodítka. Zkrátka se bojí ruky, která jí asi hodně ublížila, ale co se stalo, ví opravdu  jen Gina. V současné době je Gina na převýchově a výcviku v Hotelu pro psy a výcvik v Malontech, kde s Ginou intenzivně pracují na nápravě jejích problémů, tato služba je placená, dlouhodobá a poměrně dosti nákladná, ale věříme, že úspěch se dostaví. Gina se musí opět naučit věřit sama sobě i svým lidem, poté bude výbornou společnicí. Gina miluje procházky a v aportování klacíku je neúnavná. Gina bude uvolněna k adopci po absolvování socializace. Postupně budeme přidávat další informace o jejích pokrocích. Je třeba vzít v úvahu její nedostatky a naučit se s nimi žít. Z prvních informací z výcviku víme, že s ostatními psy se zdá v pohodě, ale nevíme, jak by reagovala na psa, nebo jiná zvířata ve společné domácnosti,  jen ta ruka, která s ní chce manipulovat jí docela často vadí.
Kontakt pro zájemce - 603 758 565 (depozitum Srubec u Českých Budějovic)

V LÉČENÍ
evideční číslo 3/20; PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozen: cca září-říjen 2019
Šerda je bráška Pajpínky a Chucka, našich bývalých svěřenců, kteří jsou již dávno v nových domovech - Šerdu se bohužel téměř dva měsíce nedařilo chytit, proto ho máme v péči až nyní. Byl velmi plachý a člověku nevěřil ani na dálku. Je tedy v procesu “vymazlování” a jak můžete vidět - jsme na dobré cestě! ☺️ Prozatím ho ještě nedoporučujeme k adopci, a když, tak ke zkušeným chovatelům, kteří již podobného bojínka doma měli. Moc mu chybí společnost dalších kočiček, takže ho nedáme jako jedináčka. Je čistotný a v jídle preferuje vařené maso, ale rád uzobává i kvalitní granulky 🙂
Kontakt pro zájemce - 777 148 532 (depozitum Č. Budějovice - Fr. Šrámka)


evidenční číslo 2/20; očkovaný, PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozen: cca říjen 2019
Špaček je velmi sympatický a uvrněný kočičí kluk :-) Je moc mazlivý a přítulný. Rád si hraje se všemi možnými hračkami a se svou setřičkou. Má trochu deformovaný ocásek - buď následkem úrazu, nebo se už takhle prostě narodil - místo ocásku tak má jen takový roztomilý pahýlek :-) Bude vhodný do bytu k další kočičce nebo kocourkovi, je čistotný, v jídle nevybíravý
Kontakt pro zájemce - 777 148 532 (depozitum Č. Budějovice - Fr. Šrámka)

evidenční číslo 121/19; kastrovaná
Narozena:  srpen 2019
Rituška je nejméně přátelská kočička ze všech koťat, která jsme postupně přijímali ze Záblatí. Snaží se pouštět hrůzu a syčí, ale když ji vezme depoteta do náruče, tak se radostně rozvrní a moc si mazlení užívá. Rita bude potřebovat hodně času, aby si zvykla na nový domov, v depozitu se snaží být úplně nenápadná a hraje si na černý stín :-) . Již si zvykla na přítomnost psů, dětí a dalších koček, s ničím nemá problém. Je čistotná a v jídle nenáročná. Nový domov hledá buď v bytě a nebo v domku s bezpečným přístupem ven.
Kontakt pro zájemce - 603 758 565 (depozitum Srubec u Českých Budějovic)

(pravé jméno)
evidenční číslo 117/19; kastrovaná
Narozena: 2010
Mufinka se dostala do depozita poté, co se její milované paničce stal úraz a už se o ni nezvládala starat. V depozitu byla pár dní zalezlá a nechtěla vůbec s nikým komunikovat. Pak se začala osmělovat a teď už si chodí pro pomazlení. Ostatní kočičí spoluobyvatele snáší, ikdyž si občas ještě zavrčí. Hlavně na zvědavou omladinu.
Pro Mufinku hledáme klidný domov, kde by byla sama a měla člověka jen a jen pro sebe.
Kontakt pro zájemce - 771 770 177 (depozitum Karlov u Bechyně)

V LÉČENÍ
evidenční číslo: 114/19; KASTRACE V BUDOUCNU JE PODMÍNKOU ADOPCE!
Narozen: říjen 2019
Bobek je miloučký kocourek. Otírá se lidem o nohy, při pohlazení hned vrní, nejraději by pořád ležel člověku na klíně. Velmi rád baští kvalitní konzervy, granulky zatím ne. Záchůdek používá vzorně od první chvíle. Do nového domova by nejraději odjel se svým bráškou Bobem, sledovat jejich honičky je skvělá zábava. Je zvyklý na rozumné děti..
Kontakt pro zájemce - 721 317 814 (Suchdol nad Lužnicí)

Go to Top