Aktuality

MOMENTÁLNĚ MÁME K ADOPCI 26 KOČIČEK A DALŠÍ JSOU V KARANTÉNĚ.

26. 5. - vydané Ebony a Melinda, noví Sašenka, Fanda a Standa

23. 5. - nový Marvel, nové externí kočičky

17. 5. - nová externí kočička

16. 5. - vydaní Žulda, Chilli a Dante

10. 5. - vydaný Vendelín

Kontakt

Martina Pohorská
tel: 721 878 458
e-mail: kockycb@seznam.cz
e-mail pro vystavení dar. smlouvy: kves@centrum.cz

Počítadlo

TOPlist

Standa

REZERVOVANÝ
evidenční číslo M 45/16; PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozen: 13. 4. 2016
Stáník je rozkošná chlupatá střapatá kulička :-) Ještě si nezvykl na člověka, takže se vyhýbá hlazení, ale to časem přijde... Jinak je moc šikovný, poslušně chodí na záchůdek, ale zatím baští nejraději maminky mlíčko... Se sourozenci se umí krásně vydovádět až do úplného vyčerpání, všude lezou, honí se a perou - jako všechna zdravá koťata :-) Pak se běží schoulit k mamince Amálce, nebo k sourozencům do pelíšku. Je vhodný do bytu, ne k malým dětem a pouze zkušeným kočičím chovatelům, kteří ví, co obnáší mít doma kotěcí třeštiprdlo, které všude vyleze a baví ho testovat možnosti svých zoubků a drápků :-)
Kontakt pro zájemce - 777 148 532 (depozitum Č. Budějovice - Ant. Barcala)

Číst dál...

Fanda

REZERVOVANÝ
evidenční číslo M 44/16; PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozen: 13. 4. 2016
Fanoušek je malý velký čipera. To bylo depozitní tetě jasné už v podstatě od chvíle, kdy se mu začala rozlepovat očička a on byl ještě pečlivě hlídaný maminkou Amálkou. To mu ovšem nebránilo v tom, aby už na tetu pokřikoval, kdykoliv na chlupatou rodinku promlouvala :-) A jakmile mu to síla dovolila, zkoušel jako první ze sourozenců zdolávat hranice pelíšku a přijít na kloub té dvounohé bytosti, na kterou jeho maminka tak mocně syčí :-D
Je to nejšikovnější, nejodvážnější, nejukřičenější, nejspolečenštější kotě z této bandy. Dobývá se z místnosti, když slyší, že si depozitní teta vedle povídá s ostatními kočičkami a když teda za ním konečně přijde, už jí visí na nohavici a zdatně se šplhá až nahoru. Chce totiž u všeho být, všechno vidět a pokud možno dostat co nejvíc toho lahodného masíčka :-) Drze odhání dokonce svou vlastní maminku od misky a ještě na ní vrčí :-D
Je čistotný, záchůdek umí používat od chvíle, kdy se na něj vyšplhal :-) Je vhodný do bytu, ne k malým dětem a pouze zkušeným kočičím chovatelům, kteří ví, co obnáší mít doma kotěcí třeštiprdlo, které všude vyleze a baví ho testovat možnosti svých zoubků a drápků :-)
Kontakt pro zájemce - 777 148 532 (depozitum Č. Budějovice - Ant. Barcala)

Číst dál...

Sašenka

REZERVOVANÁ
evidenční číslo M 43/16; PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozena: 13. 4. 2016
Saška je rozkošná chlupatá střapatá kulička :-) Ještě si nezvykla na člověka, takže se vyhýbá hlazení, ale to časem přijde... Jinak je moc šikovná, poslušně chodí na záchůdek, a baští nejraději granulky, masíčko ji zatím moc neoslovilo :-) S brášky se umí vydovádět do úplného vyčerpání, všude lezou, honí se a perou - jako všechna zdravá koťata :-) Pak se běží schoulit k mamince Amálce, nebo k sourozencům do pelíšku. Je vhodná do bytu, ne k malým dětem a pouze zkušeným kočičím chovatelům, kteří ví, co obnáší mít doma kotěcí třeštiprdlo, které všude vyleze a baví ho testovat možnosti svých zoubků a drápků :-)
Kontakt pro zájemce - 777 148 532 (depozitum Č. Budějovice - Ant. Barcala)

Číst dál...

Marvel

evidenční číslo M 42/16, kastrace v budoucnu podmínkou adopce
Narozen: 10/2015
Marvel je zdravý mladý kocourek.  Povahou velmi přítulný a mírný. V depozitu se ostatním kočičákům spíše vyhýbá, ale je nekonfliktní. Pokud má příležitost, nechává se mazlit nekonečně dlouho. Vzhledem k tomu, že je zdravý, je k adopci volný IHNED. Hledáme ale nový domov tam, kde se mu budou chtít věnovat, jelikož jako odrostlé kotě to ještě hodně potřebuje. V jídle nevybíravý, záchod bez problémů.
Kontakt pro zájemce – 702 392 887 (depozitum České Budějovice – Milady Horákové II.)

Číst dál...

Leontýnka

ZÁVAZNĚ REZERVOVANÁ
evidenční číslo  M 41/16, kastrace v budoucnu podmínkou
Narozena: 03/2015
Leontýnka se k nám dostala velmi podvyživená a vystrašená, ale jinak zdravá. V současné době pouze hodně baští, aby nabrala správnou váhu, a mohla jít do nového domova…
V depozitu se i přes svoji drobounkou postavu chová velmi sebejistě, a ostatním kočičkám dává jasně najevo, když se jí něco nelíbí. Místečko na spaní si našla hned první den vedle depozitní tety, a nikomu zatím nedovolila, aby jí ho uzmul. Je to obrovský mazlík.
Baští i konzervy, ale miluje kvalitní granule, syrové maso a bílý jogurt.
Kontakt pro zájemce – 702 392 887  (depozitum České Budějovice – Milady Horákové II.)

Číst dál...

Silvina Stříbrná

evidenční číslo M 40/16, kastrovaná, očkovaná
Narozena: 2015
Je to malý rarášek, hledá si společnost člověka s takovou vervou, že můžete schytat i jednu drápkovou pusinku :-) Ráda si stele kdekoliv to jde (i na dlaždičkách) a baští zatím jen granulky, prý jsou lepší na linii :-D Během pár chvil nám vzorně ukázala, na co je škrabadlo, z čeho se baští i kam se chodí na záchod. Další den už předváděla jak si umí hrát a našla výhled z okna jako nejlepší zábavu. Kočička je už po kastraci, snáší dobře i odčervení a velice se těší na své další páníčky. Určitě by časem ocenila výběh ven, popřípadě nějakého kamaráda. Věřte, že její pokňourávání Vás okouzlí, jakékoliv chmury zažene a vymazlí každého do bezvědomí :-D
Kontakt pro zájemce - 607 102 402 (depozitum Č. Budějovice - N. Frýda II.)

Číst dál...

Albert

evidenční číslo M 39/16, kastrovaný                  
Narozen: cca 2008
Albert je obrovský mazlík. Když jsme ho našli venku, měl rozsáhlý zánět dásní a nemohl téměř vůbec jíst. Bohužel, antibiotika už nezabrala a tak mu skoro všechny zoubky museli vytrhat. Zůstaly mu akorát 2 horní špičáky. Ale i přes to se v současné době Bertíkovi daří výborně. Dokonce si i přes svůj věk velmi rád hraje s depozitními hračkami :)
Bertík je velmi dominantní kocour, proto může být umístěn pouze do domova, kde bude jako kočičí jedináček. Byl zvyklý venku, tak by byl ideální byt s balkonem, kam by měl přístup nebo domeček se zahrádkou.
V jídle si nevybírá, ale miluje syrové maso ;-)
Kontakt pro zájemce – 702 392 887  (depozitum České Budějovice – Milady Horákové II.)

Číst dál...

Lišák

evidenční číslo M 36/16, kastrovaný
Narozen: cca květen 2015
Lišák je asi roční, krásně zbarvený, zdravý kocourek. Od první chvíle vzorně používá kočičí záchod. Z jídla dává přednost kvalitním granulím, ale rád si dá i kapsičku nebo syrové maso. Je velmi mazlivý, otírá se o nohy a nastavuje svůj krásný kožíšek drbání a hlazení, do náruče se zatím vzít nenechá. Lišáček je tichý, klidný kocourek, umí krásně vrnět, ale jinak se hlasově neprojevuje a ani v bytě nic neničí. S ostatními kočkami se zatím moc nekamarádí, v klidu je pozoruje, nijak na ně neútočí ani nesyčí. Většinou si hraje sám s míčkem nebo myškou. Lišák je vhodný do bytu i domku s možností chodit ven.
Kontakt pro zájemce - 608 222 440 (depozitum České Budějovice - O. Nedbala)

Číst dál...

Kocourejs

evidenční číslo M 35/16, kastrovaný, očkovaný
Narozen: cca. květen-červen 2015
Zpočátku byl kocourek pěkně vzteklý, při jakékoli snaze o přiblížení syčel a na depozitní tetu útočil. Postupem času se z něj stává hodný kocourek :-) Je ohromný kamarád s kočičáky i pejsky, bude tudíž vhodné, aby doma nebyl sám. Kolem depozitní tety se drze prochází, spí s ní na posteli, ale pro pohlazení si zatím sám nechodí, i když je vidět, že se mu drbání líbí, když ho totiž depozitní teta drbe na zadečku nebo pod krkem, začne vrnět, ale tváří se jako,že vůbec neví, odkud ten divný zvuk přichází :-D Nejlepší hračkou jsou pro něj bohužel bobky, které vyhází z písku (takže doporučujeme veliký krytý záchůdek ;-)) a nabíječky na telefony. Vzhledem k tomu, že je to nejspíše kříženec britky, lze očekávat, že bude mít svou hlavu, zatím jej nedoporučujeme ven, musí si na nové páníčky zvyknout, ale časem určitě problém s venkem nebude. Na záchod chodí vzorově, v papání si nevybírá, nepohrdne dobrou konzervou ani granulkami.
Kontakt pro zájemce - 731 065 291 (depozitum Č. Budějovice - Nemanice)

Číst dál...

Felix

evidenční číslo M 33/16, kastrovaný
Narozen: březen 2015
Felix je fešák k pohledání. Mladý kocourek, nádherně vybarvený, plný síly a elánu, který je připraven odejít do nového domova. Jelikož se nesnese s ostatními kocoury, nabízíme ho jako jedináčka a nebo ke kočičce. Jinak je ale velmi hravý a mazlivý. Může být v bytě, i v domečku s přístupem na zahrádku. V jídle si nevybírá, ale miluje syrové maso.
Kontakt pro zájemce – 702 392 887  (depozitum České Budějovice – Milady Horákové II.)

Číst dál...

Go to Top