Aktuality

MOMENTÁLNĚ MÁME K ADOPCI 35 KOČIČEK A DALŠÍ KOČIČKY JSOU V KARANTÉNĚ.

27. 8. - vydaní Špagetka, Kocourejs a Okáček :)

24. 8. - vydaní Beatrice a Klokánek

23. 8. - v plánovaných akcích pozvánka na výstavu Země živitelka

22. 8. - nová externí koťata, z domova napsal Fanda a Pan Prskavka

19. 8. - nová externí koťátka a kočička

18. 8. - vydaní Bebíčko a Pan Prskavka, noví Calypso, Helene, Janus a Pandora, nová externí koťata

17. 8. - vydaní Sunny a Žluťásek, nová externí koťata

15. 8. - aktualizace popisků u Vermonta, Veritas a Vertiga

12. 8. - vydaná Mína, doplněny nejnovější informace do deníčku rekonvalescence Teddyho :-)

Kontakt

Martina Pohorská
tel: 721 878 458
e-mail: kockycb@seznam.cz
e-mail pro vystavení dar. smlouvy: kves@centrum.cz

Počítadlo

TOPlist

Pandora

k adopci po 2. 9. 2016
evidenční číslo M 84/16; PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozena: cca půlka července 2016
(Pan)Dorka byla ze všech sourozenců nejbojácnější a její odchyt tak nejnapínavější. Byla schovaná ve vysoké trávě s ostružiním, daleko od svých ostatních sourozenců, a ačkoliv žalostně odpovídala na volání depozitní tety, bála se k ní přiblížit. Lstivá teta to však nevzdala a Dorinku nakonec lapila a navrátila tak k sourozencům, což bylo doprovázeno sborovým vrněním <3
Nyní si již holčička zvykla na člověka a světe div se - to hlazení a drbkání je tak fajn, že se už velmi ochotně nastavuje! :-) Ale nenechte se zmást - když na to přijde, tak se změní v torpédo a řádí se svými sourozenci :-) Prostě takové klasické kotě, které si užívá života a všech novot, které přináší. Po odčervení přišla obrovská chuť k jídlu a tak nám roste do krásy ;-) Na záchůdek trefí, zatím ještě ne úplně spolehlivě, ale učíme to intenzivně! Bude vhodná do rukou zkušeného chovatele anebo někoho, komu nebude vadit, že téhle malé slečně prostě "není nic svaté", což s sebou přináší občasné nehody, jak už to u malých zvídavých koťata bývá.
Kontakt pro zájemce - 777 148 532 (depozitum Č. Budějovice - Ant. Barcala)

Číst dál...

Janus

k adopci po 2. 9. 2016
evidenční číslo M 83/16; PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozen: cca půlka července 2016
Janík je jediný kluk z této kotěcí party, ale vůbec mu to nevadí. V klubku ocásků a ušisek jen těžko rozeznáte, kdo je kdo - všichni se bitkaří jako rovný s rovným :-D Je to ovšem veliký mazílek - k chování a mazlení se nenechá dvakrát pobízet <3
Po odčervení přišla obrovská chuť k jídlu a tak nám roste do krásy ;-) Na záchůdek trefí, zatím ještě ne úplně spolehlivě, ale učíme to intenzivně! Bude vhodný do rukou zkušeného chovatele anebo někoho, komu nebude vadit, že tomuto panáčkovi prostě "není nic svaté", což s sebou přináší občasné nehody, jak už to u malých zvídavých koťata bývá.
Kontakt pro zájemce - 777 148 532 (depozitum Č. Budějovice - Ant. Barcala)

Číst dál...

Helene

k adopci po 2. 9. 2016
evidenční číslo M 82/16; PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozena: cca půlka července 2016
Helinka je roztomilá kočičí holčička, která se ráda mazlí. Ale nenechte se zmást - když na to přijde, tak se změní v torpédo a řádí se svými sourozenci :-) Prostě takové klasické kotě, které si užívá života a všech novot, které přináší.
Po odčervení přišla obrovská chuť k jídlu a tak nám roste do krásy ;-) Na záchůdek trefí, zatím ještě ne úplně spolehlivě, ale učíme to intenzivně! Bude vhodná do rukou zkušeného chovatele anebo někoho, komu nebude vadit, že téhle malé slečně prostě "není nic svaté", což s sebou přináší občasné nehody, jak už to u malých zvídavých koťata bývá.
Kontakt pro zájemce - 777 148 532 (depozitum Č. Budějovice - Ant. Barcala)

Číst dál...

Calypso

závazně rezervovaná :-)
k adopci po 2. 9. 2016
evidenční číslo M 81/16; PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozena: cca půlka července 2016
Caly je od začátku ze všech 4 sourozenců ten největší suverén a drak :-) Je to ovšem i milá kočičí slečinka, která se ihned rozvrní, jakmile ji pohladíte...aby Vás vzápětí rafla do prstu, protože přeci nesmí promarnit jedinou možnost pro nějakou hrátku :-D
Po odčervení přišla obrovská chuť k jídlu a tak nám roste do krásy ;-) Na záchůdek trefí, zatím ještě ne úplně spolehlivě, ale učíme to intenzivně!
Kontakt pro zájemce - 777 148 532 (depozitum Č. Budějovice - Ant. Barcala)

Číst dál...

Minka

evidenční číslo M78/16; KASTRACE V BUDOUCNU PODMÍNKOU ADOPCE!
Narozena: duben - květen 2016
Mínečka je stydlivější, ale už více prozkoumává prostory a občas se také ráda přijde pomazlit a díky zbarvení čumáčku to vypadá, že se stále usmívá :-) V krmení není vybíravá a docházka na záchůdek je též výborná :-) Je to malá roštanda, je hodně hravá, co není přibité, tak skončí v její tlapkách jako hračka.
Kontakt pro zájemce - 731 922 445 (depozitum Č. Budějovice - Fr. Šrámka)

Číst dál...

Straka (Stračena)

evidenční číslo M77/16; KASTRACE V BUDOUCNU PODMÍNKOU ADOPCE!
Narozena: duben - květen 2016
Straka je velice odvážná a ráda se přijde pomazlit. Je velkou průzkumnicí a neustále pozoruje dění v okně. Ze všech tří sourozenců se adaptovala nejrychleji a vyžaduje velkou pozornost a mazlení. Zároveň je velmi upovídaná, v papání nevybíravá a čistotná. .
Kontakt pro zájemce - 731 922 445 (depozitum Č. Budějovice - Fr. Šrámka)

Číst dál...

Paci

evidenční číslo M76/16; KASTRACE V BUDOUCNU PODMÍNKOU ADOPCE!
Narozena: duben - květen 2016
Paci poznáme tak, že má přední pacinky do bíla a je trošku více stydlivá, ale jen čeká na někoho, komu bude doopravdy důveřovat a kdo si jí získá. Je hodně zvědavá a ráda si hraje se sourozenci a odpočívá v okně. V krmení není vybíravá, zbaští granulky, paštiku i kapsičku. Bezproblémově se naučila na kočkolit. Vhodná do adopce k trpělivému paníčkovi.
Kontakt pro zájemce - 731 922 445 (depozitum Č. Budějovice - Fr. Šrámka)

Číst dál...

Džin

evidenční číslo M 75/16, kastrovaný, v léčení
Narozen: upřesníme dodatečně
Džin je nalezený kocourek z Bavorovic, o kterém jsme již nedávno psali  na našich webových stránkách. Jedná se o kocourka, který byl nalezen v příkopu u silnice, bohužel v naprosto žalostném stavu. Ležel neschopen pohybu a dá se říci, že čekal na smrt .
Po prvotním  vyšetření na veterinární klinice byla zjištěna obrovská podvýživa, dehydratace, zánět střev, vnější i vnitřní paraziti, a navíc bolesti způsobené pravděpodobně od sražení vozidlem. Následovala tedy intenzivní léčba , především velmi nepříjemného zánětu střev, a postupně všeho ostatního.
V současné době je již Džin mimo ohrožení života. Začal projevovat zájem o okolí, a tak jsme ho pustili z karantény mezi ostatní kočičky. Je nutno podotknout, že vzhledem ke stavu, v jakém byl nalezen, jeho léčba potrvá ještě dlouhé týdny, ale pomalinku se mu vrací síla a chuť do života.
V tuto chvíli si ostatních členů v depozitu vůbec nevšímá a tak informace ohledně sociálního chování budeme doplňovat průběžně, stejně jako o jeho zdravotním stavu.
Zatím můžeme zatím napsat, že bez problémů používá kočičí WC, a že je v jídle nevybíravý. Jelikož ale zatím musí dostávat velmi hodnotnou stravu, pokud by nám někdo chtěl přispět, budeme určitě moc rádi !!!
Kontakt pro zájemce – 702 392 887  (depozitum České Budějovice – Milady Horákové II.)

Číst dál...

Ferrero

evidenční číslo M 74/16; KASTRACE V BUDOUCNU PODMÍNKOU ADOPCE!
Narozen: cca. 5/2016
Ferrero je nejplašší z vrhu, ale za to největší závislák na mamince Popelce. Má uječený pisklavý hlásek, ale syčí jako kobra. Bude potřebovat asi nejvíce času na vymazlení, ale depoteta to nevzdává a nabízí hračky a laskominy. Je čistotný a v jídle nevybíravý.
Kontakt pro zájemce - 728 558 188 (depozitum Týn nad Vltavou)

Číst dál...

Figharo

evidenční číslo M 73/16; KASTRACE V BUDOUCNU PODMÍNKOU ADOPCE!
Narozen: cca květen2016
Figharo se pomalu osměluje, při hře nechá depotetu na sebe i sáhnout  Při příjezdu byl velmi plachý, nikdy nebyl v kontaktu s člověkem. Hodil by se mu trpělivý člověk který ho klidně provede vším neznámým. Zatím se nadmíru projevily jeho skokanské přednosti. Za hračkou skáče, nečíhá jako sestřička Laskonka. Je čistotný, v jídle nevybíravý.
Kontakt pro zájemce - 728 558 188 (depozitum Týn nad Vltavou)

Číst dál...

Go to Top