Aktuality

MOMENTÁLNĚ MÁME K ADOPCI 38 KOČIČEK A DALŠÍ JSOU V KARANTÉNĚ.

23. 7. - nová externí koťátka

22. 7. - vydaní Terinka, Otakárek, Sašenka, Želmíra a Bobeš, aktualizovaný popisek a nová fotka u Okáčka, nové fotky u Bebíčka

19. 7. - nové fotky u Dorotky a Grafitky

18. 7. - nové Mína, Popelka, Laskonka

17. 7. - nová externí koťata

13. 7. - nová externí koťata

10. 7. - nový Bobeš

9. 7. - nové externí kočičky (britská kočka a perský kocour)

8. 7. - aktualizovaný popisek a nové fotky u Sašenky, nová externí koťátka, bohužel byl Oplík přesunut do "Vzpomínek" :(

7. 7. - vydaná Pigi

6. 7. - nová externí koťata

5. 7. - noví Patinka a Pan Prskavka, nové informace a fotky u Teddyho

4. 7. - vydaná Hoblinka, nová externí koťátka

Kontakt

Martina Pohorská
tel: 721 878 458
e-mail: kockycb@seznam.cz
e-mail pro vystavení dar. smlouvy: kves@centrum.cz

Počítadlo

TOPlist

Laskonka

evidenční číslo M 72/16; KASTRACE V BUDOUCNU PODMÍNKOU ADOPCE!
Narozena: cca květen 2016
Laskonka se zatím moc neprojevuje, bojí se. Ale již po očku pokukuje po své mazlivé mamině, Popelce. Brzy přijde na to, že depoteta není nebezpečná a přináší mnoho výhod jako je hlazení, drbání, hraní a hlavně spoustu dobrot ;)  Laskonka bude vhodná do zvířecí party, kde si bude moci hrát a dovádět. Je čistotná a v jídle nevybíravá.
Kontakt pro zájemce - 728 558 188 (depozitum Týn nad Vltavou)

Číst dál...

Popelka

evidenční číslo M 71/16; PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozena: cca květen 2015
Popelka je takový mega mazlíček. Hned po příjezdu do depozita si ochočila depozitní tetu. Je plně socializovaná, je vidět že už někdy v bytě či domku žila. Oblíbila si závěsné pelíšky na škrabadle, nastavuje bříško na drbání. Na ostatní obyvatele depozita se přes dveře zatím příliš netváří, ale až bude mít možnost tak je jistě prožene. Je v jídle nevybíravá a od první minuty vzorně čistotná.
Kontakt pro zájemce - 728 558 188 (depozitum Týn nad Vltavou)

Číst dál...

Mína

evidenční číslo M 70/16; KASTROVANÁ, OČKOVANÁ
Narozena: cca červen 2014
Mína je klidná mazlivá kočička, v novém prostředí si ihned zvykla. S ostatními v depozitu vychází, nejvíc si oblíbila našeho psa. Je čistotná, záchůdek používá spolehlivě. Ráda odpočívá na polštáři u okna. Večer první z celé party zabere místo v posteli, odkud se do rána nehne. V jídle vybíravá není, baští granulky i konzervu. Je vhodná do bytu i do domečku s možností chodit ven.
Kontakt pro zájemce - 721 487 210 (depozitum Bechyně - Na Libuši)

Číst dál...

Pan Prskavka

V LÉČENÍ
evidenční číslo M 68/16; PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU
Narozen: polovina května 2016
Pan Prskavka je po dvou týdnech v depozitu stále trochu ostražitý a opatrný kocourek. Při kontaktu s lidskou rukou zpočátku velmi hlasitě prskal, a tak získal své krásné jméno  :-) Při léčbě antibiotiky se projevil jako velmi chytrý lumpík, neboť skoro všechny aplikované tabletky následně zdatně vyplival. Kocourek  je ale  již plně zdráv a každým dnem je vidět, že jeho ostražitost polevuje a když se zapomene a nechá se hladit, během chvilky přede. Pan Prskavka je velmi čistotný, kočičí záchůdek používá od první chvíle a baští naprosto vše, konzervy, granulky....,  s velkou chutí. V depozitu je spolu se svou černou sestřičkou, se kterou řádí doslova "jako černá ruka" a jejich nejoblíbenějším pelíškem se stal obyčejný kýbl . Pan Prskavka hledá budoucí domov u hodných lidí  v domku sezahrádkou nebo i v bytě. Koťátka si již zvykají na přítomnost malých dětí, hodných pejsků i dalších dospělých koček, takže by jim tato společnost v novém domově neměla dělat žádné problémy.
Kontakt pro zájemce na případnou rezervaci - 603 758 565 (depozitum Srubec)

Číst dál...

Patinka

V LÉČENÍ
evidenční číslo M 67/16; PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU
Narozena: polovina května 2016
Při příjmu koťátek z Č.Velenic byla Patinka o třetinu menší, než její sourozenci, měla zánětem úplně zalepená očička a celkově nevypadala vůbec dobře. Ihned byla započata léčba a z Patinky se během pár dnů stala čiperná holčička s obrovskou chutí k jídlu, dokonce zpočátku nepustila k mističce ani většího brášku, dokud si sama nenaplnila bříško :-) . Patinka je malé mrně, které se nechá chovat na dlani a miluje mazlení. Se svým bráškou neustále tropí nějaké skopičiny a když se unaví, natáhnou se  do kyblíkového pelíšku :-) . Kočičí záchůdek používá Patinka předpisově od prvního okamžiku a s obrovskou chutí baští granulky i maso z konzervy.  Patinka hledá nový domov u hodných lidí v domku se zahrádkou, ale hodí se i do bytu, neboť se jeví, že bude "postelový" typ.  Koťátka si již zvykají na přítomnost malých dětí, hodných pejsků i dalších dospělých koček, takže by jim tato společnost v novém domově neměla dělat žádné problémy.
Kontakt pro zájemce na případnou rezervaci - 603 758 565 (depozitum Srubec)

Číst dál...

Vermont

K ADOPCI OD 15. 7. 2016!
evidenční číslo M 66/16; KASTRACE V BUDOUCNU PODMÍNKOU ADOPCE
Narozen: květen 2016
Vermont je moc roztomilý černý kotěcí kluk - jen místy má bílé chloupky. Asi šediví ze starostí z jakého konce se pustit do paštiky, které moc miluje. Je to velký mazánek, už přede aniž bychom na něj sahali. Moc rád by k člověku, který bude hodně doma a bude ho chtít často chovat a rozmazlovat a ideálně má i jiného kočičího spolubydlícího. Vzkazuje mu, že je čistotný a baští všechno.
Kontakt pro zájemce: 605 784 426 (depozitum u nemocnice)

Číst dál...

Veritas

K ADOPCI OD 15. 7. 2016!
evidenční číslo M 65/16, KASTRACE V BUDOUCNU PODMÍNKOU ADOPCE
Narozena: květen 2016
Veritas je velmi krásná želvovinová kočička s jednou žlutou pacinkou. Zatím je to ještě hubené usyčené tintítko - v pěti týdnech neváží ani 600 g. Když má pevnou půdu pod tlapkami, vrčí dost hrůzostrašně, ale jakmile ji chytíme, začne hned příst. Záchod používá na jedničku, baští kotěcí paštičky i granule. Je stále hodně ustrašená a tak pro ni hledáme domov jen v klidné rodině s dalším koťátkem či mladou kočičkou, která by jí pomáhala se získáváním sebedůvěry i důvěry v lidi.
Kontakt pro zájemce: 605 784 426 (depozitum u nemocnice)

Číst dál...

Vertigo

K ADOPCI OD 15. 7. 2016!
evidenční číslo M 64/16; KASTRACE V BUDOUCNU PODMÍNKOU ADOPCE
Narozen: květen 2016
Vertigo je rozkošný kočičí kluk a velký průzkumník. Rozhodně je ze sourozenců nejstatečnější a celé kotěcí smečce šéfuje. Zatím ještě občas zasyčí, ale neútočí a při odchycení se mu mazlení moc líbí. Jistě za pár dní začne příchozí vítat. Papá nejméně za dvě koťátka a záchod používá jako správně vychovaný dospělák, takže je na dobré cestě stát se panem kocourem. Moc rád by odešel lumpačit k dalšímu koťátku či mladé kočičce do bytu nebo i do domku se zahrádkou. Bez dalších zvířátek by mu bylo smutno.
Kontakt pro zájemce: 605 784 426 (depozitum u nemocnice)

Číst dál...

Štaflík

K ADOPCI OD 8.8.2016!
evidenční číslo M 63 /16; PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU
Narozen: polovina května 2016
Štaflík je větší bráška překrásné Špagetky a co si budeme povídat, je to pěkný ďábel (a to nejen svým vzevzřením)! Při příjmu do depozita vztekle prskal na všechny strany a doteď dává depozitní tetě jasně najevo, co si o jejích léčebných a zkrášlujících procedurách myslí. Štaflík totiž bytostně nesnáší podávání tabletek. Člověk by snad ani nevěřil, kolik má v sobě takový prcek síly a jak dokáže být mrštný, nicméně je mu to houby platné, depozitní teta ho (za jeho hlasitého protestu) vždycky nakonec nějak zpacifikuje. J Mimo dobu ošetřování je to ale klouček k zulíbání, má krásná velká kukadla! Jako správné kotě prohání po depozitu vše, co se prohánět dá. Nejvíc si ale vyhraje se svojí sestřičkou Špagetkou, která se nikdy nenechá dlouho přemlouvat ke všem možným lumpárnám. Když se prckové konečně unaví, schoulí se společně do některého z pelíšků a spí tak tvrdě, že by se vedle nich dalo dříví štípat. Mimo lumpáren mají oba sourozenci ještě jednu zálibu, a tou je nacpávání bříšek. Jedí všechno, co jim v mističce přistane, a jedí hodně (což je vzhledem ke stavu, v jakém byli přijati, velmi potřebné). Kočičí toaletku používají od první chvíle v depozitu bez zaváhání. Až prcci trošku povyrostou, budou hledat nový domov, o kterém nemají zatím žádné konkrétní představy. Jedinou jejich podmínkou je to, že chtějí bydlet u hodných
lidí, kteří je zahrnou svou láskou. Na tom, zda to bude v bytě či domku se zahrádkou, jim nezáleží. Stejně tak není podmínkou, že by do nového domova museli jít společně.
Kontakt pro zájemce na případnou rezervaci - 728 029 261 (depozitum České Budějovice – N. Frýda)

Číst dál...

Špagetka

REZERVOVANÁ
K ADOPCI OD 8.8.2016!
evidenční číslo M 62/16; PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU
Narozena: polovina května 2016
Špagetka (též zvaná Slečna nádherná) je drobounká mourovaná princezna s nejsladším kukučem. Při příjmu do depozita byla dost vyjukaná, takže syčela na všechno, co se kolem ní mihlo, ale po pár dnech se rychle rozkoukala a rostě z ní mazel. Je tedy pravda, že z nových věcí má ještě respekt, a tak vždy prchá do bezpečného úkrytu, avšak její zvědavost ji nakonec stejně přemůže, takže se po chvíli vydává sama na průzkum terénu. Jako správné kotě prohání po depozitu vše, co se prohánět dá. Nejvíc si ale vyhraje se svým bráškou Štaflíkem, který ji vždy velmi rychle navlékne do jakékoliv lumpárny. Když se prckové konečně unaví, schoulí se společně do některého z pelíšků a spí tak tvrdě, že by se vedle nich dalo dříví štípat. Mimo lumpáren mají oba sourozenci ještě jednu zálibu, a tou je nacpávání bříšek. Jedí všechno, co jim v mističce přistane, a jedí hodně (což je vzhledem ke stavu, v jakém byli přijati, velmi potřebné). Špagetka je mistr v zabavování plných mističek – vrčí jak vzteklý pes a suverénně od nich vyžene i dospělé kočky. Kočičí toaletku používají oba sourozenci od první chvíle v depozitu bez zaváhání. Až prcci trošku povyrostou, budou hledat nový domov, o kterém nemají zatím žádné konkrétní představy. Jedinou jejich podmínkou je to, že chtějí bydlet u hodných lidí, kteří je zahrnou svou láskou. Na tom, zda to bude v bytě či domku se zahrádkou, jim nezáleží. Stejně tak není podmínkou, že by do nového domova museli jít společně.
Kontakt pro zájemce na případnou rezervaci - 728 029 261 (depozitum České Budějovice – N. Frýda)

Číst dál...

Go to Top