Aktuality

MOMENTÁLNĚ MÁME K ADOPCI 46 KOČIČEK A DALŠÍ KOČIČKY JSOU V KARANTÉNĚ.

19. 11. - zemřeli Benjamín, Krupička a Kytička, nová fotka u Čevab-čiči, noví kočičáci v externích

13. 11. - noví kočičáci v externích

10. 11. - nový Křemínek

9. 11. - noví Lela, Čevab-čiči a Kytička, vydaní Blondie, Límeček a Zebřička

7. 11. - vydaní Andílek a Angelína, z adopce vrácena Mařenka, aktualizovaný popisek a nové fotky u Čerta a Káči, nové fotky u Piginky, aktualizované popisky u Pipy a Lízina

2. 11. - nový Kukínek, vydaný Cal, Kubula a Žandulka zemřeli, nový kocourek v externích

29. 10. - nový Sváťa, vydaní Mařenka a Sylvain, nová koťata v externích

24. 10. - zemřel Panter :-(, nové kočičky v externích

21. 10. - noví Píďala a Cal, z adopce vrácený Loki :-(, aktualizované popisky a nové fotky u Sinsin, Sylvaina a Lelly

 

Kontakt

Martina Pohorská
tel: 721 878 458
e-mail: kockycb@seznam.cz
e-mail pro vystavení dar. smlouvy: kockycb@seznam.cz

Počítadlo

TOPlist

evidenční číslo 94/19; PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozen: cca červen 2018
Křemínek je zhruba pětiměsíční odrostlý kotěcí klučík, který byl při příjmu do depozita plachý a bázlivý. Trvalo ale pouze dva dny, než se mu podařilo překonat strach a než se začal pomalinku mazlit a vrnět. Je vidět, že je to kocourek, který po mazlení moc touží, jen potřebuje chvilku času, aby se ujistil, že mu nic nehrozí. Pořád vyžaduje opatrnější zacházení, pokud by se za ním člověk s dupotem rozběhl, raději se někde schová (ostatně jako většina kočiček)...ale stačí k němu pomalu přijít a už začne ducat hlavičkou, přeťapkávat a vrnět blahem. Už se dokonce nechá i na chvilku pochovat. No a pokud přijdete s kapsičkou, máte vyhráno :-). S ostatními zvířátky nemá problém, dokonce ani pejska se nebojí. Záchůdek používá ukázkově, i při zahrabávání je velmi důsledný a vytváří tak dokonalé mohyly :-)). Křemínek hledá domov v bytě nebo v baráčku se zahradou s přístupem dovnitř, kde by se mu dostalo trpělivého přístupu, za který se brzy odvděčí a stane se z něj něžný mazlivý kocourek.
Kontakt pro zájemce – 607 100 025 (depozitum České Budějovice – Skuherského)

V LÉČENÍ
evidenční číslo 92/18; PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozen: červenec 2018
Čevab-čiči je krásně zbarvený kocourek, který se k nám dostal s jeho sourozenci a maminkou. Byli to toulavé kočky na samotě u lesa, které si ale oblíbila jedna rodina a pěkně se o ně starala. Čevab-čiči potřebuje více času na seznámení a dostatek schovek odkud si vás bude moci prohlídnout. Je to takový introvert, který si nejvíce užívá odpočinek a jídlo. Je plachý a fixovaný na svojí maminku Lelu, ideální by bylo vzít si je společně či s některým ze sourozenců. Není vhodný do rodiny s dětmi.
Kontakt pro zájemce: 776 098 555 (depozitum Č. Budějovice - Krčínova)

V LÉČENÍ
evidenční číslo 89/18; v brzké době ji čeká kastrace
Narozena: cca 2016
Lela je rozkošná, mladá kočičí maminka, která se k nám dostala s jejíma kotátkama Benjamínem, Krupičkou a Čevap-čiči. Byli to toulavé kočky na samotě u lesa, které si ale oblíbila jedna rodina a pěkně se o ně starala. Lela je přítulná a klidná kočička, kterou nic moc nerozhodí. Ideálně by se hodila ke klidnějším lidem, kteří se s ní pomazlí a dají jí dostatek konzerv, které tak moc zbožunuje.
Kontakt pro zájemce: 776 098 555 (depozitum Č. Budějovice - Krčínova)

V LÉČENÍ
evidenční číslo 88/18; PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozen: polovina září 2018
Kukínek je roztomilý kocourek, malinký sirotek, který měl však obrovské štěstí, že dostal novou maminku a sourozence u nás v depozitu. Po odčervení se bohužel u Kukínka rozjela nemoc, kvůli které musel být hospitalizován na veterinární klinice. Během ní bohužel nastala komplikace se zavedenou kanylou a kloučkovi natekla pacinka a dostal do ní infekci. Tlapičku má nyní částečně paralyzovanou, klouček tak bude dlouhodobě léčen a zatím není jisté, zda o tlapku nakonec nepřijde... S tlapičkou pracujeme, abychom jí vrátili plnou hybnost a doufáme, že se to nakonec podaří. Kukínek je vzorný pacient, což tomu velmi napomáhá <3
Bude dán do adopce pouze do bytu, ke zkušeným chovatelům.
Kontakt pro zájemce - 777 148 532 (depozitum Č. Budějovice - Fr. Šrámka)

k adopci po kompletním naočkování, tj. polovina listopadu
evidenční číslo 85/18; PODMÍNKOU ADOPCE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozen: červenec 2018
Sváťa je typické kotě. Vše ho zajímá, vše zkoumá, do všeho si musí kousnout a co jde, to prožene a uloví :-) Při přijetí do depozita vypadal jako nemocný, střapatý, neduživý kluk, ale veterinární péče, dobrá strava a pobyt v teple dělá divy a ze Sváti se vyloupnul krásný kocour s delší srstí. Je to milý a mazlivý kočičák do domácnosti k dalšímu mňoukajícímu rošťákovi ;-)
Kontakt pro zájemce - 771 770 177 (depozitum Karlov u Bechyně)

V LÉČENÍ
evidenční číslo 83/18; PODMÍNKOU ADOPCE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozena: září 2018
Píďala je zdánlivě nemocné minikoťátko, ovšem v jejím malém tělíčku se ukrývá ďábel. I když kočičku stále trápí průjem, je to uvrněný živel. Jejím nejlepším kouskem je vyšplhat si po člověku až za krk a okusovat mu ucho :-D . Píďalka ještě není 100% čistotná, ale v jejím věku se s tím ještě počítá. Je to velký jedlík, který baští doslova za dva.  
Kontakt pro zájemce - 603 758 565 (depozitum Srubec u Českých Budějovic)

evidenční číslo 82/18, očkovaný, PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
k adopci začátkem listopadu
Narozen: 13. 8. 2018
Hercule je černobílý chlapeček s bílým bříškem a tlapičkami. Jak to příroda namíchala, má pod nosem jen levou půlku černého knírku. Mazlík je to veliký. Je čistotný, kočičí záchůdek používá na výbornou .  Baští masíčko, granulky a jako ostatní miluje tvaroh s lipánkem. Vhodný do bytu, ideální adopce s některým ze svých sourozenců, ale není podmínkou. Koťátka se spolu zabaví během dne, kdy jsou sama doma.
Kontakt pro zájemce - 775 40 60 90 (depozitum Č. Budějovice - Mokré)

V LÉČENÍ
evidenční číslo 80/18; PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozena: cca září 2018
Leontýnka je sestřička malinké Elinky, která nám bohužel zemřela... Leontýnka byla od začátku silnější koťátko, o to víc ale byla bázlivější - což se záhy změnilo! Leontýnka je nyní pěkné kvítko, je to malá neposeda, už se nebojí ani psa, je zvyklá na společnost dětí, které se jí marně snaží unavit :-) Máme z holčičky radost, dělala nám totiž zezačátku starosti, protože postonávala, ale to je všechno snad už navždy pryč a teď už bude jen růst do krásy <3 Je to šikovná, čistotná a nevybíravá kočenka, vhodná do bytu a k dalšímu kočičákovi, protože má elánu na rozdávání a potřebuje se tak s někým vyblbnout.
Kontakt pro zájemce - 777 148 532 (depozitum Včelná)

evidenční číslo 77/18; PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
k adopci od poloviny prosince
Narozena: 10. 9. 2018
Černočerná kočičí holčička čokoláda teprve objevuje svět, ale už umí chodit na záchůdek :-) Zatím je to ještě malé koťátko a tak o povaze toho moc říci nemůžeme, nicméně už teď víme, že je to holčinka zvídavá, nebojácná a velmi šikovná :-) Bude vhodná pouze do bytových podmínek a zkušeným chovatelům.
Kontakt pro zájemce - 777 148 532 (depozitum č. Budějovice - Fr. Šrámka)

evidenční číslo 76/18; očkovaná, PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!, K ADOPCI ZAČÁTKEM LISTOPADU
Narozena: 13. 8. 2018
Bertička je krásně vybarvená kočička v kombinaci proužků rezavé a černé. Narozena v depozitu zná dotek lidské ruky jen jako příjemnou záležitost a hned vystrčí bříško k drbání a spustí svůj vnitřní motorek.  Bezstarostný kotěcí čas tráví hraním se svými sourozenci, baštěním a spánkem. Je čistotná, kočičí záchůdek používá, co opustila společný pelíšek. Vhodná do bytu, ideální adopce s některým ze svých sourozenců. Koťátka se spolu zabaví během dne, kdy jsou sama  doma.
Kontakt pro zájemce - 775 40 60 90 (depozitum Č. Budějovice - Mokré)

Go to Top