Aktuality

MOMENTÁLNĚ MÁME K ADOPCI 45 KOČIČEK A DALŠÍ KOČIČKY JSOU V KARANTÉNĚ.

20. 9. - vydaní Emilka a Skřítek, bohužel zemřel Denis :-(

19. 9. - noví Afrodíté a Arés,nová externí koťata

16. 9. - vydaní Alius, Alfa, Samvěd, Rosa a Dara

15. 9. - nový Denis, aktualizovaný popisek a nové fotky u Skřítka a Ronji, nové fotky u Pippina a Smíška, nová koťata v externích

13. 9. - nová Majda

11. 9. - noví José a Pablo

7. 9. - noví Alius a Alfa

6. 9. - vydaní Macek, Nicky, Mark, Ferox a Piškot

31. 8. - nový Macek a Obi - Wan Kenobi, nové fotky a aktualizované popisky u Bosorky a Rusalky, nový externí kocourek

30. 8. - vydaní Alfrédo a Bruce, za duhový most odešla Primulka :(

Kontakt

Martina Pohorská
tel: 721 878 458
e-mail: kockycb@seznam.cz
e-mail pro vystavení dar. smlouvy: kockycb@seznam.cz

Počítadlo

TOPlist

evidenční číslo M 69/17; KASTRACE V BUDOUCNU PODMÍNKOU ADOPCE!
Narozen: cca 6/2017
Arés je zatím pořádně vzteklé kočičí dítko. Po měsíci v depozitu je s ním manipulace značně jednodušší, na žádné mazlení to ale vůbec stále není. Momentálně depozitní tetu respektuje a alespoň se jí už nesnaží při každém potkání rozsápat. Člověk by nevěřil, kolik síly takový špunt má. Jinak je to ale kotě jako každé jiné – zvědavé, věčně hladové a také po všech těch lumpárnách značně unavené. Od ostatních koček v domácnosti se učí všechny možné kulišárny a moc rád si s nimi hraje. Na socializaci stále pracujeme a věříme, že se časem ještě více otrká. Baští všechno, co mu do mističky přijde, není vybíravý. Kočičí toaletu používá svědomitě od prvního dne v depozitu. Vzhledem k nutné další socializaci bude umístěn pouze do bytu a je nevhodný jako jedináček - s dalšími kočkami získává tolik potřebnou sebejistotu. Žije se psem, ale má ho rád asi tak jako depo-tetu (takže moc ne).  Pokud si ho ale pejsek nevšímá, ignoruje ho také. Horší to je, když se chce pes pomazlit – to pak po malém varování schytá hned pár pěkných škrábanců na čumák.
Kontakt pro zájemce - 728 029 261 (depozitum České Budějovice – N. Frýda)

evidenční číslo M 68/17; KASTRACE V BUDOUCNU PODMÍNKOU ADOPCE!
Narozena: cca červen 2017
Afrodíté je malá usyčená kočičí slečna. Člověk se jí ale nesmí hned zaleknout, ona totiž ráda pouští hrůzu, ve finále jí ale lidský kontakt zas tolik nevadí. Nechá se zvedat, chovat i mazlit a dokonce při tom (když se trošku pozapomene) občas i něžně vrní. Trošku se bojí hlasitých neznámých zvuků, jinak si ale hezky postupně zvyká na ruch domácnosti. Na socializaci stále pracujeme a věříme, že se časem ještě více otrká. Jinak je to kotě jako každé jiné – zvědavé, věčně hladové a také po všech těch lumpárnách značně unavené. Od ostatních koček v domácnosti se učí všechny možné kulišárny a občas si s nimi i hraje. Baští všechno, co jí do mističky přijde, není vybíravá. Kočičí toaletu používá svědomitě od prvního dne v depozitu. Vzhledem k nutné další socializaci bude umístěna pouze do bytu a je nevhodná jako jedináček - s dalšími kočkami získává tolik potřebnou sebejistotu. Je zvyklá na psa, jehož přítomnost příliš nevyhledává, spíše ho většinou ignoruje.
Kontakt pro zájemce - 728 029 261 (depozitum České Budějovice – N. Frýda)

evidenční číslo M 71/17 KASTRACE V BUDOUCNU PODMÍNKOU ADOPCE!
Narozena: červenec 2017
Majda je rozpustilé, mladé šídlo, kterou baví lumpačit a provokovat vše, co se hýbe.
Je to černý ďáblík, který již tak maličký krásně hřeje, mazlí se, vrní, baští a kočičí
záchodek používá vzorně. Majdička je zvyklá na ostatní kočičky a pejska.
Kontakt pro zájemce - 775 631 700 (Suchdol nad Lužnicí)

evidenční číslo M 64/17; kastrovaný
Narozen: 2014
Pablo je plachý venkovní kocourek. Po kastraci přebývá v depozitní karanténě, většinou schovaný za nebo pod nábytkem a dochází jen k miskám s jídlem a na záchůdek (na ten se po pár nepovedených pokusech naučil). Když se cítí úplně bezpečně, vysedává na okně s kámošem Josém a pozorují dění venku. Do bytu je nevhodný, nejšťastnější bude někde u venkovského domku, kde se bude moci toulat a zároveň bude mít zázemí v teple a bezpečí.
Kontakt pro zájemce - 771 770 177 (depozitum Karlov u Bechyně)

evidenční číslo M 62/17; kastrovaný
Narozen: 2014
José je plachý venkovní kocourek. Po kastraci přebývá v depozitní karanténě, většinou schovaný za nebo pod nábytkem a dochází jen k miskám s jídlem a na záchůdek (na ten se po pár nepovedených pokusech naučil). Když se cítí úplně bezpečně, vysedává na okně s kámošem Pablem a pozorují dění venku. Do bytu je nevhodný, nejšťastnější bude někde u venkovského domku, kde se bude moci toulat a zároveň bude mít zázemí v teple a bezpečí.
Kontakt pro zájemce - 771 770 177 (depozitum Karlov u Bechyně)

V LÉČENÍ
evidenční číslo M 61/17; PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozen: červenec 2017
Obi je jedním z nebožátek, kterých se lidé zbavují jako nechtěné přítěže. Je lehčí se bezbranného tvora zbavit tím, že ho někde vyhodím, než převzít zodpovědnost a postarat se..
Obík je přes všechny útrapy, které musel zažít, veselý kocouří kluk. Je vděčný za každé pohlazení, po pár pohlazeních po hlavičce si suverénně lehne na záda, nastaví bříško a očekává drbání. A takhle by se dokázal mazlit a muchlovat hodiny a hodiny. Oblíbil si vlasy depostrejdy a tak mu je okusuje a tahá za ně :-)
U misky s s baštou je vždy první a poslední odchází. Ačkoli je nejmenší ze všech koťat v depozitu, má největší apetit. Když se mu zdá, že na něj zbylo málo masa z konzervy, dokrmí se granulkama. A pak s obrovským napapaným bříškem odvalí na postel a tráví.
Záchůdek od první chvíle používá na jedničku s hvězdičkou.
Nechť ho síla provází!
Kontakt pro zájemce - 771 770 177 (depozitum Karlov u Bechyně)

evidenční číslo M60/17; PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozena: 24. 8. 2017
Miminko od Barunky. Krásná mourovatá holčička s kožíškem dohněda po mamince. Narodila se s váhou 125g a znatelně roste každým dnem. Zájemcům bude umožněna návštěva po očkování a k odběru bude nejdříve po 12. týdnu věku.
Kontakt pro zájemce – pouze SMS 607 102 402 (depozitum Č. Budějovice - N. Frýda II)

evidenční číslo M59/17; PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozen: 24. 8. 2017
Miminko od Baru. Krásný mourovatý chlapeček se stříbrným čumáčkem. Narodil se s váhou 130g a znatelně roste každým dnem. Zájemcům bude umožněna návštěva po očkování a k odběru bude nejdříve po 12. týdnu věku.
Kontakt pro zájemce – pouze SMS 607 102 402 (depozitum Č. Budějovice - N. Frýda II)

evidenční číslo M58/17; k adopci po odchování koťat a následné kastraci
Narozena: 2015
V depozitu nám tato umazlená mamina porodila 24.8.17 čtyři koťátka. Dvě miminka měla vrozenou vývojovou vadu a tak zemřela (gastroschýza- vývoj břišních orgánů mimo tělo). Zbylá dvě si zatím vedou úžasně a víme dokonce, že je to holčička a chlapeček. Barunku čeká teď odchování miminek a poté kastrace.
Kontakt pro zájemce – pouze SMS 607 102 402 (depozitum Č. Budějovice - N. Frýda II)

V LÉČENÍ
evidenční číslo M 56/17; PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozen: cca 2016
Pan Kostička žil běžný život toulavého vesnického kocoura, občas utržil nějaký ten šrám, sem tam navštívil dobré lidi, kteří mu dali najíst a pak šel zas o dům dál. Co se přihodilo před pár dny, nebo týdny, se už nikdy nedozvíme. Kocourek se jednoho dne dobelhal k hodné nálezkyni, která se o něj ihned postarala. Paní nálezkyně kocoura znala již od jara a tak byla jeho zoufalým stavem doslova zděšena. Následovalo několik telefonátů, rychlý převoz a předání na parkovišti a okamžitá návštěva veterináře. Pan Kostička měl vysokou horečku, byl silně dehydratovaný a byl - stále je - doslova jen kost a kůže. Zůstal tedy na klinice na kapačkách a čekali jsme na výsledky krevních testů....... Výsledky dopadly v zásadě "dobře", neboť vyloučily selhání ledvin, ale byl potvrzen silný zánět v celém těle. Po dvou dnech byl Kostička propuštěn do domácího ošetření, kde je vzorným pacientem, užívá ATB, dobře baští, jen ho stále trápí průjem. Je to ovšem velký mazel a nevynechá žádnou příležitost, kdy si může přijít pro pohlazení, nebo ducnout hlavičkou, i když stát, nebo jít na svých slabých, vratkých nožkách ještě moc nezvládá. Po příjezdu do depozita, tedy po dvou dnech infuzí na klinice, kdy vznikly i uvedené fotografie,  byla jeho hmotnost necelé 2kg, což je na dospělého kocoura opravdu velmi málo.
Kontakt pro zájemce - 603 758 565 (depozitum Srubec u Českých Budějovic)

Go to Top