Aktuality

MOMENTÁLNĚ MÁME K ADOPCI 19 KOČIČEK, 1 PEJSKA  A DALŠÍ KOČIČKY JSOU V KARANTÉNĚ.

24. 2. - noví Ňuf, Muf, Mňaudáma a Stella, vydané Lamia, Kozička, Žežulka, Natálka a Anetka

23. 2. - nové kočičky v externích

16. 2. - vydaní Čudlík a Pan Magnetka

12. 2. - nový Pan Magnetka, vydaná Bosminka

2. 2. - vydaní Evžen, Lilith a Belial

28. 1. - nový kocourek v externích

27. 1. - nová Gina

25. 1. - vydaní Bublík a Valérie, z adopce vrácený Břéťa

24. 1. - nový Šerda, vydané Juditka a Kelly

21. 1. - nová kočička v externích

17. 1. - vydaný Lesáček

Kontakt

Martina Pohorská
tel: 721 878 458
e-mail: kockycb@seznam.cz
e-mail pro vystavení dar. smlouvy: kockycb@seznam.cz

Počítadlo

TOPlist

brit banner 1

anetkanatalka

 

21. 2. 2020 se Natálka s Anetkou odstěhovaly do společného domova holčičky Anetka a Natálka k báječné rodině do domečku v Kamenném Újezdu.

Natálka, evidenční číslo 100/19; očkovaná, kastrovaná, FIV a FeLV negativní
Narozena: cca červenec 2019
Natálka je zatím velmi bázlivá, proto ani není zatím možné lépe ji vyfotit. Před člověkem prchá a schovává se, když je ale v pelíšku, nechá se hladit a drbat a moc si to užívá, vrní a nastavuje se :-) K úplnému ochočení je ale ještě dlouhá cesta, budeme se snažit ji pro vás co nejdříve vymazlit :-) Je vhodná pouze do bytu, ideálně k dalšímu kočičákovi. Je čistotná, v jídle nevybíravá. Bojí se dětí, ale je zvyklá na psy.
9. 11. 2019 jsme přijali Natálku spolu s dalšími třemi kočičáky ze zakočkované farmy na Prachaticku.

Anetka, evidenční číslo 99/19; očkovaná, kastrovaná, FIV a FeLV negativní
Narozena: cca červenec 2019
Anetka se již krásně vymazlila! <3 K cizím lidem je sice stále nedůvěřivá, a tak se případní zájemci musí obrnit trpělivostí a shovívavostí, ale za to je pak čeká odměna v podobě tulivé, mazlivé, až doslova popínavé kočičky, která se chce mazlit, kdykoliv jste na blízku anebo vzhůru (pokud spíte, nebo tak předstíráte :-) tak poslušně leží poblíž a vrní si blahem z Vaší přítomnosti) :-) Je vhodná pouze do bytu, do klidné domácnosti bez dětí, ideálně k další kočičce, úplně ideálně by mohla jít se svou sestřičkou Natálkou, na kterou je zvyklá. Je čistotná, v jídle nevybíravá.
9. 11. 2019 jsme přijali Anetku spolu s dalšími třemi kočičáky ze zakočkované farmy na Prachaticku.


.

kozicka

zezulka

20. 2. 2020 se Kozička s Žežulkou odstěhovaly do společného domova holčičky Kozička a Žežulka k úžasné rodině do domečku v Horusicích.

Kozička, evidenční číslo 89/19; FIV/FeLV negativní, očkovaná, kastrovaná
Narozena: cca 2017
Kozička je posedlá mazlením a lidskou přítomností, nejraději by celý den strávila člověku na klíně. Ráda si i hraje, ale nijak neřádí ani nic neničí. Je trochu lekává a k lidem zpočátku obezřetná, byla by vhodná do domácnosti bez malých dětí, těch se bojí. Kočičky si vybírá, ale když jsou k ní hodné, nemá s nimi problém a ráda se s nimi prožene v zápalu hry, ideální by tak k ní byl nějaký hodný kočičí parťák. Je čistotná, má ráda granulky a kapsičky.
27. 10. 2019 jsme přijali Kozičku, jakožto už několikátou v pořadí ze zakočkované farmy na Prachaticku. Byla po úraze, měla rýmu, ušní svrab a spoustu vnitřních parazitů.

Žežulka, evidenční číslo 1/20; očkovaná, PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozena: cca říjen 2019
Žežulka je svérázná kočička - k člověku se lísá jen, když po něm něco chce :-D Ale není divu - musí brát léky a musí se jí čistit ouška od svrabu, kdy ani jedno nemá ráda, takže od člověka vždy dopředu čeká nějakou habaďůru...ale to se časem změní. Je velmi hravá a žravá :-) Určitě vhodná k další kočičce/kocourkovi, sama by se nudila a devastovala byt (což i tak není vyloučené :-D). Je čistotná a v jídle si nevybírá.
3. 1. 2020 jsme přijali dvojici koťat ze zahrádek v Prachaticích. Koťata si přivezla silnou rýmu (pravděpodobně herpesvirózu), neskutečný svrab v ouškách a plná bříška škrkavek


.

lamia

20. 2. 2020 se Lamia odstěhovala do bytu do Českého Krumlova k mladému páru.

Lamia, evidenční číslo 36/19; kastrovaná, očkovaná, FIV a FeLV negativní
Narozena: 25. 4. 2019
Lamuška je téměř k nerozeznání od své sestřičky Etelky, až na pár bílých chloupků na bradičce :-) Je to hravá kočička, která se ale ráda přijde pomazlit, kdykoliv má příležitost. Od svých temperamentních sester, Etelky a Uršulky, se již distancuje, holky jí i hodně dávají najevo svou nadřazenost, a tak by chtěla jít Lamuška už co nejdříve do svého domova, kde by mohla mít třeba dalšího veselého kočičího parťáka. Může jít do adopce buď do bytových podmínek se zajištěnými okny/balkonem sítí (nutnost - na sítě i tak šplhá!), nebo do domku se zahradou v bezpečné lokalitě.
9. 7. 2019 jsme přijali do péče čtveřici černých koťátek ze Slavonic, která se narodila toulavé kočičce, jíž se ujala jedna hodná paní.


.

magnet

13. 2. 2020 se Pan Magnetka přestěhoval do bytu v Českých Budějovicích.

Pan Magnetka, evidenční číslo 5/20; kastrovaný, očkovaný
Narozen: červenec 2019
Pan Magnetka je přítulný, milý, hravý a  mazlivý bytový kocourek. Je zvyklý na ostatní kočky, přítomnost dětí a psů. V jídle nenáročný, čistotný. Nový domov hledá v bytě.
12. 1. 2020 jsme přijali z obce na českobudějovicku nemocného kocourka. Kocour měl kalicivirózu a byl silně zablešený.

.

cudlik

13. 2. 2020 odjel Čudlík bydlet do Vodňan.

Čudlík, evidenční číslo 120/19; očkovaný, PODMÍNKOU ADOPCE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozen:  říjen 2019
Čudlík byl nalezen 2 dny po vánocích, s největší pravděpodobností se jedná o "dárek" k vánocům, který se ovšem jaksi nehodil. Čudlík svému nálezci doslova naskočil do auta. Jedná se velmi mazlivého a přítulného kocourka, je evidentně zvyklý bydlet v bytě a využívat všech jeho výhod. V jídle je nenáročný a je absolutně čistotný. Nyní si zvyká na chod domácnosti a přítomnost psů, dětí a dalších koček. Nový domov hledá pouze v bytě.
4. 1. 2020 jsme přijali mazlivého kocourka nalezeného na novohradsku, kocourek je extrémně mazlivý a má rýmu.


.

bosminka

11. 2. 2020 se Bosminka vrátila do Trhových Svinů, ovšem už se svou novou paničkou :-) Svůj nový domov bude sdílet s hodným kocourkem, kterému má být parťačkou, tak snad se brzy spřátelí.

Bosminka, evidenční číslo 85/19; očkovaná, kastrovaná
Narozena: cca červen 2019
Bosminka je trochu svérázná kočička - je ještě trochu lekavá a bojí se cizích lidí, k depozitní tetě však ráda přijde pro pomazlení. Bosminka bude dána do bytových podmínek a ideálně k jiné hodné kočce/kocourovi, případně by mohla jít sama k nějakým starším lidem, kteří by s ní byli hodně doma. Je hodná, nic neničí, nijak se neprojevuje, je čistotná, v jídle nevybíravá..
6. 10. 2019 jsme z Trhových Svinů přijali Bosminku, která se pohybovala v tamní kočičí kolonii. Byla masivně začervená, zablešená a měla ušní svrab.

belial

1. 2. 2020 obsadil Belial byt v Českých Budějovicích, kde bude neomezeným vládcem.

Belial, evidenční číslo 116/19; PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozen: říjen 2019
Belial je už podle svého jména pěkný ďáblík. Hlavně peříčkové hračky a cinkající míčky prohání s velkým zaujetím a hodně, hodně dlouho.Zároveň je to ale velký mazlík a otírat se depostrejdovi o obličej, vrnět a nechávat se drbat za ušima by taky vydržel věčnost.
Zatím baští kotěcí kozervy a granulky. A skoro vždy odchází od prázdných misek.
7. 12. 2019 jsme přijali Beliala z Bohdalovic.

lilith

31. 1. 2020 našla Lilith nový domov v Českých Budějovicích.

Lilith, evidenční číslo 115/19; PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozena: říjen 2019
Lilith je jako její jmenovkyně odvážná a nezávislá. Chvilku ji trvalo než se v depozitu rozkoukala, než přišla na to, že jí nic nehrozí a může se k miskám s dobrotami dostavit i v přítomnosti depostrejdy. Stejně tak, že jeho ruce umí hladit a drbat pod bradičkou a že je třeba si to náležitě užít.
Zatím baští kotěcí kozervy a granulky, moc jí chutnají.
7. 12. 2019 jsme přijali Lilith z Bohdalovic.

evzen

31. 1. 2020 se odstěhoval Evžen do bytu Přešticích.

Evžen, evidenční číslo 104/19; PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozen: září 2019
Evžen využívá svého černočerného kožíšku, v přítmí a tmě není vidět, čehož využívá k bojovým výpadům a zlobení a škádlení svých sestřiček. Strhne se rvačka až chlupy lítají a pak je třeba odpočívat. A Evženek to opravdu umí dokonale. Rozvalí se v peřinách a hlasitě přede :-)
Je čistotný a baští naprosto vše.
6. 11. 2019 Evžena jsme do depozita přijali z Roudné.

valerie

24. 1. 2020 se Valinka odstěhovala do Českých Budějovic.

Valérie, evidenční číslo 102/19; PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozen: září 2019
Valérie je krásně vybarvená tříbarevka a taky šéfka koťat v rámci depozita. Organizuje všechny lumpárny a skopičiny  a že se jich ta kotěcí banda natropí. Ale zároveň umí být i hodná a milá, nejraději má drbání na bříšku, ke kterému depostrejdu vyzývá tím, že si lehne na záda čeká :-)
Je čistotná a baští naprosto vše.
6. 11. 2019 Valérii jsme do depozita přijali z Roudné.

bublik

24. 1. 2020 se Bublík přestěhoval k milé paní do bytu v Č.Budějovicích.

Bublík, evidenční číslo 119/19; PODMÍNKOU ADOPCE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozen:  říjen 2019
Bublík je krásný statný kocourek, jedná se o brášku Pavlíka, který je již v novém domově. Je to velký mazlík, ale potřebuje trochu času na rozkoukání se, jinak je kapku ostražitý a tím pádem plachý. V depozitu Bublíčka intenzivně vymazlujeme, již je zvyklý na přítomnost psů, dětí a dalších koček. V jídle je nevybíravý a je absolutně čistotný. Nový domov hledá Bublík pouze v bytě.
21. 12. 2019 jsme do depozita na Srubci přijali poslední dvě koťata ze Záblatí, jejich maminky jsou plaché, zůstanou tedy v lokalitě a jsou postupně kastrovány.

juditka

kelly

16. 1. 2020 se sestřičky Juditka a Kelly odstěhovaly k fajn lidem do bytu v Českých Budějovicích.

Juditka, evidenční číslo 107/19; PODMÍNKOU ADOPCE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozena: říjen 2019
Juditka je také mazlinka, stejně jako její sourozenci. Ihned si  zvykla na společnost dalších koček, psů a dětí. Je čistotná, baští masíčko i granulky.
30. 11. 2019 jsme přijali 4 koťata vyhozená v kravíně na Pelhřimovsku.


Kelly, evidenční číslo 108/19; PODMÍNKOU ADOPCE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozena: říjen 2019
Kelly je černá čertice s milou povahou, a stejně jako její sourozenci je mazlinka, která si ihned zvykla na společnost dalších koček, psů a dětí. Je čistotná, baští masíčko i granulky.
30. 11. 2019 jsme přijali 4 koťata vyhozená v kravíně na Pelhřimovsku.

lesacek

10. 1. 2020 se Lesáček odstěhoval do Branišova do domku k milým lidem :-)

Lesáček, evidenční číslo 112/19; PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozen: září 2019
Lesáček je vděčné mazlivé hravé kotě, které nyní dohání vše, co na ulici nemohl - spoustu bašty a bezstarostné kočičí dětství se spoustou her a mazlení ☺️ Je čistotný a v jídle nevybíravý. Je vhodný do bytu a k dalšímu kočičákovi.
12. 12. 2019 jsme akutně přijali zanedbané začervené kotě, nalezené na silnici v D. Dvořišti.

heidi

13. 1. 2020 - odjela Heidi do nového domova v Českých Budějovicích.

Heidi, evidenční číslo 103/19; PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozen: září 2019
Heidi je hodná holčička, opatrná, ráda vše sleduje z bezpečné vzdálenosti nebo z úkrytu. Ale samosebou se nechá ostatními z party strhnout a zařádí si. A když už se do toho pustí, stojí to za to, nejraději po škrábacím trámu nebo trajdá po poličkách s knížkama :-)
Je čistotná a baští naprosto vše.
6. 11. 2019 Heidi jsme do depozita přijali z Roudné.

cvrcek

12. 1. 2020 se Cvrček odstěhoval do domku v Sezimově Ústí k partě kočiček a jejich milé paní :-)

Cvrček, evidenční číslo 84/19;očkovaný, kastrovaný
Narozen: cca červenec 2019
Cvrček je malý vykulený kočičí kluk. Potřebuje získat plnou důvěru v člověka - zatím je hlavně velmi fixovaný na svou kamarádku Bosminku a ona se k němu chová, jak ke svému mladšímu bráškovi, opravdu bez sebe zatím neudělají ani krok. Cvrček bude dán do bytových podmínek, ideálně s Bosminkou, anebo k jinému kočičákovi, prozatím není vhodný jako jedináček (případně pokud by mohl jít ke straším lidem, kteří by s ním byli hodně doma a věnovali by se mu). Je čistotný a v jídle nevybíravý.
4. 10. 2019 jsme z Trhových Svinů přijali Cvrčka, který se narodil jedné plaché kočičce z tamní kočičí kolonie. Krmiči zajistí kočičky kastraci. Cvrček byl zablešený, začervený a měl ušní svrab.

ocicko

11. 1. 2020 odjel Očičko do nového domova ve Svatkovicích.

Očičko, evidenční číslo M 50/17; kastrovaný
Narozen: jaro 2017
Očičko dostal jméno podle nemocného oka. Léčíme ho doteď, protože jakkoli je kocourek hodný, hravý a přátelský, lidské ruky se stále, i po takové době v depozitu, bojí. Proto depostrejda využije každé příležitosti, kdy se povede Očička odlapit a očko mu maže. Očičko nemá naprosto žádné problémy s ostatními kočičáky. Moc rád spí na posteli na dosah ruky depostrejdy, ale pohladit a pomazlit se nenechá. Doufáme, že jednou se Očičko svého strachu zbaví..
Je velmi čistotný a chutná mu vše.
13. 7. 2017 jsme přijali 5 koťátek, která byla nalezena kousek od Trhových Svinů v lese, zavěšená na stromě v igelitovém pytli :-(

vochomurka

10. 1. 2020 se Vochomůrka odstěhovala s mladým párem do domku u Příbrami, kde už na ní čekal kočičí kamarád :-)

Vochomůrka, evidenční číslo 82/19; PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozena: září 2019
Vocho-můrka je zvědavá jako opice a živá jak pytel blech. V novém domově rozhodně uvítá kočičího společníka - klidně svou sestřičku Kryšpínkou, se kterou jsou sehraná dvojka na všechny lumpárny :-) Je čistotná a v jídle nevybíravá. Bude umístěna pouze do bytových podmínek.
14. 10. 2019 jsme přijali další várku kočiček z farmy na Prachaticku a mezi nimi i malou Vochomůrku :-) Krom vnitřních a vnějších parazitů se to zdá být zdravé kotě :-)

tornado

1. 1. 2020 odjel Tornádo bydlet do Mříče.

Tornádo, evidenční číslo 105/19; PODMÍNKOU ADOPCE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozen: říjen 2019
Tornádo je vymazlený klučík, který je pro každou lumpárnu. Je čistotný, baští granulky i maso, je mazlivý a kontaktní. Zvyklý na společnost dalších koček, psů a dětí.
30. 11. 2019 jsme přijali 4 koťata vyhozená v kravíně na Pelhřimovsku.

Kočičky umístěné v předchozích letech naleznete ZDE ;-)

Go to Top