Aktuality

MOMENTÁLNĚ MÁME K ADOPCI 18 KOČIČEK A DALŠÍ KOČIČKY JSOU V KARANTÉNĚ.

24. 3. - nová Paní Štístková

19. 3. - noví Vyžla, Libunka a Simon, nový kocourek v externích

17. 3. - vydaný Tulís

14. 3. - vydaná Olinka

9. 3. - vydaná Uršula

3. 3. - vydaný Špaček, noví Sametka, Tulís, Kozlík Bobeš

28. 2. - vydaná Mňaudáma

27. 2. - vydaní Bob a Bobek

25. 2. - vydaní Gina a Šerda

24. 2. - noví Ňuf, Muf, Mňaudáma a Stella, vydané Lamia, Kozička, Žežulka, Natálka a Anetka

23. 2. - nové kočičky v externích

16. 2. - vydaní Čudlík a Pan Magnetka

12. 2. - nový Pan Magnetka, vydaná Bosminka

2. 2. - vydaní Evžen, Lilith a Belial

28. 1. - nový kocourek v externích

27. 1. - nová Gina

25. 1. - vydaní Bublík a Valérie, z adopce vrácený Břéťa

24. 1. - nový Šerda, vydané Juditka a Kelly

21. 1. - nová kočička v externích

17. 1. - vydaný Lesáček

Kontakt

Martina Pohorská
tel: 721 878 458
e-mail: kockycb@seznam.cz
e-mail pro vystavení dar. smlouvy: kockycb@seznam.cz

Počítadlo

TOPlist

brit banner 1

tulis

13. 3. 2020 se Tulísek odstěhoval do úžasné zvířátkomilné rodiny do bytu v Č. Budějovicích.

Tulís, evidenční číslo 11/20; kastrovaný, očkovaný, FIV/FeLV negativní
Narozen: 2017
Tulís je velmi mazlivý a hravý kocour...kus kocoura! Miluje kozlík a hračky všeho druhu :-) Je velmi přítulný, touží po společnosti člověka, určitě by se mu líbilo i chodit ven. Je klidný, nic neničí, ostatní kočičky nevyhledává, ale nevadí mu.
21. 2. 2020 jsme přijali Tulíse jakožto dalšího ze zakočkované farmy na Prachaticku. Měl ušní svrab a červíky, byl nekastrovaný.

olinka

10. 3. 2020 se Olinka odstěhovala do bytu v Č. Krumlově k milé slečně a její mladé kočičce :-)

Olinka, evidenční číslo 88/19; kastrovaná,očkovaná, FIV, FeLV negativní, potravinová alergie
Narozena: říjen/listopad 2018
Olinka je moc milá a mazlivá kočička, ale potřebuje pomalý klidný přístup, protože je pro ní vše stále tak nějak nové a děsivé (třeba hrnec na sporáku je stále velký bubák... ;-)). Zotavila se po dvou operacích (vynětí zbytků očička a kastrace v březosti), ale přišla další rána - začala trpět úmorným svěděním celého těla :-( Po různých vyšetření a testování všech možných druhů krmiv jsme skončili u granulek a konzerv výhradně s kachním, jehněčím nebo králičím masem, bez obilovin, sóji, konzervantů, barviv a kukuřice - a svědění je pryč :-) Vyhovují jí např. granule Trainer Sensitive, Ontario Sensitive Derma a MAC´s Monoprotein králík; z konzerv MAC´s nebo Feringa s králičím, kachním nebo jehněčím masem.
Je vhodná pouze do bytu (se zajištěnými okny/balkonem) a určitě k dalšímu kočičákovi - ráda si hraje a dovádí s depozitními kamarády, nesnese být sama!
8. 4. 2019 jsme přijali Olinku, nalezenou v okolí Dubičného, kde ji lidé pár dní krmili, než se nechala chytit. Měla vážně poraněné očičko, které bylo nutné neodkladně ošetřit. I přes svůj nízký věk už byla Olinka březí..

ursula

7. 3. 2020 se Uršulka odstrěhovala se sympatickým mladým párem do domečku u Rokycan :-)

Uršula, evidenční číslo 35/19; očkovaná, kastrovaná, FIV, FeLV negativní
Narozena: 25. 4. 2019
Na rozdíl od svých sestřiček má jen pár bílých chloupků pod krkem, je tedy téměř celá černá. Je to velká lumpice - velmi hravá, temperamentní a zvědavá, nic není dostatečně dobře schované před jejíma nenechavýma packama, je jí prostě plný byt :-) Může jít do adopce buď do bytových podmínek se zajištěnými okny/balkonem sítí (nutnost - na sítě i tak šplhá!), ale lépe do domku se zahradou v bezpečné lokalitě, ideálně s Etelkou, na nové kočičky si totiž hůř zvyká, je dominantní.
9. 7. 2019 jsme přijali do péče čtveřici černých koťátek ze Slavonic, která se narodila toulavé kočičce, jíž se ujala jedna hodná paní.

spacek

28. 2. 2020 se Špaček odstěhoval k mladé zvířátkomilné rodině do bytu v Č. Budějovicích.

Špaček, evidenční číslo 2/20; očkovaný, PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozen: cca říjen 2019
Špaček je velmi sympatický a uvrněný kočičí kluk :-) Je moc mazlivý a přítulný. Rád si hraje se všemi možnými hračkami a se svou setřičkou. Má trochu deformovaný ocásek - buď následkem úrazu, nebo se už takhle prostě narodil - místo ocásku tak má jen takový roztomilý pahýlek :-) Bude vhodný do bytu k další kočičce nebo kocourkovi, je čistotný, v jídle nevybíravý.
3. 1. 2020 jsme přijali dvojici koťat ze zahrádek v Prachaticích. Koťata si přivezla silnou rýmu (pravděpodobně herpesvirózu), neskutečný svrab v ouškách a plná bříška škrkavek.

mnaudama

27. 2. 2020 odjela Mňaudáma do nového domova v Milevsku.

Mňaudáma, evidenční číslo 8/20; kastrovaná
Narozena: 2018
Mňaudámu někdo prostě zapomněl v domě a odstěhoval se. Od prvního okamžiku v depozitu je tato kráska hodná, milá, přítulná, trpělivá. Nic nedbá na syčení a vrčení služebně starších depozitních svěřenců a jako ocásek následuje depostrejdu všude po domě. Je štastná, když se mu může uložit v náručí a užívat si hlazení a mazlení.
20. 2. 2020 jsme přijali Mňaudámu z Bukové.

bob

bobek

15. 2. 2020 odjeli Bob a Bobek do nového bydliště až v Praze.

Bob, evidenční číslo: 113/19; KASTRACE V BUDOUCNU JE PODMÍNKOU ADOPCE!
Narozen: říjen 2019
Bob je miloučký kocourek. Při pohlazení hned vrní, sám si vleze člověku na klín.. Velmi rád baští kvalitní konzervy, granulky zatím ne. Záchůdek používá vzorně od první chvíle. Do nového domova by nejraději odjel se svým bráškou Bobkem, sledovat jejich honičky je skvělá zábava. Je zvyklý na rozumné děti.
25. 12. jsme přijali Boba s bráškou Bobkem z kravína. Byli špinaví, měli blechy, ušní svrab a velkou rýmu.


Bobek, evidenční číslo: 114/19; KASTRACE V BUDOUCNU JE PODMÍNKOU ADOPCE!
Narozen: říjen 2019
Bobek je miloučký kocourek. Otírá se lidem o nohy, při pohlazení hned vrní, nejraději by pořád ležel člověku na klíně. Velmi rád baští kvalitní konzervy, granulky zatím ne. Záchůdek používá vzorně od první chvíle. Do nového domova by nejraději odjel se svým bráškou Bobem, sledovat jejich honičky je skvělá zábava. Je zvyklý na rozumné děti..
25. 12. jsme přijali Bobka s bráškou Bobem z kravína. Byl špinavý, měl blechy, ušní svrab, velkou rýmu a u zadku nalepené bobky.

serda

24. 2. 2020 se Šerda odstěhoval k milé paní do domku v Nemanicích, kde už na něj čekala kočičí kamarádka.

Šerda, evideční číslo 3/20; PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozen: cca září-říjen 2019
Šerda je bráška Pajpínky a Chucka, našich bývalých svěřenců, kteří jsou již dávno v nových domovech - Šerdu se bohužel téměř dva měsíce nedařilo chytit, proto ho máme v péči až nyní. Byl velmi plachý a člověku nevěřil ani na dálku. Je tedy v procesu “vymazlování” a jak můžete vidět - jsme na dobré cestě! ☺️ Prozatím ho ještě nedoporučujeme k adopci, a když, tak ke zkušeným chovatelům, kteří již podobného bojínka doma měli. Moc mu chybí společnost dalších kočiček, takže ho nedáme jako jedináčka. Je čistotný a v jídle preferuje vařené maso, ale rád uzobává i kvalitní granulky 🙂
9. 1. 2020 jsme přijali třetí kotě ze Soběnova, kde se narodili údajně vyhozené kočičce, kterou posléze rovněž přijmeme do péče. Šerda měl bříško plné škrkavek, ale jinak byl ve výborném zdravotním i výživovém stavu.

gina

22. 2. 2020 odjela Gina s fajn pánem bydlet do domku v Č.Budějovicích.

Gina, evidenční číslo 4/20; PODMÍNKOU ADOPCE KASTRACE V BUDOUCNOSTI!
Narozena: listopad 2017
Gina si za svůj krátký život prožila opravdu hodně špatného. Byla pořízena jako krásné štěňátko Cane Corso bez PP, ale štěňátko náhle vyrostlo a najednou jaksi nebyl čas ani vůle s Ginou pracovat a vychovat ji. Gina vyrostla v bytě, ale žila dva roky doslova jako dříví v lese. I když žít se svou rodinou zvládala v pohodě, nebyla jinak vůbec socializována a bojí se skoro všeho. V její původní rodině žily dvě hodně rozjívené menší děti, které si s Ginou mohly dělat co chtěly a Gina se nesměla ani pohnout, jinak by následoval trest. Na konci listopadu byla Gina odchycena v KÚ Vyšší Brod, kde byla, po dohledání vlastníka dle čipu, opět vrácena majiteli (zatím se přesně neví, jak se Gina najednou dostala z Rakouska do Vyššího Brodu...). Majitel o Ginu ovšem v žádném případě nestál a fenku smluvně předal našemu spolku. Gina je zatím komplikovaná a nejistá osobnost, která neví, jak se zachovat v různých situacích, a tak občas vyjede, třeba při pokusu o připnutí vodítka. Zkrátka se bojí ruky, která jí asi hodně ublížila, ale co se stalo, ví opravdu  jen Gina. V současné době je Gina na převýchově a výcviku v Hotelu pro psy a výcvik v Malontech, kde s Ginou intenzivně pracují na nápravě jejích problémů, tato služba je placená, dlouhodobá a poměrně dosti nákladná, ale věříme, že úspěch se dostaví. Gina se musí opět naučit věřit sama sobě i svým lidem, poté bude výbornou společnicí. Gina miluje procházky a v aportování klacíku je neúnavná. Gina bude uvolněna k adopci po absolvování socializace. Postupně budeme přidávat další informace o jejích pokrocích. Je třeba vzít v úvahu její nedostatky a naučit se s nimi žít. Z prvních informací z výcviku víme, že s ostatními psy se zdá v pohodě, ale nevíme, jak by reagovala na psa, nebo jiná zvířata ve společné domácnosti,  jen ta ruka, která s ní chce manipulovat jí docela často vadí.
20. 1. 2020 byla přijata od majitele fenka Cane Corso bez PP.

anetkanatalka

 

21. 2. 2020 se Natálka s Anetkou odstěhovaly do společného domova holčičky Anetka a Natálka k báječné rodině do domečku v Kamenném Újezdu.

Natálka, evidenční číslo 100/19; očkovaná, kastrovaná, FIV a FeLV negativní
Narozena: cca červenec 2019
Natálka je zatím velmi bázlivá, proto ani není zatím možné lépe ji vyfotit. Před člověkem prchá a schovává se, když je ale v pelíšku, nechá se hladit a drbat a moc si to užívá, vrní a nastavuje se :-) K úplnému ochočení je ale ještě dlouhá cesta, budeme se snažit ji pro vás co nejdříve vymazlit :-) Je vhodná pouze do bytu, ideálně k dalšímu kočičákovi. Je čistotná, v jídle nevybíravá. Bojí se dětí, ale je zvyklá na psy.
9. 11. 2019 jsme přijali Natálku spolu s dalšími třemi kočičáky ze zakočkované farmy na Prachaticku.

Anetka, evidenční číslo 99/19; očkovaná, kastrovaná, FIV a FeLV negativní
Narozena: cca červenec 2019
Anetka se již krásně vymazlila! <3 K cizím lidem je sice stále nedůvěřivá, a tak se případní zájemci musí obrnit trpělivostí a shovívavostí, ale za to je pak čeká odměna v podobě tulivé, mazlivé, až doslova popínavé kočičky, která se chce mazlit, kdykoliv jste na blízku anebo vzhůru (pokud spíte, nebo tak předstíráte :-) tak poslušně leží poblíž a vrní si blahem z Vaší přítomnosti) :-) Je vhodná pouze do bytu, do klidné domácnosti bez dětí, ideálně k další kočičce, úplně ideálně by mohla jít se svou sestřičkou Natálkou, na kterou je zvyklá. Je čistotná, v jídle nevybíravá.
9. 11. 2019 jsme přijali Anetku spolu s dalšími třemi kočičáky ze zakočkované farmy na Prachaticku.

kozicka

zezulka

20. 2. 2020 se Kozička s Žežulkou odstěhovaly do společného domova holčičky Kozička a Žežulka k úžasné rodině do domečku v Horusicích.

Kozička, evidenční číslo 89/19; FIV/FeLV negativní, očkovaná, kastrovaná
Narozena: cca 2017
Kozička je posedlá mazlením a lidskou přítomností, nejraději by celý den strávila člověku na klíně. Ráda si i hraje, ale nijak neřádí ani nic neničí. Je trochu lekává a k lidem zpočátku obezřetná, byla by vhodná do domácnosti bez malých dětí, těch se bojí. Kočičky si vybírá, ale když jsou k ní hodné, nemá s nimi problém a ráda se s nimi prožene v zápalu hry, ideální by tak k ní byl nějaký hodný kočičí parťák. Je čistotná, má ráda granulky a kapsičky.
27. 10. 2019 jsme přijali Kozičku, jakožto už několikátou v pořadí ze zakočkované farmy na Prachaticku. Byla po úraze, měla rýmu, ušní svrab a spoustu vnitřních parazitů.

Žežulka, evidenční číslo 1/20; očkovaná, PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozena: cca říjen 2019
Žežulka je svérázná kočička - k člověku se lísá jen, když po něm něco chce :-D Ale není divu - musí brát léky a musí se jí čistit ouška od svrabu, kdy ani jedno nemá ráda, takže od člověka vždy dopředu čeká nějakou habaďůru...ale to se časem změní. Je velmi hravá a žravá :-) Určitě vhodná k další kočičce/kocourkovi, sama by se nudila a devastovala byt (což i tak není vyloučené :-D). Je čistotná a v jídle si nevybírá.
3. 1. 2020 jsme přijali dvojici koťat ze zahrádek v Prachaticích. Koťata si přivezla silnou rýmu (pravděpodobně herpesvirózu), neskutečný svrab v ouškách a plná bříška škrkavek

lamia

20. 2. 2020 se Lamia odstěhovala do bytu do Českého Krumlova k mladému páru.

Lamia, evidenční číslo 36/19; kastrovaná, očkovaná, FIV a FeLV negativní
Narozena: 25. 4. 2019
Lamuška je téměř k nerozeznání od své sestřičky Etelky, až na pár bílých chloupků na bradičce :-) Je to hravá kočička, která se ale ráda přijde pomazlit, kdykoliv má příležitost. Od svých temperamentních sester, Etelky a Uršulky, se již distancuje, holky jí i hodně dávají najevo svou nadřazenost, a tak by chtěla jít Lamuška už co nejdříve do svého domova, kde by mohla mít třeba dalšího veselého kočičího parťáka. Může jít do adopce buď do bytových podmínek se zajištěnými okny/balkonem sítí (nutnost - na sítě i tak šplhá!), nebo do domku se zahradou v bezpečné lokalitě.
9. 7. 2019 jsme přijali do péče čtveřici černých koťátek ze Slavonic, která se narodila toulavé kočičce, jíž se ujala jedna hodná paní.

magnet

13. 2. 2020 se Pan Magnetka přestěhoval do bytu v Českých Budějovicích.

Pan Magnetka, evidenční číslo 5/20; kastrovaný, očkovaný
Narozen: červenec 2019
Pan Magnetka je přítulný, milý, hravý a  mazlivý bytový kocourek. Je zvyklý na ostatní kočky, přítomnost dětí a psů. V jídle nenáročný, čistotný. Nový domov hledá v bytě.
12. 1. 2020 jsme přijali z obce na českobudějovicku nemocného kocourka. Kocour měl kalicivirózu a byl silně zablešený.

.

cudlik

13. 2. 2020 odjel Čudlík bydlet do Vodňan.

Čudlík, evidenční číslo 120/19; očkovaný, PODMÍNKOU ADOPCE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozen:  říjen 2019
Čudlík byl nalezen 2 dny po vánocích, s největší pravděpodobností se jedná o "dárek" k vánocům, který se ovšem jaksi nehodil. Čudlík svému nálezci doslova naskočil do auta. Jedná se velmi mazlivého a přítulného kocourka, je evidentně zvyklý bydlet v bytě a využívat všech jeho výhod. V jídle je nenáročný a je absolutně čistotný. Nyní si zvyká na chod domácnosti a přítomnost psů, dětí a dalších koček. Nový domov hledá pouze v bytě.
4. 1. 2020 jsme přijali mazlivého kocourka nalezeného na novohradsku, kocourek je extrémně mazlivý a má rýmu.


.

bosminka

11. 2. 2020 se Bosminka vrátila do Trhových Svinů, ovšem už se svou novou paničkou :-) Svůj nový domov bude sdílet s hodným kocourkem, kterému má být parťačkou, tak snad se brzy spřátelí.

Bosminka, evidenční číslo 85/19; očkovaná, kastrovaná
Narozena: cca červen 2019
Bosminka je trochu svérázná kočička - je ještě trochu lekavá a bojí se cizích lidí, k depozitní tetě však ráda přijde pro pomazlení. Bosminka bude dána do bytových podmínek a ideálně k jiné hodné kočce/kocourovi, případně by mohla jít sama k nějakým starším lidem, kteří by s ní byli hodně doma. Je hodná, nic neničí, nijak se neprojevuje, je čistotná, v jídle nevybíravá..
6. 10. 2019 jsme z Trhových Svinů přijali Bosminku, která se pohybovala v tamní kočičí kolonii. Byla masivně začervená, zablešená a měla ušní svrab.

belial

1. 2. 2020 obsadil Belial byt v Českých Budějovicích, kde bude neomezeným vládcem.

Belial, evidenční číslo 116/19; PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozen: říjen 2019
Belial je už podle svého jména pěkný ďáblík. Hlavně peříčkové hračky a cinkající míčky prohání s velkým zaujetím a hodně, hodně dlouho.Zároveň je to ale velký mazlík a otírat se depostrejdovi o obličej, vrnět a nechávat se drbat za ušima by taky vydržel věčnost.
Zatím baští kotěcí kozervy a granulky. A skoro vždy odchází od prázdných misek.
7. 12. 2019 jsme přijali Beliala z Bohdalovic.

lilith

31. 1. 2020 našla Lilith nový domov v Českých Budějovicích.

Lilith, evidenční číslo 115/19; PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozena: říjen 2019
Lilith je jako její jmenovkyně odvážná a nezávislá. Chvilku ji trvalo než se v depozitu rozkoukala, než přišla na to, že jí nic nehrozí a může se k miskám s dobrotami dostavit i v přítomnosti depostrejdy. Stejně tak, že jeho ruce umí hladit a drbat pod bradičkou a že je třeba si to náležitě užít.
Zatím baští kotěcí kozervy a granulky, moc jí chutnají.
7. 12. 2019 jsme přijali Lilith z Bohdalovic.

evzen

31. 1. 2020 se odstěhoval Evžen do bytu Přešticích.

Evžen, evidenční číslo 104/19; PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozen: září 2019
Evžen využívá svého černočerného kožíšku, v přítmí a tmě není vidět, čehož využívá k bojovým výpadům a zlobení a škádlení svých sestřiček. Strhne se rvačka až chlupy lítají a pak je třeba odpočívat. A Evženek to opravdu umí dokonale. Rozvalí se v peřinách a hlasitě přede :-)
Je čistotný a baští naprosto vše.
6. 11. 2019 Evžena jsme do depozita přijali z Roudné.

valerie

24. 1. 2020 se Valinka odstěhovala do Českých Budějovic.

Valérie, evidenční číslo 102/19; PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozen: září 2019
Valérie je krásně vybarvená tříbarevka a taky šéfka koťat v rámci depozita. Organizuje všechny lumpárny a skopičiny  a že se jich ta kotěcí banda natropí. Ale zároveň umí být i hodná a milá, nejraději má drbání na bříšku, ke kterému depostrejdu vyzývá tím, že si lehne na záda čeká :-)
Je čistotná a baští naprosto vše.
6. 11. 2019 Valérii jsme do depozita přijali z Roudné.

bublik

24. 1. 2020 se Bublík přestěhoval k milé paní do bytu v Č.Budějovicích.

Bublík, evidenční číslo 119/19; PODMÍNKOU ADOPCE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozen:  říjen 2019
Bublík je krásný statný kocourek, jedná se o brášku Pavlíka, který je již v novém domově. Je to velký mazlík, ale potřebuje trochu času na rozkoukání se, jinak je kapku ostražitý a tím pádem plachý. V depozitu Bublíčka intenzivně vymazlujeme, již je zvyklý na přítomnost psů, dětí a dalších koček. V jídle je nevybíravý a je absolutně čistotný. Nový domov hledá Bublík pouze v bytě.
21. 12. 2019 jsme do depozita na Srubci přijali poslední dvě koťata ze Záblatí, jejich maminky jsou plaché, zůstanou tedy v lokalitě a jsou postupně kastrovány.

juditka

kelly

16. 1. 2020 se sestřičky Juditka a Kelly odstěhovaly k fajn lidem do bytu v Českých Budějovicích.

Juditka, evidenční číslo 107/19; PODMÍNKOU ADOPCE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozena: říjen 2019
Juditka je také mazlinka, stejně jako její sourozenci. Ihned si  zvykla na společnost dalších koček, psů a dětí. Je čistotná, baští masíčko i granulky.
30. 11. 2019 jsme přijali 4 koťata vyhozená v kravíně na Pelhřimovsku.


Kelly, evidenční číslo 108/19; PODMÍNKOU ADOPCE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozena: říjen 2019
Kelly je černá čertice s milou povahou, a stejně jako její sourozenci je mazlinka, která si ihned zvykla na společnost dalších koček, psů a dětí. Je čistotná, baští masíčko i granulky.
30. 11. 2019 jsme přijali 4 koťata vyhozená v kravíně na Pelhřimovsku.

lesacek

10. 1. 2020 se Lesáček odstěhoval do Branišova do domku k milým lidem :-)

Lesáček, evidenční číslo 112/19; PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozen: září 2019
Lesáček je vděčné mazlivé hravé kotě, které nyní dohání vše, co na ulici nemohl - spoustu bašty a bezstarostné kočičí dětství se spoustou her a mazlení ☺️ Je čistotný a v jídle nevybíravý. Je vhodný do bytu a k dalšímu kočičákovi.
12. 12. 2019 jsme akutně přijali zanedbané začervené kotě, nalezené na silnici v D. Dvořišti.

heidi

13. 1. 2020 - odjela Heidi do nového domova v Českých Budějovicích.

Heidi, evidenční číslo 103/19; PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozen: září 2019
Heidi je hodná holčička, opatrná, ráda vše sleduje z bezpečné vzdálenosti nebo z úkrytu. Ale samosebou se nechá ostatními z party strhnout a zařádí si. A když už se do toho pustí, stojí to za to, nejraději po škrábacím trámu nebo trajdá po poličkách s knížkama :-)
Je čistotná a baští naprosto vše.
6. 11. 2019 Heidi jsme do depozita přijali z Roudné.

cvrcek

12. 1. 2020 se Cvrček odstěhoval do domku v Sezimově Ústí k partě kočiček a jejich milé paní :-)

Cvrček, evidenční číslo 84/19;očkovaný, kastrovaný
Narozen: cca červenec 2019
Cvrček je malý vykulený kočičí kluk. Potřebuje získat plnou důvěru v člověka - zatím je hlavně velmi fixovaný na svou kamarádku Bosminku a ona se k němu chová, jak ke svému mladšímu bráškovi, opravdu bez sebe zatím neudělají ani krok. Cvrček bude dán do bytových podmínek, ideálně s Bosminkou, anebo k jinému kočičákovi, prozatím není vhodný jako jedináček (případně pokud by mohl jít ke straším lidem, kteří by s ním byli hodně doma a věnovali by se mu). Je čistotný a v jídle nevybíravý.
4. 10. 2019 jsme z Trhových Svinů přijali Cvrčka, který se narodil jedné plaché kočičce z tamní kočičí kolonie. Krmiči zajistí kočičky kastraci. Cvrček byl zablešený, začervený a měl ušní svrab.

ocicko

11. 1. 2020 odjel Očičko do nového domova ve Svatkovicích.

Očičko, evidenční číslo M 50/17; kastrovaný
Narozen: jaro 2017
Očičko dostal jméno podle nemocného oka. Léčíme ho doteď, protože jakkoli je kocourek hodný, hravý a přátelský, lidské ruky se stále, i po takové době v depozitu, bojí. Proto depostrejda využije každé příležitosti, kdy se povede Očička odlapit a očko mu maže. Očičko nemá naprosto žádné problémy s ostatními kočičáky. Moc rád spí na posteli na dosah ruky depostrejdy, ale pohladit a pomazlit se nenechá. Doufáme, že jednou se Očičko svého strachu zbaví..
Je velmi čistotný a chutná mu vše.
13. 7. 2017 jsme přijali 5 koťátek, která byla nalezena kousek od Trhových Svinů v lese, zavěšená na stromě v igelitovém pytli :-(

vochomurka

10. 1. 2020 se Vochomůrka odstěhovala s mladým párem do domku u Příbrami, kde už na ní čekal kočičí kamarád :-)

Vochomůrka, evidenční číslo 82/19; PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozena: září 2019
Vocho-můrka je zvědavá jako opice a živá jak pytel blech. V novém domově rozhodně uvítá kočičího společníka - klidně svou sestřičku Kryšpínkou, se kterou jsou sehraná dvojka na všechny lumpárny :-) Je čistotná a v jídle nevybíravá. Bude umístěna pouze do bytových podmínek.
14. 10. 2019 jsme přijali další várku kočiček z farmy na Prachaticku a mezi nimi i malou Vochomůrku :-) Krom vnitřních a vnějších parazitů se to zdá být zdravé kotě :-)

tornado

1. 1. 2020 odjel Tornádo bydlet do Mříče.

Tornádo, evidenční číslo 105/19; PODMÍNKOU ADOPCE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozen: říjen 2019
Tornádo je vymazlený klučík, který je pro každou lumpárnu. Je čistotný, baští granulky i maso, je mazlivý a kontaktní. Zvyklý na společnost dalších koček, psů a dětí.
30. 11. 2019 jsme přijali 4 koťata vyhozená v kravíně na Pelhřimovsku.

Kočičky umístěné v předchozích letech naleznete ZDE ;-)

Go to Top