Aktuality

MOMENTÁLNĚ MÁME K ADOPCI 26 KOČIČEK A DALŠÍ KOČIČKY JSOU V KARANTÉNĚ.

19.1. - vydaná zuzanka

14. 1. - vydaní Fred, Bianca, Šlapetka a Barunka

11. 1. - vydaná Julinka

10. 1. - nová Šuminka

8. 1. - z nových domovů napsali Skřítek, Smíšek a Moureček

7. 1. - nový kocourek v externích

4. 1. - vydaná Bambitka

2. 1. - nová Bína

Kontakt

Martina Pohorská
tel: 721 878 458
e-mail: kockycb@seznam.cz
e-mail pro vystavení dar. smlouvy: kockycb@seznam.cz

Počítadlo

TOPlist

 

15. 1. 2018 odjela Zuzanka do bytu ve Vodňanech. Bude opečovávaným jedináčkem.

Zuzanka, evidenční číslo M 75/17; kastrovaná
Narozena: cca 2009
Zuzanka je kráska černá jako noc s očima jak úplněk. Je to kočka vítací, po aklimatizaci se od svého člověka nehne, asistuje, líbí se jí místo za krkrem. Slyší na zavolání Zuzi ;)  Po příchodu do depozita zalezla za gauč (podobně jako její předchozí kamarád Macek). Po dvou dnech usoudila, že pod gaučem je nuda a vylezla. Zfackovala našeho hafana, který se s ní chtěl kamarádit, shodila květináč, prošla byt, vyhrožovala našim kočkám a pak zabrala místo na gauči. S ostsními kočkami se po seznámení snáší bez problémů.  Kočičí záchůdek používá spolehlivě.. Papá co je jí přichystáno, granule, konzerva, kapsičky i maso.  Pro Zuzanku hledáme nový domov pouze v bytě.
24. 9. 2017 jsme kočičku přijali ze Čkyně - okr. Prachatice. Celkem pět kočiček zůstalo po majitelce v bytě. Zuzanka je druhá, kterou jsme přijali.

13. 1. 2018 S radostí oznamujeme, že i naše Baru se v sobotu dočkala nové rodiny. Odjela do Římova k mladému páru jako hýčkaný jedináček. Podle prvních zpráv si všichni dobře rozumí a těší se na společné zítřky:-)

Baru, evidenční číslo M58/17; kastrovaná
Narozena: 2015
Barunka nám statečně vychovala své dva rarachy a podstoupila kastraci. Je to umazlené stvoření, co se nerado nosí v náruči a miluje šťavnaté kapsičky. Ráda by získala nový domov nejlépe někde s přístupem ven, jelikož v bytě se strašně nudí. V depozitu našla kamarády - ráda sleduje osmáčky, jak si hrají a čeká až bude nějaký z nich k jídlu:-D. S granulkami nemá problém a se záchůdkem je vzorná. Nejraději sleduje svoje lidi a s lehkým vrkáním se domáhá hlazení.
6. 8. 2017 byla Baru přivezena do depozita již v pokročilém stavu březosti od benzínky „U Stopařky“

13. 1. 2018 Bianca našla nový domov v Českých Budějovicích, kde bude rozmazlovaným jedináčkem.

Bianca, evidenční číslo M 89/17; kastrovaná
Narozena: jaro 2016
Bianca je hodná, milá a klidná kočička. Celý svůj dosavadní život strávila venku a teď si užívá pohodlí a tepla v depozitu. Nejraději se vyhřívá natažená na dece u topení, natahuje se, labužnicky přivírá oči a nastavuje bříško k drbání. Je ohromně vděčná. Po každém jídle se přijde k depostrejdovi pomazlit a umýt se.. Pak sebou plácne, víská mu packou vlasy a přede do ucha. Zkrátka mazlivka na entou <3
Záchod používá vzorně, baští vše.
24. 11. 2017 jsme přijali Biancu a tři její koťata ze vsi kousek od Volar.

13. 1. 2018 se Šlapetka odstěhovala do bytu v Českých Budějovicích. jako spolubydlící bude mít další mňoukající kamarády.

Šlapetka, evidenční číslo M 91/17; KASTRACE V BUDOUCNU JE PODMÍNKOU ADOPCE!
Narozena: léto 2017
Šlapetka má hendikep. Narodila se s kratší levou zadní nožkou. Od kolena dolů jí prostě nemá. Ale to jí omezuje jen malinko. Poskakuje si vesele po podlaze, šplhá po škrabadle, denně kontroluje koště při úklidu, a taky dohlíží na důkladné čištění záchodků. A tváří se u všeho náramně důležitě :-) Má moc ráda hlazení a drbání, ale v náruči se cítí nesvá. Ale to se časem poddá a při trpělivém vymazlování se to určitě zlepší.
Záchod používá na jedničku s hvězdičkou a je také velký jedlík. Sní vše ze své misky a jde si dát nášup k mamince :-)
24. 11. 2017 jsme přijali Šlapetku, její maminku a dvě sestřičky ze vsi kousek od Volar.

10. 1. 2018 odjel do nového domova v Rudolfově. Bude po celé dny dělat společnost hlavě rodiny a užívat si pohodlí bytu. Z vystrašeného klubíčka se totiž po čase vyklubal malý okatý neuvěřitelně hodný rarášek a opatrný průzkumník, který žádnou hračku nenechal chvilku oddechnout :)

Fred, evidenční číslo M88/17; kastrovaný
Narozen: léto 2017
Letos narozený krásně mourovatý kocourek, který hledá domov u někoho, kdo mu dá dostatek času si zvyknout. Je velmi hodný, ale díky jeho bojácnosti byl první dny v depozitu opravdový tichošlápek, nebylo o něm vidu ani slechu. Postupně si zvyká na běžný ruch domácnosti, všechny nové zvuky i lidi. Nicméně jakmile si ho člověk vezme do klína, umí se uvolnit a vrní jako o život. Pomalu vystrkuje růžky a navečer už rošťačí a loví všechny svoje hračky. Už si chodí i pro pohlazení a určitě z něj za chviličku bude velký mazel, rád v klíně spí, nikam neutíká. Bez rozdílu žere i granule i konzervy. Záchod používá od prvního dne. Cestování mu nečiní problém. Bude vyžadovat pouze a jen trpělivý přístup při zvykání na vše nové.
29. 11. 2017 jsme přijali kocourka nalezeného v Hlasivu.

6. 1. 2018 Julinka odjela do nového domova k mladé slečně do bytu ve Vodňanech. Doma na ní čeká kočičí kamarád.

Julinka, evidenční číslo M 85/17; očkovaná, PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozena: červen 2017
Julinka je nádherně zbarvená kulička, která se díky své stříbrné barvě srsti krásně hodí do blížící se nazdobených domácností plných Vánočních dekorací Julinka je mazlící kulíšek. V jídle není vybíravá. U depozitní tety je ve společné domácnosti s kočkami a s malým pejskem.
16. 11. 2017 byla Julinka nalezena plačící v lese, v Suchdole nad Lužnicí

Kočičky umístěné v předchozích letech naleznete ZDE ;-)

Go to Top